Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Dorszko ja tam nie wiem skąd u Ciebie wzięło się upodobanie
do brytyjczyków w wadze rosyjskiego niebieskiego,
brytyjczyk swoją wagę musi mieć , prawda Fadusiu <lol>
Awatar użytkownika
Fado
Posty: 44
Rejestracja: 07 gru 2008, 21:49

Post autor: Fado »

Prawda, mądrze mówisz, Kamiko! Wczoraj mnie zważyła, i już było 4400, i trochę biadoliła, ale ciągle słyszę, jak z Dużym poszeptują "ale będzie duży, ale miś, ale już przerósł wszytko co mamy w domu, no wreszcie kot <mrgreen> ". Wyglądają, że normalnie duma ich rozpiera, nawet Duża chciała na dodatkową wycieczkę pojechać do Sopotu, ale okazuje się, że ma wtedy jakieś wesele, i na wycieczkę pojedzie sama a nas zostawi wszystkich w domu.

Każe mi więcej biegać, żebym mięśnie wytrenował, to podobno wtedy brzuch mi tak wystawał nie będzie, i jeść będę mógł do woli. I tak wyjadam wszystko kocicom, one w bieganiu lepsze, z wyjątkiem dystansu do miski, tu jestem nie do pobicia, i ona mnie zabiera i zamyka osobno, bo Włochate nic by przy mnie nie zjadły. No nie moja wina, że one tak się ślimaczą! Najgorsze, że kiedyś dużo zostawiały, a teraz ledwo do wylizania, coś im się odwidziało i jakoś więcej zjadają... Duża im bez przerwy brzuchy ogląda, kręci głową, Mniejszą woła, coś tam razem czarują i stękają, że chyba nie, to znowu krzyczą, że na pewno tak, ale potem, że chyba jednak nie, nie wiem, czego im tam w tych brzuchach szukają, ale jeszcze na to trzeba podobno poczekać. Podobno Arabica ma to już prawie na pewno, a Borgia tak jakby, ale nie wiem, co, bo też zaglądałem, i nic tam nowego nie wypatrzyłem.

No wiesz Kamiko tak muszę ponarzekać na Dużą trochę, żeby ją sumienie pogryzło to jest dla mnie lepsza, ale nie jest tak źle. Tego ruska co o nim piszesz to już dawno ale to dawno nie przypominam... A na drapak to wskakuję tylko na pierwszą półkę, jak dobrze trafię, i przednimi łapami na budkę, potem to już muszę się podciągać ale nie zawsze mi wychodzi to najczęściej rezygnuję. Najlepiej to zostać na podłodze :haha:
marta
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:49

Post autor: marta »

I Fado-Foka:

Obrazek
A Fado nie ma szyi <shock>
Pięknie wyrosłeś bracie. A pamiętasz jak gadali, że wyglądasz jak Joda? <rotfl>
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Przepiękne zdjęcia, przecudnych kociastych :) Trzymam kciuki za malinki dziewcznyn :)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Pola pisze:Przepiękne zdjęcia, przecudnych kociastych :) Trzymam kciuki za malinki dziewcznyn :)
Święte słowa!
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Mój chłopczyk:

Obrazek
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

Pięęęękny jesteś Fadusiu <ok>
To jest niesamowite, jaką metamorfozę może przejść kociak w tak krótkim czasie.My patrząć codziennie na nasze słodziaki chyba tego nie zauważamy ...Cud matki natury <shock>,całuski dla Ciebie Fado :kotek: a dla reszty załogi ,,G'' pozdrowienia
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

Ło Maaatko tak się rozczuliłam ,że wkradł mi się niezły pasztet ort.za którego przepraszam ,ale plama :-x
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

I jak tu nie mieć słabości do takiego pieknęgo i słodkiego pysia <serce>
Twoją ciotkę musiałabym przykleić super glue żeby tak pozowała do fotki. :-D
Awatar użytkownika
kesja
Hodowca
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:08

Post autor: kesja »

ma niesamowicie sympatyczny wyraz mordulki
fajnie wyrasta
ODPOWIEDZ