Bazyl i Teoś

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

To niestety normalne jest, wszędzie kupa futra. Mój Tami też się teraz bardzo sypie. Jak wyczeszesz kotka to dobrze jest jeszcze przejechać po nim mokrymi dłońmi, wtedy ładnie się zbierze futerko, które wyszło.
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

a czy kota można wyczesywać codziennie? bo słyszałam, że futerko może nie ładnie wyglądać przy częstym czesaniu? <hm>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Brytków nie trzeba czesać codziennie. W czasie większego linienia to można częściej, a normalnie 2 razy w tygodniu chyba wystarczy.
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Zbieraj z niego sierść mokrymi dłońmi tak często, jak uznasz to za konieczne. Nie musisz go codziennie czesać gdy tak linieje, mokre dlonie są najskuteczniejsze do ściągania już naruszonych włosów. Czesanie przy okazji narusza kolejne, więc nie robiłabym tego codziennie. Ruszył sezon grzewczy, ruszyło też futro <lol>

Boski kremiak <zakochana>
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Super karpatkowy <zakochana>
Awatar użytkownika
Nina
Posty: 94
Rejestracja: 26 cze 2010, 08:41

Post autor: Nina »

U nas na razie się Bella nie sypie....ale nie mamy centralnego ogrzewania, w dzień jest chłodno, dopiero jak wracamy palimy w kominku, w nocy jest 18 stopni, więc może dlatego?
Ale i tak nie mam złudzeń- na pewno będzie się lenić, taki urok posiadania zwierza :)
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

kilka zdjęc bazylka :))
i biegnę ratować choinkę przed rychłą zgubą :) kot do tej pory miał choinkę gdzieś, ale zmienił zdanie... <rotfl>

Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

o, i jeszcze to.. nie należy zostawiać otwartej torby na fotelu - podpowiedź dla naszych gości ;) no chyba, że chce się wyjść z kotem <tańczy>

Obrazek
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

jaki on ma ładny, jasny kolor kremu
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Cudny słodziak z niego. A co do torebki, to ja chętnie bym Cię odwiedziła z jakąś większą torebką.... nie żebym miała jakieś niecne zamiary <lol>
Zablokowany