Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Transportery

Post autor: atomeria »

O! Super, też się nad nim zastanawiałam, zdaje się, że również Kinus go ma i polecała.
Magda, czy według Ciebie zmieści się do niego duży kocur (chyba nawet bardzo duży)?
Zastanawia mnie również na ile trudne będzie wyjmowanie z niego kota w okolicznościach, które mu sie nie podobają, czyli np. u weta? W porównaniu z Pet Cargo Cabrio?
Awatar użytkownika
Montegri
Hodowca
Posty: 236
Rejestracja: 15 paź 2011, 17:32
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Transportery

Post autor: Montegri »

Agnieszka transporterek jest przestronny, choć wygląda zgrabnie.
Elodia i Emeli jechały w nim razem i miały wygodę, razem ważą około 5 kg.

Przetestowaliśmy go tez na naszym Oktawianie, który jak sami wiecie jest bardzo dużym kotem i nawet on ma tam jeszcze wolne miejsce.
Bez problemu go też wyjmujemy przez górną klapkę.
Przy większej wadze kota zaletą tego transporterka jest, że sam nie jest ciężki.
Wkrótce zaczną się wystawy i nowy transporter będzie zdawał kolejne egzaminy :)

tymczasem zobacz zdjęcia, zrobiliśmy je specjalnie z Oktawianem w środku, żebyś miała
skalę porównawczą :)

obrazek

obrazek
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Re: Transportery

Post autor: kinus »

Jedyna wada tego transportera to to, że moje DZIEWCZYNY umieją same z niego wyjść. Po prostu otwierają sobie zamek i ciach, już na wolności.
Podkreśliłam płeć, bo Bajuś, gdy się go tam włoży (a dla niego był kupowany, bo można wtedy wózkiem ciągnąć), siedzi tam i nie wpadł, że można się uwolnić <lol>
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Transportery

Post autor: Limonka »

Lena mnie ubije za off topic, ale jakie Oktawian ma ogromne wąsiska <mrgreen> <serce>
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Transportery

Post autor: atomeria »

<mrgreen> Kituni nie zamierzam wozić w tym transporterze, a Puszek na pewno nie poradzi sobie z zamkiem <diabeł> Chociaż nie mam pewności jak Bajzelek <hm>
A nie da się tam założyć jakiejś kłódeczki na zamek?

Dzięki, Dziewczyny :kwiatek: :kwiatek: Kupię go.

No i Oktawian <zakochana> Doskonały.
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Transportery

Post autor: elsa »

Fjuu, mercedes! Świetny jest, bardzo mi się podoba, zachorowałam na niego <oops>

Oktawianku, pięknie zaprezentowałeś to cacko, powinieneś dostać jakiś angaż w reklamie, a przynajmniej procentowy udział od sprzedaży tego transportera <mrgreen>


Mocowanie do pasów bezpieczeństwa posiada?
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Transportery

Post autor: atomeria »

W zwierzakowo.pl znalazłam ten transporter w fajnej cenie, bo 225,90zł (dostawa kurierem gratis).
Awatar użytkownika
Montegri
Hodowca
Posty: 236
Rejestracja: 15 paź 2011, 17:32
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Transportery

Post autor: Montegri »

Limonka pisze:Lena mnie ubije za off topic, ale jakie Oktawian ma ogromne wąsiska <mrgreen> <serce>
może nie ubije <lol> Oktawian ma wszystko ogromne <lol>
atomeria pisze: A nie da się tam założyć jakiejś kłódeczki na zamek?
Dzięki, Dziewczyny :kwiatek: :kwiatek: Kupię go.
No i Oktawian <zakochana> Doskonały.
Agnieszka są takie specjalne zapinki do zamków błyskawicznych, widziałam na wystawach niektórzy wystawcy mają. napisz do hubuform może dziewczyny też to mają.

elsa pisze:Fjuu, mercedes! Świetny jest, bardzo mi się podoba, zachorowałam na niego <oops>

Mocowanie do pasów bezpieczeństwa posiada?
elsa i kolory są świetne :)
jest taki moduł do pasów, my nie potrzebujemy bo koty wozimy dużą terenówką po kilka sztuk i nie przypinamy transporterów do siedzeń

zapytaj dziewczyny z hubuform doradzą ci na pewno co i jak, to wyjątkowo miła obsługa :)
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Transportery

Post autor: atomeria »

Doszedł transporter :-) Jest świetny :ok: Co prawda jeszcze nie mam pewności jak będzie z wyjmowaniem kota, ale z transportowaniem na pewno świetnie.

Jeśli chodzi o pasy bezpieczeństwa, to w moim zestawie jest element do tego służący. Trochę dziwna sprawa, na instrukcji w językach obcych jest napisane, że element do mocowania pasów jest dodatkowym akcesorium i można dokupić, w wersji polskiej nie ma takiej informacji, nie ma też tego elementu na liście zawartości opakowania, a element jest, chociaż zapewne nie oryginalny, bo nie ma loga ibiyaya, które widać na instrukcji w językach obcych. Może polski dystrybutor produkuje element lokalnie i dorzuca do zestawu? To po prostu kawałek paska z rzepem. Jednak brak możliwości zapięcia transportera w pasy byłby poważną wadą.
Awatar użytkownika
GOSIA
Posty: 109
Rejestracja: 26 lip 2010, 10:50

Re: Transportery

Post autor: GOSIA »

Zapasowe drzwiczki do pet cabrio :((((
ktoś widział gdzie można kupić ?
Wet mi uszkodził ten zaczep od otwierania ;-(
Zablokowany