Merlin Murraytails

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Merlin Murraytails

Post autor: Kamila »

Merlinku a puszeczki z czym najbardziej Ci smakuja?
Kirara
Posty: 43
Rejestracja: 10 sty 2016, 01:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Edynburg

Re: Merlin Murraytails

Post autor: Kirara »

Rybne - kurczaczek albo wołowinka mu nie wchodzą. Najlepszy tuńczyk i ewentualnie łosoś :)
Generalnie mam pytanie - pani weterynarz mówiła, żeby wkrótce przejść na karmę dla kastratów - a z kolei weterynarz u którego rodzice kastrowali swojego brysia powiedział im, żeby przeszli na taka karmę dopiero rok po kastracji... I tak sie teraz waham, bo Merlin to jeszcze kociak, 8 miesięcy skończył we wtorek. Czy faktycznie powinnam porzucić karmę dla kociąt i iść już na ta mniej kaloryczna? Merlin gruby nie jest, jest duży, ale nadal mogę swobodnie wyczuć jego zebra przez futerko. Problemów żadnych nie odnotowaliśmy - kuwetkuje, je ładnie i z apetytem. Czy to absolutna konieczność?
Powiem szczerze, ze ja bym bardzo chętnie została jeszcze na karmie dla kociaków - Merlin nadal rośnie i wolałabym, żeby miał solidne podstawy i mocne kości, bo zapowiada sie na dużego kocura...
Doradzacie cos? :(
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Merlin Murraytails

Post autor: Luinloth »

Bezzbożówkę - jest dobra i dla kociąt, i dla kastratów :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Merlin Murraytails

Post autor: Sonia »

Wcale nie trzeba przechodzić na karmę dla kastratów.
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Merlin Murraytails

Post autor: elsa »

Dokładnie, żadna karma dla kastratów, a dobra bezzbożówka, która jest jak najbardziej odpowiednia i dla kociaków i dla dorosłych kotów <ok>

tu jest wątek informacyjny o karmach suchych -> http://www.forum.agiliscattus.pl/viewto ... =76&t=1076
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Merlin Murraytails

Post autor: agniecha »

Ja zmieniłam z RC Growth na bezzbożowego PON-a jak dziewczyny skończyły rok i to ze względu na Cleo która zaczęła się mocno zaokrąglać . Kotki po kastracji w wieku 12 tygodni . Oczywiście zmiana po konsultacji z Dorszką :-)
Zablokowany