Cleo i Tosia Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
Charlotte
Posty: 443
Rejestracja: 04 wrz 2014, 18:32
Płeć: kobieta
Skąd: Poznań

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Charlotte »

Słodkie koteczki <mrgreen>
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Witajcie :-) Dziewczyny za trzy tygodnie skończą rok <shock> nie wiem kiedy to przeleciało , ale to pewnie jak z dziećmi rosną nie wiadomo kiedy , a my ciągle młode <mrgreen> Cleo z czasem zrobiła się ogromnie miziasta i sama upomina się o czułości , Tosia już bardziej przytulna to chyba nie może być , a przy tym rozrabiają i psocą ile wlezie razem z "Małą Panią " czyli 8-letnią Paulinką i jak widać na zdjęciach to właśnie pokój Pauli jest ich ulubionym miejscem . Kochają do szaleństwa moje dzieci 15-sto letniego Kubę i młodszą Paulę . Kiedy dzieci wychodzą do szkoły koty chodzą po domu i nawołują , szukają , a po ich powrocie widać radość i szczęście na kudłatych pyszczkach i tych nie kudłatych też . Po powrocie do domu moje "aniołki " najpierw witają się z kotami , a dopiero potem ze mną , ale trudno się dziwić ja nie ocieram się o nogi , nie wywalam podwozia do głaskania i nie terkoczę jak traktor . Nie będę nawet próbować bo może to nic nie dać i tylko się zbłaźnię przed dziećmi i kotami <lol> Moim osobistym powodem do dumy jest to ,że śpią ze mną całą noc :kotek: :kotek: Tosia kocha jedzenie , najlepiej każde , czyli puszki , wołowinka , żółtko gotowane przy okazji robienia sałatki , wątróbka przy okazji pieczenia pasztetu i ukochany jogurt naturalny który wyczuwa przez drzwi lodówki , a księżniczka Cleo tylko suche i wołowinka zawsze , a puszki tylko trochę i tyle . Paradoksalnie Tosia waży 4500 , a Cleo 5100 <shock> jak widać nie tylko nam nie jednakowo idzie w biodra <gwiżdże> One wnoszą do naszego domu ogromną radość , spokój i ciepło .


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Kasik »

Fajnie zobaczyc dziewczynki, pięknie urosły <serce> <serce> <serce> <serce> I fajnie się czyta o Waszej kocio-ludzkiej rodzince <zakochana>
Oby Nowy Rok przyniosł Wam tyle radości, ile wniosły w Wasze życie te cudne ogonki, i oby wszyscy w rodzinie byli zdrowi :winko: :winko: :winko:
Szczęśliwego Nowego Roku <tańczy> <tańczy> <tańczy>
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Dziękuję Kasik za życzenia w imieniu swoim i całej mojej bandy :-) Tobie i Twoim bliskim również życzymy zdrowia , bo to najważniejsze , spełnienia marzeń i radości w Nowym Roku :party:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: asiak »

Cudowne dziewczynki <zakochana> <zakochana>
Najlepszego w Nowym Roku :-)
Awatar użytkownika
Truskawka
Agilisowy Rezydent
Posty: 453
Rejestracja: 16 mar 2014, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Truskawka »

Piękne koteczki, okrutnie zazdraszczam Ci trikolorki <zakochana> .
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: yamaha »

Cudne kotki <zakochana> <zakochana> <zakochana>
A jkaie fajne to jajo niebieskie (a co to jest, tak w pierwotnej wersji, bo chyba nie lezak dla kota, co ? <lol> )
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: manita »

Ślicznotki! Tri łapie za serce. Nie ma jak to wózek dla lalek. Nasz niestety już z domu wywędrował a chłopaki go uwielbiali.
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Yamaha to jajo to kręcący się zamykany całkowicie fotel dla dzieci z Ikei , kosztuje 199 zł jest też w wersji pomarańczowej i od wielu lat jest hitem wśród dzieci moich i znajomych,córce kupiłam teraz i koty go uwielbiają , poważnie zastanawiam się nad kupnem drugiego , bo wychodzi taniej niż orginalne legowiska <mrgreen>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Danusia »

agniecha pisze:

Obrazek
Jest to jeden z moich ulubionych wątków ,a dlaczego <diabeł> <roll> pokazuje ta fotka <serce> <serce> taki luzik koteczków i to gdzie <mrgreen> mówi wszystko :ok:

Agniecha <serce> po prostu słów mi brak <mrgreen>
Zdróweczka i wszystkiego tylko najlepszego w Nowym Roku dla całej BANDY ludzko - kociej <serce>

O kotkach pisać nie muszę bo wiadomo <zakochana>
ODPOWIEDZ