Nikita Otokot*Pl i Waffle Kabrirus*Pl

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Pliszka pisze:Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam <mrgreen>
A w życiu :kwiatek:
Wstawiaj do bólu.Jesteś pierwsza ze zlotkiem na forum,gratulacje <zakochana>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Buhahahaha, a ja myslałam, że Nikita to dziewczyna, jak z filmu Luca Bessona <lol> A nie jak Nikita Chruszczow ;-)) Przepraszam za pomylkę <pokłon>

Śmieszne miał futerko w dzieciństwie, taki był opierzony...
Piękny kot, zazdraszczam pozytywnie... Byłam o mini tyci krok od posiadania złotka...
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

mimbla pisze:Piękny kot, zazdraszczam pozytywnie... Byłam o mini tyci ktok od posiadania złotka...
jak to ? sorry za <offtopic>
Awatar użytkownika
Pliszka
Posty: 89
Rejestracja: 01 cze 2010, 07:58

Post autor: Pliszka »

Mi się marzył pierwotnie czekoladowy point i takiego też szukałam. W miedzyczasie natknełam się na zdjęcie Jaśminy OtoKot (niebieskia zlociście cieniowana)z jakiejs wystawy, która potem śnila mi się po nocach. No i któregoś dnia na Alegratce dorwalam ogloszenie, ze jest miot sreberek i zlotek na sprzedaż i bez chwili wahania zapadla decyzja o tym jakiego kota chcemy w domu. A czekoladowy point będzie następnym kotem w moim domu.. :-P
Awatar użytkownika
dźinx
Hodowca
Posty: 191
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:44
Hodowla: Magic Galaxy*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: dźinx »

Mamo! Jak to syn tatusia-potwierdzone- to dołączył do grona moich ulubieńców. <klaszcze>

Więcej zdjęć, tak!!!!
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

ooo :)) piękne, boskie umaszczenie. pierwszy raz widzę takiego kota brytyjskiego, ale szczerze powiem, jest imponujący :) <ok>
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Jest piekny <zakochana>
Nie jestem pewna, ale to chyba z tej hodowli (czy to Wroclaw?) pochodza tez takie zlote, dlugowlose brytki? Pamietam, ze kiedy szukalismy kota, myslalam, ze moze poszukamy kota w Polsce, a ze w PL mieszkam jakies 50km od Wroclawia, objelam i to miasto poszukiwaniami.

Maly <offtopic>
Czy nie sadzicie, ze w regulaminie powinien byc punkt okreslajacy minimalana ilosc zdjec jakie sa wymagane w postach przedstawiajacych kota? Malo mi <mrgreen>
Awatar użytkownika
Pliszka
Posty: 89
Rejestracja: 01 cze 2010, 07:58

Post autor: Pliszka »

Dzisiaj mialam troche wolnego, a aparat strasznie korcil zeby go użyć, szoda tylko, że malo slońca za oknem, bo zdjęcia wyszly niewyraźne.

Dla nienasyconych <mrgreen> kolejna porcja zdjęć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

cudny
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Strasznie calusny ma ten rozowy nochalek <zakochana> I ta biala brodka tez taka calusna <zakochana>
Zablokowany