Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

Wiem, że wszyscy czekają na wpis i zdjęcia w zupełnie innym wątku, ale na nic nie ma czasu, bo u nas regularne dokocenie, i większość związanych z tym problemów :)

Faduś dziś po raz pierwszy zwiedził pięterko, wejścia ma bardzo dozowane, bo dziewczyny zaprzyjaźnione i znajome, wszystkie oprócz... Vesper. Trzeba więc tę parę "dokocić", oczywiście stroną cierpiącą jest Vespulka, która, gdy pierwszy raz zobaczyła Fado, uświadomiła sobie, co znaczy słowo "duży" <lol> Faduś jest bardzo stabilny, poza tym trzy razy zdarzyło mu się mieć do czynienia z kotkami walecznymi, więc na widok burczącej i syczącej Vesper zrobił "buzię w ciup", i z miną "ale o co chodzi" przysiadł grzecznie i przeczekał. Ale ich kontakty trzeba stale kontrolować i dozować, zaczęliśmy od spotkań w terenie neutralnym, czyli przedpokoju, potem karmienia w przedpokoju, z Vesper na stołku nad Fadusiem, żeby sobie spokojnie jadła i patrzyła, od wczoraj wpuszczamy Fado do pokoju, na krótko, dziewczyny trochę zdziwione, maluchy zachwycone nowym, wielkim misiem, nowym ogonem do ciągnięcia i wielkimi polikami do pacania, a sam Fado trochę niepewny, bo tyle bab, a Vesper nie może od niego oderwać oczu <lol> I tak to potrwa na razie, sporo ekwilibrystyki przy tym, no i chip bardzo świeży, więc jeszcze bez kontroli towarzystwa zostawić nie można przez najbliższe dwa tygodnie, ale też tyle pewnie potrwa to moje "dokacanie", więc nie ma zmiłuj.

Mój chudzielec, niby 7 kilo ciała, ale 1/3 to w głowie, bo boczki ciągle z dołeczkami <lol> Zdjęcia dedykuję specjalnie Soni <serce>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Miss_Monroe »

O nie, to ja najbardziej wzdycham do Fado <lol> ! Przepiękny jest kocurek <zakochana> i jakie ma poliki!
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Sonia »

Dorotko wiem o co chodzi :-? :kiss:
Faduś cudny <zakochana> jak ja bym mu podarowała taki kilogram z Tamisia, że tak się nie da to ... wszyscy byliby zadowoleni - Fadusiowi by się troszkę boczki wypełniły, a mojemu by ich ubyło <roll>
:kotek: :kotek: :kotek: Głaski przesyłam dla dzielnego misia i dla Vesper też, żeby się nie stresowała za bardzo tym olbrzymem :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Becia »

Jaki on cudny <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Danusia »

Nie ma mnie leżę pod stołem :mdleje: z pękniętym sercem <serce> ;-(

O matulu jaki CUDNY nasz tatuś <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <diabeł> ale nasza córusia tatusia okrutnie jest podobna do tatusia <tańczy> <tańczy> te łapy <tańczy> ta głowa <tańczy> te udeczka :ok: <tańczy> no moja miłość <serce> <serce> <serce> <serce> o rany :mdleje: :mdleje: :mdleje:

Za Vesper <ok> <ok> <ok> <ok> <serce> <serce> <serce> <serce> no taki niedźwiedź to się nie ma co dziwić koteczce <lol>

:kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: <serce> <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Fusiu »

:mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje:

brak słów <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Beate »

Przepiękny kocur , ideał brysia <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Luinloth »

Takiego by się tylko chciało tulić <zakochana>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: yamaha »

No naprawde super z niego kocisko <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Niech tam, takiego kremuska to bym mogla miec <lol>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Danusia »

yamaha pisze:No naprawde super z niego kocisko <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Niech tam, takiego kremuska to bym mogla miec <lol>
A widzisz <diabeł> bo KREMAKI mają takie coś w sobie :mdleje: no ,a Fadosław to już w ogóle Kremakowy Cesarz <serce> ,a jakie dzieci robi :brzydal: <lol> <lol>
ODPOWIEDZ