Żwirek

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Sylwia2908
Hodowca
Posty: 109
Rejestracja: 11 lut 2009, 12:40
Hodowla: Vabank*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Racibórz, woj. Śląskie
Kontakt:

Re: Żwirek

Post autor: Sylwia2908 »

kinus pisze: Testuję jeszcze ten żwirek
Biokat's Micro Fresh żwirek dla kota - i już wiem, że to zamówienie pierwsze i ostatnie, żwirek się kurzy jak GG
Ja ten ostatnio przetestowałam i tez nie jestem zadowolona <zły>
dla mnie żwirek ma okropnie nieprzyjemny, chemiczny zapach :-///// i bardzo kiepsko się zbryla...
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Żwirek

Post autor: Dorszka »

Zważyłam żwirek Benek Compact, 8,2 kg z opakowaniem, wychodzi przy 10 l worku 2,80 zł za kilogram. Porównywalna cena do GG w zestawie 2*14 kg, i wyższa od Professional w zestawie 2*15 kg. Niższa jest dopiero przy tym największym, 25 kg worku, bo 2,34 zł za kg.

To tak dla porównania, i ja wzięłam pod uwagę Benek Compact, który czasami dokupuję do zapasów, ten drobniutki, bo innego nie kupuję.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Żwirek

Post autor: Miss_Monroe »

U mnie od tygodnia jest żwirek >>Flamingo<< i jestem z niego bardzo zadowolona! Świetnie się zbryla, nic się nie rozpada podczas sprzątania i ma delikatny zapach. Żwirek nie jest tak drobny GG czy Professional, ale według mnie nie jest to wadą. Ja mam wersję o zapachu pudru i zostaniemy przy tym żwirku na dłużej :ok:
Awatar użytkownika
Barlog
Hodowca
Posty: 1323
Rejestracja: 29 gru 2012, 00:25
Hodowla: AsPaBri*PL
Płeć: kobieta
Skąd: schoten
Kontakt:

Re: Żwirek

Post autor: Barlog »

Miss_Monroe pisze:U mnie od tygodnia jest żwirek >>Flamingo<< i jestem z niego bardzo zadowolona! Świetnie się zbryla, nic się nie rozpada podczas sprzątania i ma delikatny zapach. Żwirek nie jest tak drobny GG czy Professional, ale według mnie nie jest to wadą. Ja mam wersję o zapachu pudru i zostaniemy przy tym żwirku na dłużej :ok:
Ostatnio ten żwirek dostaliśmy w prezencie na wystawie i też uważam że jest super . Świetnie się zbryla i przyjemnie pachnie .Polecam
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Żwirek

Post autor: Fusiu »

Właśnie zamówiłam do testu. <ok>

Otworzyłam w końcu Extreme Classic i podtrzymuję opinię,że jest prawie identyczny jak GG Master. Prawdą jest natomiast,że mniej pyli. :ok:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Żwirek

Post autor: Sonia »

Też chyba wypróbuję ten Flamingo :-)
Ale w opisie to nieźle wymyślili: "Niezwykle wydajny: wystarcza nawet na 90 dni" - chyba w jakiejś mikro-kuwecie, bo nie wydaje mi się, żeby przy Jumbo starczyło na 90 dni <rotfl>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Żwirek

Post autor: yamaha »

<lol> <lol> <lol>
Moim tesciom pewnie by i na 120 starczylo <lol>
Ich kicia sika w kuwecie moze raz na trzy dni, jak deszcz pada, albo i to nie :haha:
Reszte na dworze ;-))
Awatar użytkownika
Duśka
Hodowca
Posty: 107
Rejestracja: 07 maja 2011, 15:42
Hodowla: MagicCattus*PL

Re: Żwirek

Post autor: Duśka »

ja polecam ten żwirek - niestety nie do dostania u nas ( chyba że o czymś nie wiem ;) ) ale mam go obecnie w domu za przyczyną znajomych którzy mi przywieźli ze Szwajcarii i naprawdę jest z niego zadowolona - ładnie się zbryla , zero zapachu no trochę się nosi ale mi to nie przeszkadza , wolę to niż klejenie się do kuwety czy też brzydki zapach .
https://www.youtube.com/watch?v=CwWusmCX3iU

Można go spłukiwać w toalecie
Awatar użytkownika
gustaw
Posty: 26
Rejestracja: 14 lis 2014, 08:25
Płeć: m
Skąd: Warszawa

Re: Żwirek

Post autor: gustaw »

Na wstępie, witam serdecznie ! <roll>

Czy ktoś mógłby się podzielić informacją, na temat ewentualnego pylenia BAZYL PINE zapach lasu - nie udało mi się nic znaleźć na ten temat w tym wątku.
Co prawda w sklepowym opisie produktu jest informacja, że "nie pyli", ale ... "czy nie będę faktycznie nic roznosił po mieszkaniu, bo pani domu, jest na to szczególnie uwrażliwiona" ?

Do dzisiaj używam Cat's Best EcoPlus i nie zauważam najmniejszych śladów pylenia, ale chciałbym jednak spróbować czegoś zapachowego, np. zapachu lasu.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
Awatar użytkownika
gustaw
Posty: 26
Rejestracja: 14 lis 2014, 08:25
Płeć: m
Skąd: Warszawa

Re: Żwirek

Post autor: gustaw »

Informacja dla potomnych - trochę, ale jest jednak roznoszony jego pył. :-/////
Zablokowany