Anielka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Srebrzysta to ma spojrzenie , aż hipnotyzuje :-)
Awatar użytkownika
kasicalisica
Posty: 30
Rejestracja: 26 sie 2010, 13:25

Post autor: kasicalisica »

Dziewczyny mam problem z Anielką .Podsikuje mi co jakiś czas i robi qpale w różnych miejscach, głównie sypialni <diabeł>
Kuweta czysta, brzuszek ok (byliśmy u weta), żadnych nowości żywieniowych w diecie. Zauważyłam, że nie korzysta z kuwety kiedy któregoś z nas dłużej nie ma w domu. Np. w zeszłym tygodniu wróciłam do pracy po zwolnieniu- kupal w sypialni , reszta tygodnia bez problemu. Dziś po całym weekendzie w domu wracam z pracy- siku na łóżku. Czy możecie coś doradzić? Myślicie, że to może być właśnie na tle nerwowym? Nie wiem co zrobić, kupić jakieś krople uspokajające czy może jakieś badania?? Martwię się. :(
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Zacznij od badań, jak wykluczysz problemy zdrowotne można myśleć o czymś innym co to powoduje...
Awatar użytkownika
kasicalisica
Posty: 30
Rejestracja: 26 sie 2010, 13:25

Post autor: kasicalisica »

Wiem, jutro spróbuje złapać siuśki i pójdę do weta. Coś z nią nie tak. Wchodzi do kuwety i wychodzi , nie może się załatwić a potem sika w małych ilością gdzie popadnie. biedaczka, chyba ją boli :( może ma zapalenie pęcherza, na balkon ją często wypuszczam.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Jeśli to tak się odbywa, to i ja obstawiałabym jakis problem zdrowotny. Siuśki do złapania koniecznie, i wet na pewno szybko znajdzie przyczynę.

Dla Anielki :kotek:
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Co u kuzynki?
Jak rośniemy, jak zdrówko, jak ragdollkowa towarzyszka?
Mam nadzieję, że kasicalisica zagląda czasem na forum... :-)
Awatar użytkownika
Martinee
Posty: 128
Rejestracja: 05 wrz 2010, 20:14

Post autor: Martinee »

Zablokowany