Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
kejt_van_bodkin
Posty: 27
Rejestracja: 22 lip 2015, 15:02
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Post autor: kejt_van_bodkin »

waćpanna pisze:Edi nasz pierwszy dzień w pracy dosyć mocno przeżył, bo dostał biegunki :( nie wiem czy to jakaś karma tak na niego zadziałała, czy jednak sam stres, ale później już było spokojnie :) teraz mam wrażenie, że do 16.00 nasza obecność go wręcz drażni :P nawet jak go zostawiłam na tydzien u rodziców na wakacje to się zbytnio nie przejął, a ja wróciłam do domu, rzuciłam walizki i o 1.00 w nocy jechałam do rodziców, żeby zobaczyć kota <lol> Głupia byłam myśląc, że się stęskni :P Co prawda bywaliśmy z nim tam celowo jak najcześciej, żeby się oswoił, ale jak wróciliśmy to tylko godzinkę się gniewał i udawał, że nas nie zna:) a potem po wielkich przytulasach wszystko wróciło do normy :)
Ja mam nadzieję, że będzie w porządku. Wczoraj przetrwał sam ponad 3 godziny, znalazłam go śpiącego w komodzie pod telewizorem <rotfl> nawet nie był zbytnio obrażony moją nieobecnością. Za to w nocy odkrył kosz na pranie, z którego można dostać się na okno i to był dla niego prawdziwy szał :-D
Awatar użytkownika
waćpanna
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:07
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Post autor: waćpanna »

a to dopiero początek <rotfl>

Czym więcej będzie wiedział, tym większa będzie jego ciekawość i będzie zaglądał głębiej... Mój Edward np. nauczył się ostatnio otwierać szuflady w szafkach kuchennych i robi to na okrągło. Co więcej - nigdy nie zdarzyło nam się tego widzieć, ale innego winnego nie ma - do tej pory zawsze były zamknięte i nie miały zdolności "samowysuwawczych" :) więc to musi być on :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Post autor: asiak »

<zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
kejt_van_bodkin
Posty: 27
Rejestracja: 22 lip 2015, 15:02
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Post autor: kejt_van_bodkin »

Cześć Wszystkim,
No to ponad tydzień za nami, cudowny tydzień. Sheldon daje mi tyle radości, że głowa mała, ja ze spokojem wróciłam do pracy, a maleństwo czeka na mnie zaspane za zasłonką, zawsze w tym samym miejscu <zakochana>
Bawimy się cudownie każdego wieczoru, wędką, przy czym Sheldon śmiesznie udaje dźwięki kaczki <shock>. Skąd on wie jak brzmi kaczka, jak on takowej w życiu nie widział. Ulubiona skrytka, to papierowa torba po zakupach… Shelon wie co dobre <lol>. Mała fotorelacja z ostatniego tygodnia:

Tak śpię z moją mamusią w łóżeczku
Obrazek

Z tego zimnego miejsca ktoś wyciąga jedzonko… i nikt nie chce mi go do razu dać? Co jest… muszę czekać aż się ogrzeje, bo mnie brzuszek będzie bolał...
Obrazek

To moje miejsce do patrzenia na te ruchome obrazki, moja mamusia mówi, że to telewizor...
Obrazek

Na tym czymś ludzie mówią, że pracują, ale co oni tam wiedzą, tam jest dużo takich kociaków jak ja… tylko one takie jakieś płaskie… niemiziaste...
Obrazek

Tutaj sobie leżę ot tak, bo ja już dzisiaj taki znudzony tym wszystkim jestem…
Obrazek

I znowu mi każą spać… a ja ja jeszcze trochę pomruczę… ot co...
Obrazek
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Post autor: elsa »

Sheldon, słodziaku nieziemski, nie można od Ciebie oczu oderwać! <zakochana> <serce> <zakochana> Cudnie się czyta, że Pańca i kotek szczęśliwi :roza: Grzeczny, cudny kociak :kotek:
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Re: Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Post autor: manita »

Jaki mądry kotek :kotek: wyczaił źródło jedzenia <lol>
Awatar użytkownika
Charlotte
Posty: 443
Rejestracja: 04 wrz 2014, 18:32
Płeć: kobieta
Skąd: Poznań

Re: Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Post autor: Charlotte »

Śliczności <mrgreen>
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Post autor: dagusia »

hahaha :haha: :haha: :haha: focia w lodówce :haha: :haha: :haha: Co sobie wybrał??

A na resztach- nio kochana żywa maskotka przynoszca dużo szczęścia i radości <zakochana>
aurora80
Posty: 648
Rejestracja: 12 cze 2015, 23:41
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa/Marki

Re: Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Post autor: aurora80 »

cudny miziak... rozpływam się patrząc na niego <zakochana>
Awatar użytkownika
iwus
Posty: 697
Rejestracja: 21 sie 2013, 22:12
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica

Re: Nico Perła Południa*PL vel Sheldon - Wita serdecznie!

Post autor: iwus »

Jaki on jest słodki <serce> <serce> <serce> Taki odważny maluszek zdobywca <zakochana>
Zablokowany