Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Sylwia2908
Hodowca
Posty: 109
Rejestracja: 11 lut 2009, 12:40
Hodowla: Vabank*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Racibórz, woj. Śląskie
Kontakt:

Re: Transportery

Post autor: Sylwia2908 »

nmin pisze:(...) Rozważałam też różowo-szarą, czy ktoś ma jakieś zdjęcia "na żywo" tego koloru? Czy on jest raczej żywy, czy słodko pastelowy? Niby to detal, ale... ;)

Wiem, że są jeszcze fioletowe i szare, ale szary mi się nie podoba, a fioletowego nie ma w Anglii w sensownej cenie.
- KLIK - :foto:
Nie mam akurat różowego, ale widziałam go na wystawach i wg. mnie jest taki słodko pastelowy, jak dla dziewczynki <lol> (taki jak na zdjęciu w zasadzie).
Fioletowy jest dosyć ciemny. Dla mnie biało pomarańczowy wygląda schludniej i jakoś bardziej weselej <mrgreen> Fioletowy jest taki smutny i ciemny, bo dolna czara część jest też ciemniejsza niż w wersji biało pomarańczowej :-)

Mam nadzieję, że pomogłam <mrgreen>
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Transportery

Post autor: atomeria »

Ja akurat lubię szary kolor, więc moja opinia na wiele się Tobie nie zda :-) Chociaż wcale się nie dziwię, że kolor ma dla Ciebie znaczenie.
Też mam dwa takie transportery, jak Sylwia, pomarańczowo biały i szaro fioletowy. Zawsze kiedy jadę do weta z jednym kotem, biorę ten drugi. Pierwszy, owszem, wygląda weselej, ale drugi jakby przytulniej...
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Transportery

Post autor: Danusia »

Ja mam różowy i tym kociomobilem jeździ moja koteczka i jest to taki ciepły pastelowy kolorek idealnie pasujący do jej kremowo-białego futerka <lol>
Natomiast fioletowo-szary ma mój kocurek i do niego też idealnie pasuje <lol>
Nie wiem jak to wygląda dzisiaj ale różowy jest z bardziej sztywnego plastiku ,natomiast z bardziej giętkiego fioletowy , widocznie coś wtedy pokombinowali , różowy mam niecałe 4 lata ,a fioletowy ok 2 :-> :-)
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Transportery

Post autor: nmin »

Sylwia2908 pisze:- KLIK - :foto:
Na tym zdjęciu pomarańczowy podoba mi się bardziej <mrgreen>

Fioletowy też całkiem fajny, ale nigdzie go nie ma. Na polskim Allegro widziałam kilka aukcji, a tutaj po prostu zero... Różowy znalazłam gdzieś na jednej fotce i niezbyt mi się podoba, jest mdły.

Chyba wezmę pomarańczowy i tyle...
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Transportery

Post autor: nmin »

A co myślicie o kupowaniu używanych transporterów? Znalazłam aukcję, na której w tej chwili używany Catit Pet Cabrio kosztuje tyle, co 2/3 nowego, a sprzedawca twierdzi, że kupił dwa takie same, ale jego chihuahua wolą podróżować razem, więc drugi stoi na strychu i potrzebuje tylko odkurzenia.

Nie kupiłabym używanego legowiska dla psa... Nie kupiłabym używanego drapaka dla kota... Ale transporter jest z plastiku i można go wyszorować.

Pytam z ciekawości, bo z jednej strony dziesięć funtów pieszo nie chodzi, ale z drugiej chyba wolę dołożyć i kupić błyszczącą i pachnącą nówkę, więc przyjmę jakikolwiek argument przeciw <lol>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Transportery

Post autor: yamaha »

Ja mysle, ze to nie jest zly pomysl, jesli ktos naprawde ma maly budzet ;-))
Oczywiscie dezynfekcja przed pierwszym uzyciem obowiazkowa.
Awatar użytkownika
Sylwia2908
Hodowca
Posty: 109
Rejestracja: 11 lut 2009, 12:40
Hodowla: Vabank*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Racibórz, woj. Śląskie
Kontakt:

Re: Transportery

Post autor: Sylwia2908 »

Ja też uważam, że zakup używanego transportera nie jest zły ;-)) jeśli jest w dobrym stanie i wszystko jest sprawne, to można kupić :-) po przyjściu dobrze wyszorować, potraktować wrzątkiem i środkami do dezynfekcji i będzie dobrze :ok:
maalena
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2014, 12:14
Płeć: Kobieta
Skąd: Sokołówek

Re: Transportery

Post autor: maalena »

Hej, co sądzicie o transporterach marchioro? Ktoś z Was ma taki? Ciekawa jestem waszych opini. Już za nicały miesiąc odbieram moje cudo. Nie mogę się doczekać. Zbieram już wyprawkę dla maleństwa. Pozdrawiam Was ciepło. :-D
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Re: Transportery

Post autor: kinus »

Ja mam taki już 11 lat, ale koty rzadko w nim jeżdżą. Przez te 11 lat tylko lekko kratka w miejscach spawu przerdzewiała.
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Transportery

Post autor: Yolla »

czy ktoś posiada taki transporter?
http://store.petsupplies.pl/produkt/303 ... ER_CARRIER

będzie odpowiedni dla 5kg kota?
Zablokowany