Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: Dorszka »

Teraz sobie uświadomiłam, że zdanie, że Kokido "sporo musi znosić" w kontekście jego pierwszych tygodni życia może być zrozumiane opacznie. Znosić musi jedynie nasze ciągłe ugniatanie, najgorsza jestem ja, ale Agnieszka, tuż za podium <lol> Nie potrafimy obok niego przejść, żeby nie wytulić, więc jego cierpliwość stale na ogromne próby jest wystawiana. Poza tym żyje jak każdy kociak, nie wymaga żadnych szczególnych zabiegów, jedynie po dłuższej drzemce nochala trzeba sprawdzić, a właściwie to jedną jego dziurkę, i "śpiocha" usunąć. Ja jeszcze mam obsesję sprawdzania "rynienki", czy coś w niej nie utkwiło, ale nic takiego się nie dzieje, bo Koczkodan je tylko stałe jedzenie, mięso pokrojone w dość spore paski, i w buzi zawsze czysto już teraz, odkąd odstawiłam mleko. Kokido dobiega już 1300, wczoraj wieczorem 8 gramów na wadze zabrakło. Wiem, że na chłopaka 14 tygodniowego to nie jest jakaś waga imponująca, ale też mieści się już w kategorii kotów niedużych, chociaż nieduży to Kokido raczej nie będzie, tylko trochę później <lol> Guru, jak ode mnie wyjeżdżał jako 13 tygodniowy kociak miał zaledwie 1500, ale on był podobnie jak Kokido, bardzo krótki i zwarty.

Krótko mówiąc, jeśli jakieś późniejsze zawirowania nie wyjdą, to Kokido rośnie na fantastycznego kota, łapki ma grube jak kiełbaski, charakter w ogóle wyjątkowy, ale jak ma być inaczej u kota, dla którego posadzenie na kolanach oznacza jedzenie, a ręce to takie cudowne narzędzia, z których zawsze wysuwa się coś dobrego <lol> Wystarczy posadzić go na kolanach, i już zaciąga noskiem i sprawdza, czy aby czegoś jadalnego w dłoniach się nie znajdzie :kotek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: yamaha »

<rotfl> Rozpuscily kota na dobre <rotfl>
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: PyzowePany »

Kokido jest cudowny, każdy patrząc na niego ma chyba uczucie, że chce się nim zaopiekować :kotek: <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: Danusia »

yamaha pisze:<rotfl> Rozpuscily kota na dobre <rotfl>
i to jak <shock> na widok ludzkich rąk będzie juz zawsze wielkie ŁAŁ czyli <diabeł> JEŚĆ <lol> ,a najfajniejszym miejscem do konsumpcji bedą ludzkie kolana o rany ;-( ja chce Kokidusia :mdleje: <lol>


No dobra chciałam zauważyć ,że Kolorek przyjechał do nas jako 12 tygodniowy kociak z wagą 1200-1250 ( uznawany jako super zdrowy :ok: <mrgreen> ) czyli kurczaczek po takich przebojach przepięknie waży , prześlicznie rośnie i ma najpiekniejszą główeczkę i uszki wsród brysiów <diabeł> <roll> no mały kwadratowy miś takie jakie uwielbiam , a zważywszy ,ze bandyta zaraz 5 lat skończy ma 3 porządne wady gentyczne i ma już 6700 to jestem pewna ,ze z Kokidusia wyrośnie dorodny niedżwiedż który napewno nie będzie gryzł tak jak nasz gamoń <lol> <lol>

:kotek: :kotek: :kotek: <zakochana> <zakochana> <zakochana> :kiss: :kiss:
Awatar użytkownika
tofik
Posty: 99
Rejestracja: 13 paź 2014, 09:55
Płeć: kobieta
Skąd: Piastów

Re: Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: tofik »

Kurczaczek wygląda właśnie na takiego misia-przytulaczka z wieczną miną "chcę na rączki". <zakochana>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: Becia »

PyzowePany pisze:Kokido jest cudowny, każdy patrząc na niego ma chyba uczucie, że chce się nim zaopiekować :kotek: <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Ja na pewno <mrgreen> Chciałabym wziąć go na ręce, wygłaskać, wycałować, ach <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Truskawka
Agilisowy Rezydent
Posty: 453
Rejestracja: 16 mar 2014, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: Truskawka »

Śliczny kurczaczek. Oj znam takich, którzy by go pokochali od pierwszego wejrzenia ;-)) .
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: Danusia »

Truskawka pisze:Śliczny kurczaczek. Oj znam takich, którzy by go pokochali od pierwszego wejrzenia ;-)) .

he he he he Obrazek
Awatar użytkownika
alakin
Posty: 873
Rejestracja: 18 lis 2014, 01:38
Płeć: *
Skąd: Kraków

Re: Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: alakin »

<shock> Ale chłopaki urosły

Rudasek śliczniutki <zakochana>
Powodzenia w nowym domciu :kotek:

Kurczak <zakochana>
On ma taki cudowny pyszczek ..kochany jest <serce>
:kotek: nie wysyłam ,Pancia Cie dość męczy <lol> <lol> <lol>
Jednak wcale sie nie dziwie !
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Miot EE - Arabica i IC Mojo Priest of Aydindril*PL

Post autor: bajewka »

ale Kurczak się opierzył i wyrósł - ho ho
A rudzielec nadal piękny :-)
Zablokowany