Tamay O'kocim.PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
ko_da1
Posty: 141
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:12
Kontakt:

Post autor: ko_da1 »

Dziś z Tamayem byliśmy sie pokazać u naszego zaprzyjaźnionego weta , niedźwiadek waży 2250 i jest okazem zdrowia :lol:

a to jego niedzielne foteczki , jest na nich też Dyzio jeden z 2 podrostków które szukają wspolnego domku :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Moderator
Hodowca
Posty: 176
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:07

Post autor: Moderator »

Sowa pisze:Widać że ufne i chętne do przytulania. Na pewnoe znjadą dobry dom
luki99 pisze:racja
Gonab pisze:ale miziaste masz to swoje towarzystwo !!! :P :P :P
ko_da1 pisze:tak miziaste są bardzo :wink: najważniejsze że bardzo szybko sie ze sobą podogadywały i jest miła atmosfera wśród ogonków :-D
bardzo dziękujemy za miłe słowa :P :mrgreen:
agoolla pisze::) super jak się koty dogadują ze sobą
jej, jakie ładne zdjęcia tu będą :) - proszę nie żałować i wklejać ile się da!
głaski dla ogonków
Awatar użytkownika
ko_da1
Posty: 141
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:12
Kontakt:

Post autor: ko_da1 »

kolejna porcja zdjęć mojego kochanego misia :lol: zdjęcia robione dziś rano tylko coś sie z datą pokićkało widze :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

tu sie miziamy i mrucząco ugniatamy :D

Obrazek

no i chwila którą koteczki lubią najbardziej 8)

Obrazek Obrazek

gorąco pozdrawiamy wszystkie cioteczki i ich cudne ogonki
:cmok:
Moderator
Hodowca
Posty: 176
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:07

Post autor: Moderator »

agoolla pisze:ale koleżka wymęczył szczura ;)
Piękne ogonisko ma kocisko
ko_da1 pisze:bardzo dziękujemy za pomoc w sprzątniu zdjęciowego bałaganu :oops:

szczur wytrwały na szczęcie jest ich sztuk dwie 8) Tamayek i reszta je uwielbiają :mrgreen: poza szczurkami misia pasją są piłeczki najlepiej takie co da sie złapać w ząbki i nosić :wink:
pozdrawaimy wszystkie cioteczki i ich ogonki :-D :-D
Anita pisze:Dużo bym dała za to, żeby Stefek był taki miziasty. Staram się jak mogę, ale niewiele to daje. On chodzi swoimi drogami.
ko_da1 pisze:może trzeba mu więcej czasu :wink:

Tamayek wczoraj skończył 5 miesięcy :) waży już 2550, w ciągu ostatnich 2 tygodni przybrał o 300 gram :mrgreen: jest dwu i pół kilową , białą kulką mojego misiowego szczęscia :wink:

pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
samolubovna pisze:rozmiarami niestrudzenie goni tatę, co? :-D
piękne te forumowe pointy, słó brak, zeby im słodzić.

co do 'zmiziowacenia' to faktycznie - czas i tylko czas. bardzo się przejmowałam na początku jak chłopcy nie chcieli nawet na mnie spojrzeć, a teraz proszę - dzień w dzień na kwadrans przed budzikiem Pasza sadza mi swoje ładnych parę kilo na pełnym pęcherzu i głośno się upomina o poranną porcję pieszczot. tak więc nos do góry, Anito! :)
Anita pisze:Dzięki już mi lepiej.
Awatar użytkownika
ko_da1
Posty: 141
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:12
Kontakt:

Post autor: ko_da1 »

Anitko nie martw sie niektóre kotki dłużej nabierają do Nas zaufania, inne wręcz przychodzą z pakietem uczuć do nowego domku , ja myśle ze za jakiś czas i u Was wszystko zacznie sie zmieniać po Twojej myśli :wink:


Ja wstawie kilka fotek moich ogonków , zdjęcia są kiepskie bo robione lichym aparatem :? chwilowo na lepsze moge liczyć tylko przy odwiedzinach przyjaciółki dobre i to :mrgreen: Tami rozmiarami faktycznie goni tate mimo że szepcze mu czasem do ucha ........nie dorastaj za szybko, masz jeszcze czas ..... :wink:


Tami i Dyzio po zabiegu :D nie ma jak w cierpieniu przytulić sie do misia 8) :lol:


Obrazek

bawimy się :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Moderator
Hodowca
Posty: 176
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:07

Post autor: Moderator »

Anita pisze:Moje ogonki też już są kumplami. Stefek dostojny hrabia, dziwi się wszystkiemu, ale jednak da się skusić na małe szaleństwo. Jaffik rozrabia ile może, wszędzie go pełno. Zdominował Stefka całkowicie. Podjada mu jedzonko, zabiera zabawki i smakołyki. W jednym tylko Stefan jest twardy i nieustępliwy, a mianowicie koszyk do spania jest jego i tylko jego. Poza tym to oaza spokoju.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

ko_da1 pisze:Tami rozmiarami faktycznie goni tate mimo że szepcze mu czasem do ucha ........nie dorastaj za szybko, masz jeszcze czas ..... :wink:
One zawsze za szybko dorastają, chciałoby się trochę zatrzymać ten czas... Bardzo pięknie zaprzyjaźnione ogonki :-D
luki99
Posty: 29
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:50

Post autor: luki99 »

oba są piękne (ach jak one szybko rosna) :-D ja nie mogę się doczekać kiedy będe miał Brytyjczyka 8-)
Awatar użytkownika
ko_da1
Posty: 141
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:12
Kontakt:

Post autor: ko_da1 »

tak rosną zadziwiająco szybko :-P barzdo dziękujemy za miłe słowa :oops:


Luki a masz już upatrzonego ??
Awatar użytkownika
ko_da1
Posty: 141
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:12
Kontakt:

Post autor: ko_da1 »

ostatnio starałam sie połapać troszke fajnych zdjęć w ten mój "cudny" aparat :-P i kurcze jedno fajne zdjęcie omyłkowo usunełam i nie ma, a tam taki cudny jęzorek dał się uchwycić buuuuuuuuuuuu :-( na szczęscie reszta sie zachowała :lol: jakość jest jaka jest czyli badziewiata, ale można troszke oczy nacieszyć myśle :mrgreen:

Obrazek

zjadło Lotke ?

Obrazek

tu sie troszke rozmyło ale widac jakie ma piękne oczka :lol:

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zablokowany