Jestem Eddie :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
waćpanna
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:07
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Jestem Eddie :)

Post autor: waćpanna »

Będziemy się starać niezaniedbywać swoich "forowych" obowiązków! :ok:

Edi spoważniał jedynie na zewnątrz, w środku dalej jest małym kociakiem niezdającym sobie sprawy ze swojej wagi <ok>

Weci twierdzą, że troszkę musi zrzucić <święty> zaczął trochę chorować i lekarze łączą to z lekko "lekką" nadwaga <tańczy>
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Jestem Eddie :)

Post autor: elsa »

Serio z tym zrzuceniem wagi? To ile Eduś waży?

Jak dla mnie wygląda idealnie! Twierdzę tak z przekonaniem, bo na fotkach nie widać żadnej nadwagi!

Edisiu, brysie muszę być okrągłe, prawda? Z polików chcą cię odchudzać> 8-)

Ślicznyś i tyle w temacie! <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
waćpanna
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:07
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Jestem Eddie :)

Post autor: waćpanna »

obecnie waży 6,8 kg, ale to już z ograniczoną dawką jedzenia :) wcześniej już ważył ~7,4 kg i to już faktycznie było zbyt dużo, bo szybko się męczył i dostawał zadyszki. Teraz ma tyle energii, że ciężko ją spożytkować :)

Jak dla mnie jest idealny <roll> :-> i wcale nie uśmiecha mi się go odchudzać <zakochana> ale mój Luby krzyczy na mnie, że mu krzywdę robię <strach> i zabrania mi się dotykać do jego miski <kciukwdół> ale w końcu to też jest jego kot :) Kocha go równie mocno jak ja :kotek:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Jestem Eddie :)

Post autor: Kamila »

Edus, ty pasibrzuchu :)
Awatar użytkownika
waćpanna
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:07
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Jestem Eddie :)

Post autor: waćpanna »

Najchetniej jadlby smakolyki i to co Pancia. Oczywscie mu nie daje ludzkiego jedzenia, ale doszlo do tego, ze zdarza mu sie :hammer: ma to oczywiscie swoje plusy, bo np. leki rownie chetnie wsuwa <mrgreen>
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Jestem Eddie :)

Post autor: elsa »

No tak, no tak, czas się po prostu przerzucić na niskokaloryczne jedzonko i trochę więcej ruchu - to tak jak z ludźmi, zdrowe zasady żywienia zawsze są w modzie <mrgreen>

Swoją drogą, to nie widać tych nadprogramowych dekagramów :kotek: :kotek: :kotek:
Zablokowany