MOREK i jego brat ragdoll

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: MOREK i jego brat ragdoll

Post autor: Sonia »

Oj to mi by się przydał taki masażysta <roll>
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: MOREK i jego brat ragdoll

Post autor: Audrey »

Najsłodszy ciężar i do tego świetny masażysta. <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Konstancja
Posty: 149
Rejestracja: 16 kwie 2015, 19:15
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: MOREK i jego brat ragdoll

Post autor: Konstancja »

co gorsza TZ coś teraz kręci nosem... żeby on z zazdrości nie zaczął po mnie w nocy dreptać, bo tu już ciężko mówić o słodkim ciężarze <rotfl>
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: MOREK i jego brat ragdoll

Post autor: Kasik »

Konstancja pisze:dziewczyny mam problem z Huanem

od miesiaca czy dwoch zaczął jakby znaczyć mieszkanie. jakby bo przybiera poze tj zadziera kite, podchodzi tylem do sciany, potrzasa ogonem, ale chyba na tym sie konczy tj nie sika na to (przynajmniejtak mi sie wydaje)
już zaczynam wariować i się zastanawiać czy moze on znaczy a ja juz nie czuje, TZ kazał mi dotykac sciany, żeby srawdzić czy są suche
najgorsze jest to, ze mam wrazenie, ze mu sie to nasila...
Tyson tak robi!!! <mrgreen> Też sie zastanawiałam na początku, czy ma to zwiazek ze znaczeniem, ale on to robi tylko przy mnie. Mam wrazenie, ze strasznie się czasem ekscytuje i cieszy, wystarczy, ze chwile mnie nie widzi i wtedy pedzi z krzykiem do mnie, robi garbika, potrząsa ogonem przy nasadzie, ociera się dupką o nogi i wszystko inne <serce> Tak samo się dzieje, kiedy otwieram drzwi do schowka z wędkami <lol>
Awatar użytkownika
Konstancja
Posty: 149
Rejestracja: 16 kwie 2015, 19:15
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: MOREK i jego brat ragdoll

Post autor: Konstancja »

u nas tez takie rzeczy tylko przy mnie <lol> dobrzewiedziec ze nie mam w donu odosobnionego przypadku :-D

Dzieje się u nas, koty się rządzą, no i tyle z tego wynika, że wzięłam dzisiaj Morka do cotygodniowego kompletu czyścioszka (uszy, oczy, bródka, zęby....), patrze, a tu Morek ma wbite pszczele żądło w górną wargę na środku <strach> <shock> udało nam się je dość sprytnie usunąć, przetarłam miejsce octeniseptem, na szczeście nic nie spuchło, a mały gamoń musiał zostać zabrany do izolatki, bo inaczej wybiegał na balkon i dalej chciał łapać owady <diabeł> nic go to nie nauczyło :hammer:
Awatar użytkownika
Monic
Posty: 487
Rejestracja: 07 lis 2014, 13:50
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: MOREK i jego brat ragdoll

Post autor: Monic »

O kurczę poważna sprawa! Ja się strasznie boje os, niech łapią muchy, komary, pająki, ale nie osy! Boje się, że się któreś zadławi, coś się stanie:/ Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało. No i jak widać cotygodniowy przegląd jest bardzo ważny, a codzienne przytulanki już w ogóle pomogą poznajdywać różne niechciane rzeczy w futerku, idę przekonać Timona <mrgreen>
Awatar użytkownika
Konstancja
Posty: 149
Rejestracja: 16 kwie 2015, 19:15
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: MOREK i jego brat ragdoll

Post autor: Konstancja »

dziewczyny na gwalt potrzebuję namiary na dobrego behawioryste, ktory "przyjmuje" telefonicznie (jutro chcialabym zadzwonic)

Huan zakończył zabawy - potrzasnal ogonem i obsikał sciane, na szczescie na balkonie...
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: MOREK i jego brat ragdoll

Post autor: Miss_Monroe »

Proszę skontaktować sie z forumową Sową, >>tutaj<< jest namiar do Niej.
Awatar użytkownika
Konstancja
Posty: 149
Rejestracja: 16 kwie 2015, 19:15
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: MOREK i jego brat ragdoll

Post autor: Konstancja »

dziękuję za namiary - już się skontaktowałam ;-)) wreszcie wracam do domu i będę się starać wdrożyć pierwsze zmiany :-)

trzymajcie kciuki za mnie, bo kawaler nie będzie mógł wychodzić na spacery, oj będzie się działo, koncerty rano i nocą, muszę kupić stopery <lol>
Awatar użytkownika
Monic
Posty: 487
Rejestracja: 07 lis 2014, 13:50
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: MOREK i jego brat ragdoll

Post autor: Monic »

To co Ci powiedziała behawiorystka? Że to przez spacery?
Zablokowany