Euphoria & Gasper

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Beate »

Ojej :(((( , to z tego szczęścia dostała gorączki ? Okłady z kota pomogą.
Super, że Gaspi cały i zdrowy dotarł :-)
Dagusiu kuruj się <ok> <ok> <ok> , bo trzeba maluszka wybawić :kotek:
Aga L.
Agilisowy Rezydent
Posty: 1322
Rejestracja: 08 gru 2012, 18:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Aga L. »

Oj, jaki pech :-| Ale skoro maluch towarzyszy nowej Pańci w łóżku to faktycznie chyba jest dobrze <tańczy> Dzielny Gasperek :kotek:
Awatar użytkownika
Monic
Posty: 487
Rejestracja: 07 lis 2014, 13:50
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Monic »

Oj to chyba te emocje:-( Kuruj się, okłady z kotów polecam!! Czekamy cierpliwie:-)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: yamaha »

To z tych emocji, kuruj sie, Dagus <ok> <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
Aleex
Posty: 976
Rejestracja: 07 kwie 2014, 19:23
Płeć: kobieta
Skąd: Pionki
Kontakt:

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Aleex »

Czasami silne emocje, przeżycia zaskakująco wpływają na nasz organizm. Trzymam kciuki za zdrówko pańci i spokój kotów <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: norka »

życzę Ci dużo,dużo zdrówka Dagusiu.... :hug: :hug:

:-)
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: dagusia »

Dziekuje dziewczyny za kciukasy- od piątku miałam zatrucie pokarmowe i wczoraj się pogorszyło. Doszła gorączką od żołądka 38,5 ale już przeszło.... ufff :-) a teraz do sedna <mrgreen>

Maluszek był w porcie planowo, bez żadnych opóźnień- jak go zobaczyłam to tak się ucieszyłam, żywy był bardzo- wyglądał świetnie :-) Tak sie bałam tej podróży a zniósł ją rewelacyjnie. Załatwiliśmy dokumenty z przewożnikiem i do samochodu. Zamknęliśmy go w transporterku to płakał i chciał wyjść. Zatrzymaliśmy się na poboczu i mówię, że go wyjmiemy, bo przecież 2 dni nie chodził. Położyłam go pod nogami na miejcu pasażera. Cieszył się niesamowicie, przychodził pod reke i mruczał, zeby go głaskać. Co przestałam to od razu pod ręke do głaskania... i tak chyba z 5 min. Zrobilismy cos bardzo złego bo nie mielismy serca, żeby go schować do transposterka więc zostawilismy go pod nogami i w droge. (wiem, ze nie można ale zabezpieczyłam boki i trzymałam go za szelki bo miał na sobie). Po ok 20min głaskania położył się i tak przebiegała jego podróż koło moich nóg <serce> oczywiście był szczęśliwy i nie płakał :-)

Obrazek

W domku trafił do pokoju goscinnego na piętrze, gdzie ma obecnie swój azyl. Byli u nas znajomi, Gaspi był tak stęskniony bliskości człowieka, ze do każdego się prytulał i mruczał podnosząc ogon do góry, zero stresu. Nie wiem jak Kasia tego dokonała, ale WIELKIE DZIEKI za jego wychowanie i miziowatość :kiss: Wygłaskany i tytulony stwierdził, że chce zwiedzac dom. Energia go rozpierała- ogon non stop u góry- biegał i cieszył się zwiedzając całe pietro- a mamy przecież u gory 4 pokoje. Jak trafił na człowieka to włączył mruczka, otarł się o nogi i dalej w drogę. Tak to wyglądało :-)

troszkę zamazane, bo cięzko złapac go w ruchu :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po kilku godzinach doszło zupełnie przypadkiem do spotkania z Eufi- on chciał podleciec do niej tak jakby chciał się bawić a ona- sykła na niego i uciekła, moja kochana :kotek: Od tamtej pory Eufulek cały czas spędza na parterze a Gaspi jest u góry- schody sa barierą nie do pokonania. Drzwi od pokoju małego sa dzisiaj od rana otwarte ale żaden z nich nie kwapi się, że pokonać tą trudną barierę- jaka są schody. Wieczorem moj TŻ bawił się z małym a ja miałam niunię na ręce, wzięłam ją tak do schodow na dole, jak go zobaczyła to sykła i odeszłysmy.... postawiłam ja na podłogę, odeszła kawałek i podgladała co się tam dzieje.... i tak mija nam czas...
Wczoraj po południu dostałam tą goraczkę wiec położyłam się z Gasperkiem w pokoju gościnnym- spał ze mna w łóżku od ok 16 aż dzisiaj do rana z przerwami na mizianie i zabawe.
Co chwile domaga się pieszczot- moja nowa "maskotka" <serce> Skakał po mnie w łóżku, jak przestałam drapać to było takie spojrzenie i główką szukał mojej ręki aby kontunuować mizianie <zakochana>

Obrazek

zwróćcie uwagę jak ugniatał na zmiane łapkami, raz jedna rozczapierzona raz druga <serce> robi tak non stop <zakochana>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bym zapomniała- jak tylko przyjechaliśmy do domu, maluszek zwiedzał swój pokój, od razu trafił na sucha karmę i wodę i zaczął wcinać papu :-) jadł, napił się, zrobił siusiu a dzisiaj rano był nawet qpal po indyczym śniadanku :-D

Teraz tylko czekam, aż mały przesiąknie zapachem domu i wkońcu dogada się z Eufulkiem ;-)) Poki co jestem zadowolona z reakcji niuni, bo tylko syczy i ucieka, powinno być dobrze :-)

DZIEKUJE ZA TRZYMACIE KCIUKÓW- TO POMAGA :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

ps mam wrażenie, jakby Gasperek był tu od zawsze. Cieszy sie na nasz widok, normalnie je i korzysta z toalety, nie płacze- tylko mruczy i chce się miziać. Jedyny stres to Eufi ale mam nadzieje, że na dnich jakoś sie dogadają <ok>
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Beate »

Super, że jesteście już razem :radocha:
Gaspi jest piękny <serce> <serce> <serce> i zachowywał się identycznie jak mój Ives, kita do góry i do przodu, traktorek i ugniatanie <serce>
Zdrowiej, opiekuj się malentaskiem i wielkie <ok> <ok> <ok> <ok> żeby się szybko dogadali z Euphi.
Awatar użytkownika
Aleex
Posty: 976
Rejestracja: 07 kwie 2014, 19:23
Płeć: kobieta
Skąd: Pionki
Kontakt:

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Aleex »

Śliczny Maluszek :) Trzymam kciuki za spotkanie z Euphi <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Celtic Mist Euphoria niebieska dziewczynka

Post autor: Kasik »

Śliczny maluszek <serce> <serce> <serce> Ciesze sie, ze tak dobrze zniosl dluga podroz :kotek:
Trzymam kciuk za szybkie i bezproblemowe dokocenie, ze Euphinke, niech sie szybko do mlodego przekona <serce> <ok>
Zablokowany