Żwirek

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Żwirek

Post autor: elwiska3 »

paquerette pisze:Czy używacie Cat's best eco plus? Ja z pierwszej partii byłam bardzo zadowolona, potem zamówiłam większe opakowania z zooplus i już nie jest tak fajnie, gorzej się zbryla, kulki się rozpadają i nosi się o wiele bardziej...
Ja własnie dziś dostałam ten żwirek, bo niedostępny jest Greenwoods :-/////
zobaczymy jaki bedzie bo dawno CBE nie miałam <mrgreen>
Awatar użytkownika
paquerette
Posty: 114
Rejestracja: 03 sty 2016, 18:59
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Żwirek

Post autor: paquerette »

zauważyłam, że opakowanie się trochę zmieniło, a teraz w zooplus CBE był nawet niedostępny, a raczej ograniczono możliwość zakupu do 1 opakowania 5kg
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Żwirek

Post autor: elsa »

"Ze względu na tymczasowe problemy producenta z dostawą żwirku Cat’s Best Eco Plus wprowadziliśmy czasowe ograniczenie do 1 sztuki przypadającej na jednego klienta. Mamy nadzieję, że dzięki temu jak najwięcej klientów będzie mogło kupić swój ulubiony żwirek. Prosimy o wyrozumiałość".

Ja używam Cat’s Best Eco Plus i jestem zadowolona. Co prawda nie zamawiałam ostatnio, a wyczerpuję zapasy, ale właśnie dzisiaj muszę złożyć zamówienie, więc będę mogła coś więcej powiedzieć. U mnie Sonia i Romina nie roznoszą żwirku praktycznie wcale, ale za to Kostek nadrabia za nie dwie i za siebie, i jak wyskoczy z kuwety, to z takim polotem, że cała łazienka usiana jest żwirowym dywanikiem <roll> Resztki wynosi na futrze, więc dalsza część mieszkania też ma okazję uświadczyć kociej ekspresji <diabeł>
Awatar użytkownika
Truskawka
Agilisowy Rezydent
Posty: 453
Rejestracja: 16 mar 2014, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Żwirek

Post autor: Truskawka »

To mi przypomina czasy PRL, najpierw PoN teraz żwirki. Nie wspomnę, że niektórych leków już do Polski nie sprowadzają.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Żwirek

Post autor: MoniQ »

elsa pisze:U mnie Sonia i Romina nie roznoszą żwirku praktycznie wcale, ale za to Kostek nadrabia za nie dwie i za siebie, i jak wyskoczy z kuwety, to z takim polotem, że cała łazienka usiana jest żwirowym dywanikiem <roll> Resztki wynosi na futrze, więc dalsza część mieszkania też ma okazję uświadczyć kociej ekspresji <diabeł>
Kostek bardzo ekspresyjny jest jak widać w kuwetowych sprawach :D

U nas męska część też wyskakuje z kuwety ciągnąc za sobą tuman żwirku.... A Kalinka bardzo dokładnie wytrzepuje i wyciera łapki o ścianki kuwety :)
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Żwirek

Post autor: elsa »

<mrgreen> Tak, sprawy kuwetowe ciągną się za nim jak cień, czy to żwirek, czy wymazany ogon, no musi zawsze coś odmalować :->

Wczoraj patrzę, że Kostek łazi z nosem przy podłodze i w końcu nad czymś duma. Był wieczór, przyciemnione światła, oceniłam, że to jakiś zawieruszony chrupek, podnoszę a tam :axe: <roll> Nie wiem czyja to sprawka, nie złapałam winowajcy na gorącym uczynku <diabeł>

Romcia też pięknie wyciera łapcie wychodząc z kuwety, potrafi spędzić kilka minut nad tą czynnością. Stuka, puka, szoruje, ociera...Dzisiaj z rana chciałam zerwać się z łóżka, bo przyszło mi na myśl, że skoro tak sumiennie wyciera te łapki, to może umazana jest po pas, ale na szczęście NIE, to tylko jej pedantyzm :kotek:

Ja tak sobie myślę, że może i Cat's best i PON ma tak duże wzięcie, że po prostu producent nie wyrabia z wytwarzaniem produktu. No ale fakt, zalatuje to PRLem <mrgreen>
misia-pusia
Posty: 26
Rejestracja: 14 kwie 2015, 12:59
Płeć: kobieta
Skąd: K-K

Re: Żwirek

Post autor: misia-pusia »

Widzialam CBE+ w 7l workach to chyba jakaś nowość.
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Żwirek

Post autor: Aga12 »

Dziewczyny a jak zamawiacie ten CBE+ w zooplusie,to czy oni dobrze go zabezpieczają na czas transportu?Przymierzam się po raz pierwszy do zakupu żwirku u nich i boję się że jak rozpakuję karton to będzie tam piaskownica a w tym jeszcze puszki.Bo to ,że kurierzy i pracownicy sortowni rzucają paczkami,wiem doskonale. :axe:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Żwirek

Post autor: MoniQ »

Aga12 pisze:Dziewczyny a jak zamawiacie ten CBE+ w zooplusie,to czy oni dobrze go zabezpieczają na czas transportu?Przymierzam się po raz pierwszy do zakupu żwirku u nich i boję się że jak rozpakuję karton to będzie tam piaskownica a w tym jeszcze puszki.Bo to ,że kurierzy i pracownicy sortowni rzucają paczkami,wiem doskonale. :axe:
Żwirek, niezależnie od tego czy CBE czy inny, jest zazwyczaj ciasno zapakowany w karton i nic do niego nie dopakowują więcej. Pozostałe rzeczy z zamówienia są w osobnym kartonie, przynajmniej u nas zawsze tak było.
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Żwirek

Post autor: Aga12 »

Żwirek, niezależnie od tego czy CBE czy inny, jest zazwyczaj ciasno zapakowany w karton i nic do niego nie dopakowują więcej. Pozostałe rzeczy z zamówienia są w osobnym kartonie, przynajmniej u nas zawsze tak było.
O to fajnie.Rozumiem ,że te 2 kartony przychodzą jedną przesyłką?
Zablokowany