Arya i Eddie

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Iskierka

Post autor: nmin »

rosa pisze:jak fajnie mieć na forum osóbkę która przeszła z rodzicami to co ja, czyli żadnych zwierząt w domu i jak bedę na swoim to sobie kupię.
Aż tak źle nie było, moi rodzice i babcia kochają zwierzęta, ale kotów w domu nie chcieli. Na każdą wzmiankę o kotach mama protestowała, tata wzruszał ramionami, a babcia zaczynała opowiadać o kocie Niemki (u której pracowała podczas wojny), który taaakie śmierdzące kupy walił pod łóżko <roll>
Z drugiej strony, moja mama nieraz wyganiała mnie pod kamienicę z jakimś żarciem dla okolicznych dachowców, więc tak bardzo to ich nie nienawidzi <gwiżdże>
Miałam kanarka, papugę z odzysku, psa i później drugiego psa, ten drugi nadal z rodzicami mieszka, uroczy pięcioletni labrador. Pokażę go może kiedyś w stosownym dziale :pies:
Danusia pisze:O w mordkę jeża czytałam i wyczytałam kocurka
To dlatego, że wspominałam o nim w tekście kilka razy ;-))
yamaha pisze:Chyba liliowa, co ?
Ta akurat niebieska :) Chociaż troszkę chyba jaśniejsza, niż jej brat. Ciekawa jestem, jak się będą rozwijać te jej znaczenia.
yamaha pisze:A co do dwoch kotkow, jesli juz planujecie miec dwa : radzilabym wziac je mniej wiecej w tym samym czasie, zaoszczedzicie kotkom dodatkowego stresu ;-))
Z jednej strony bardzo chętnie wzięłabym dwa naraz (na przykład jej brata albo jakiegoś niebieskiego kociaka z odbiorem w podobnym terminie), ale właśnie tutaj na forum czytałam całkiem rozsądne argumenty za tym, by nie przesadzić na początku. Nigdy nie miałam kota, a przyjdzie bez instrukcji obsługi, więc myślę, że jeden to będzie dość wrażeń na początek... Wolę poznać się z małą, zobaczyć co i jak, a drugiego sprawić sobie już po grudniowych zamieszaniach (święta w innym mieście, oczywiście z kotem, i takie tam różne). Zresztą, to będą moje ostatnie dwa koty na kolejnych kilkanaście lat, więc chcę dawkować sobie przyjemność <mrgreen>
Awatar użytkownika
anka.1984
Posty: 223
Rejestracja: 04 kwie 2012, 23:41

Re: Iskierka

Post autor: anka.1984 »

Witam i ja na forum :)

Miesiąc przed odbiorem kociaka to zdecydowanie późno założony wątek <mrgreen>
Co niektórzy zaczynają szaleć dużo dużo szybciej (czyt. ja) <gwiżdże>
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Iskierka

Post autor: nmin »

Dopiero wczoraj ją wybrałam, a zakładanie tematu przed zdecydowaniem się na hodowlę i kociaka to już chyba byłaby przesada <lol>

Cały dzień dziś czytam o drapakach, kuwetach, karmach, i głowa mi już pęka od nadmiaru informacji <shock> Dla szczeniaka kupowałabym wszystko bez mrugnięcia okiem, a w przypadku kotka wszystko jest nowe...
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Iskierka

Post autor: PyzowePany »

Hej, witaj na forum ze swoją ślicznotą :) :) <zakochana>
Bardzo przypomina mi forumową Lumi, Iskierka będzie przepiękną kotką <zakochana>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Iskierka

Post autor: asiak »

Witam :-)
Awatar użytkownika
beev
Posty: 2513
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:08
Płeć: kobieta
Skąd: Lubsko

Re: Iskierka

Post autor: beev »

Witam i ja :kwiatek: też mam pierwszy raz kotka na stanie od miesiąca :kotek: dasz rade trochę inaczej niż z psem ale też super <zakochana>
PS. Nie wiem dlaczego ale nie widzę zdjęcia Twojej koteczki ;-(
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Iskierka

Post autor: nmin »

beev pisze:PS. Nie wiem dlaczego ale nie widzę zdjęcia Twojej koteczki ;-(
Chyba Photobucket miał przed chwilą jakiś problem, bo jednocześnie nie widziałam fotki i nie mogłam wejść na stronę. Teraz widzę fotkę i strona też działa :)
Awatar użytkownika
beev
Posty: 2513
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:08
Płeć: kobieta
Skąd: Lubsko

Re: Iskierka

Post autor: beev »

nmin pisze:
beev pisze:PS. Nie wiem dlaczego ale nie widzę zdjęcia Twojej koteczki ;-(
Chyba Photobucket miał przed chwilą jakiś problem, bo jednocześnie nie widziałam fotki i nie mogłam wejść na stronę. Teraz widzę fotkę i strona też działa :)
widze widze!!!! śliczny biały koteczek :) <zakochana>
Awatar użytkownika
Marika
Posty: 61
Rejestracja: 20 cze 2014, 12:12
Płeć: kobieta
Skąd: Częstochowa

Re: Iskierka

Post autor: Marika »

Witam ciebie i twoją ślicznotkę Iskierkę <serce>
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Iskierka

Post autor: nmin »

Dostałam nowe fotki! Pani napisała, że trudno zrobić dobre, bo dziewczynka nie siedzi w miejscu zbyt długo <lol>

Obrazek

Obrazek

Na drugim w tle jest chyba jej braciszek, którego rozważałam razem z nią ;-)) Piszę, że chyba, bo w hodowli jest też drugi, o dwa dni młodszy miot z kocurkami blue point.
Zablokowany