Cleo i Tosia Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: dagusia »

Ja tu wcześniej nie byłam więc ładnie się przywitam i pochwale śliczne kociaki <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

My również witamy :-) Dziękujemy za wszystkie miłe słowa , dziewczyny rzeczywiście wszystkie trzy wyjątkowo zgrane , w domu jest jeszcze starszy syn , ale do niego koty chodzą kiedy chcą się ponudzić , on albo czyta ,albo się uczy , a u Paulinki ciągle coś się dzieje <lol> jakieś puzzle , klocki , kolejka elektryczna , papierki z origami i to jest fajne dla kotusiów . Nawet kiedy do Pauli przychodzą koleżanki to Tosia i Cleo też im towarzyszą , nie przeszkadza im ruch i stado małych dziewczynek :-) Kubę kochają , ale tak bardziej "statycznie " Paula to żywioł , więc nadaje się idealnie dla młodych kotów . Fajne jest to ,że one wszystkie trzy będą dorastać i poważnieć razem :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Sonia »

Jaki fajny nowy avatarek :ok: Super :-)
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Dziękuję :-) Taki " dorosły " już zrobiłam , na poprzednim miały po 4 miesiące :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: MoniQ »

Jak mnie tu dawno nie było...
Spóźnione sto lat dla dziewczynek!! :tort: :kotek: :kwiatek:
Tak wyrosły, że ciężko poznać, ale i urodziwe dalej niesamowicie :) <zakochana> <serce>
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Od dzisiaj zmieniamy karmę na PON . Cleo przestała rosnąć w górę zaczęła na boki , więc wykonałam telefon do Dorszki ( złota kobieta :kiss: ) i zaleciła PON kurczak . Dosypałam 10 chrupek do całej miski suchego i czekam <gwiżdże> . Cleo przy misce i coś grzebie , chyba zaskoczona <strach> . Poczekamy , zobaczymy .
Awatar użytkownika
Truskawka
Agilisowy Rezydent
Posty: 453
Rejestracja: 16 mar 2014, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Truskawka »

Dorszka to chyba same takie telefony dostaje ostatnio <rotfl> . Ja nie wiem co to takie towarzystwo wygłodniałe z tej hodowli przyjechało <mrgreen> . U nas już dawno byłyby na PoN, ale Choco nie mogła się ustabilizować, więc teraz długo jadły Taste of the Wild (Rocky Mountain). Fantastyczne kupy, ale niestety także opony im urosły. Teraz wprowadzamy Fees Favourites i obserwujemy. Wszystkie suche karmy wciągały ze smakiem, po prostu lubią jeść :hidden: , ja nie wiem po kim to mają, Wojtek szczupły przecież... No i miski już konfiskujemy po godzinie policyjnej.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Danusia »

<diabeł> Koty głodzą nie dobre :brzydal: ja tam tylko przy uźyciu wagi posiłki Kalutce szykuje <roll> u mnie Koloruś całą dobę pilnuje chrupek w miseczkach źeby nie zjedli obcy i coś ta waga nam się chyba psuje bo cały czas idzie w gòrę <strach> <lol>
Bez Dorszki ani rusz <serce> <pokłon>
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Dziewczyny <lol> moja waga też się chyba psuje , ale jak ja staję <oops> ja przynajmniej wiem , po kim moje koty tak mają , dzieciaki szczuplutkie , więc to po mnie <oops> , ale na to PON ani Dorszka nie pomogą niestety ;-))
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: yamaha »

<lol> <lol> <lol>
Wagi i kalendarze to wszedzie jakies felerne robia !
Wciaz DO GORY I DO GORY biegna cyferki <rotfl> <rotfl> <rotfl>
ODPOWIEDZ