Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: nmin »

Ma ktoś taką planszę do smakołyków? http://t.zooplus.co.uk/shop/cats/cat_to ... oys/132801

Myślę, żeby kupić Aryi na urodzinki <oops> Chcę czegoś, co spodoba się przede wszystkim jej, bo Edek trochę ją tłamsi w zabawie. Wiem, że bardzo często zrobi wszystko, by spod miski pełnej karmy wydobyć jeden zagubiony chrupek dokładnie taki sam jak w misce albo wytrwale wyciąga zabawki z zakamarków, więc to mogłoby się sprawdzić...

Tyle, że nie napełniałabym tego stałą karmą, bo Arya absolutnie nie potrzebuje ograniczenia jedzenia. Myślę raczej o jakieś pysznej, ale niestosowanej na stałe, na przykład RC ;-))
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: cheshire »

Chyba nie było specjalnie omawiane na forum, ale polecam zabawkę z zooplusa Crazy Bugs - mamy fioletowego żuka i jest szał, Newton uwielbia zabawę z żuczkiem - żuk sie kręci, ucieka, chowa za fotelami, wchodzi pod meble - nic tylko pacać go łapką bądź się zasadzać i skakać na niego <mrgreen> Jedyne co mnie wkurza, że po pacnięciu się przewraca na "plecy" i Pani musi pomóc, bo kotek jeszcze nie obczaił, ze to odwrócić trzeba.
Koleżance dałam pszczołę i też jej koty chętnie się bawią :-)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Miss_Monroe »

Byly wspominane Crazy Bugs :-) są podobne do B.B Bugz, które jakiś czas temu można było dostać w sklepie z zabawkami Toys4Boys :-)
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: cheshire »

Miss_Monroe pisze:Byly wspominane Crazy Bugs :-) są podobne do B.B Bugz, które jakiś czas temu można było dostać w sklepie z zabawkami Toys4Boys :-)
Owszem, było kiedyś, ale tylko dwie opinie - jedna Yolli pozytywna i Twoja negatywna. Ja testowałam na kilku kotach i wszystkim sie podoba bardzo, stąd może ktoś też skorzysta z tej informacji ;-))
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Miss_Monroe »

B.B Bugz wydają mi się trochę bardziej zwinne, bo się tak bardzo nie wywracają i poruszają się w różnych kierunkach, tylko mojemu Bentleyowi niestety zabawka się znudziła i obecnie sprawdza się tylko pasek od szlafroka <lol>
Awatar użytkownika
Marzenciam
Posty: 108
Rejestracja: 26 cze 2014, 10:20
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Marzenciam »

Mój Indi ma z zooplusa Crazy Bugd biedronkę i bardzo lubi się nią bawić i poganiać aby jeszcze szybciej uciekała, niestety biedronka często wywraca się do góry łapkami na skrzydełka i wtedy jest po zabawie :(
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: asiak »

Marzenciam pisze:Mój Indi ma z zooplusa Crazy Bugd biedronkę i bardzo lubi się nią bawić i poganiać aby jeszcze szybciej uciekała, niestety biedronka często wywraca się do góry łapkami na skrzydełka i wtedy jest po zabawie :(
Może chce, żeby ją pomiziać po brzuszku <lol>
AndrejM
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2015, 14:26
Płeć: M
Skąd: Wrocław

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: AndrejM »

O to to. A my nic tylko miziamy koty i koty.
Awatar użytkownika
Creme
Hodowca
Posty: 238
Rejestracja: 24 sty 2009, 21:39
Hodowla: Isena*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Mikołów
Kontakt:

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Creme »

Poszukuję sklepu, w którym można nabyć zabawkę w postaci koła, dookoła którego kręci się myszka. Nie mam zdjęcia, ale widziałam na FB. 8-)
Kółeczko było białe, myszka żółta, taka chowająca się w tunelikach. Może ktoś kojarzy o czym piszę?

Maluchy muszą to mieć :-D
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: madziulam2 »

Zablokowany