Cleo i Tosia Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Danusia »

Koty po prostu trzeba bardzo wnikliwie obserwować Kala tez odrobine mniej zaczęła siusiać , a potem trochę więcej kręcić się w kuwecie ale zaznaczam troszkę <mrgreen> .
Normalnie jadła ,bawiła sie itp

Teraz jak mówię do niej w ciagu dnia ( bo to leniwiec ) Kaluta siusiu i pokazuje kuwetę idzie z fochem do niej , nauczyłam babę <mrgreen>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: AgnieszkaP »

Wielkie kciuki za Tosię <ok> :kotek:
Danusia pisze:Teraz jak mówię do niej w ciagu dnia ( bo to leniwiec ) Kaluta siusiu i pokazuje kuwetę idzie z fochem do niej , nauczyłam babę <mrgreen>
Danusiu <lol> :ok:
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Danusiu :kiss: nie chciałam Ci zawracać głowy , ale miałam nadzieję , że się pojawisz :-) badanie ogólne moczu powtórzone rano , wynik taki sam , jest infekcja , ph 7 ,posiew się " robi " antybiotyk już rano był plus no-spa. Jutro rano kurier przyniesie urinodol i pastę uro-pet . Powiedz mi proszę Danusiu jak dawkować te leki , żeby od czegoś zacząć ? Paski do ph też będą , więc będę sprawdzać efekty . Wiem od Dorszki , że nie ma jednej dawki dla każdego kota tylko muszę kombinować sama , ale ile dawać na początek ? Wyniki krwi , mam nadzieję , że wszystkie które chciałam , będę miała wieczorem . Idę do pracy , więc zobaczę je jutro i pozwolę sobie przesłać do konsultacji :-) Tosia była bardzo dzielna , zjadła łososia i odsypia trudy wizyty u weta :-) Dziękuje za wszystkie kciuki :kiss:
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Danusia »

Przejdę na pw <diabeł> jeżeli pozwolisz nie będę zaśmiecać takimi pierdami <aniołek> tak cudnego wątku <lol> muszę poczekać na moją Paulinę bo ona jest główno dowodząca kocia lekomanka ,a wraca ok 18 dopiero z Instytutu , no i pogrzebać muszę w Kalutkowych notatkach i wtedy wszystko Ci napisze moje inne namiary teżżż <mrgreen> fakt ,że Kala leci od długiego czasu na innych dawkach niż koteczka Truskawki ustawiana już jakby na jej podstawie <roll> po prostu każdy kot inaczej zakwasza własny mocz i stąd te problemy i inaczej reaguje na leki ,ale metodą prób i błędów wszystko można :-) . Tobie i tak jest dużo łatwiej z racji ,że te strzykawy i leki to dla ciebie chleb codzienny <lol> . Dopajaj koteczkę teraz , Kala na widok strzykawy zaczęła w pewnym momencie juz zwiewać ale chlipać musiała . Dorotka preferuje z przyczajenia w czasie snu bez stresu <lol>
Wszystko będzie dobrze :-) <ok>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Sonia »

Danusiu a nie lepiej tutaj, albo w wątku o badaniach moczu pisać.
Takie dawkowania mogą się też innym przydać, jak będą mieli problem.
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Becia »

Trzymam kciuki, żeby szybciutko koteńka do zdrowia wróciła <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: joakar »

Piękne Dziewczyny <serce>
Tosiu, zdrowiej szybciutko koteczku. Nie martw Cioć i Pańci. :kotek:
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Natashas »

<serce> <serce> <serce> Dziewczyny na zdjęciach prezentują się olśniewająco :kotek: :kotek:

Potrzymam kciuki za szybką poprawę <ok>
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: Dorota »

Jakie papuśne obie Pannice, śliczne są <serce> <serce>
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Cleo i Tosia Agillis Cattus*PL

Post autor: agniecha »

Pasek do mierzenia ph pokazał 6 <mrgreen> u Tosi ( swoje też sprawdziłam żeby mieć pewność , że paski działają <oops> ) . Kotusia nawet nie zauważyła kiedy wsadziłam jej pasek pod ogon w czasie siusiania <lol> Tośka zupełnie wróciła do formy , wynik posiewu będzie jutro . Podaję 2x3ml pasty Uro-pet i tyle . Będę kontrolować co kilka dni i w razie potrzeby modyfikować dawki . Danusiu , Dorszko dziękuję :roza: :roza: No i paniusia tak dba o koteczkę w czasie choroby , że maleństwo przytyło do 4,500 :-) ale przecież antybiotyk smakuje tylko popchnięty śmietanką ( kwaśna 18 % )
ODPOWIEDZ