Abba i Willow

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
ewar625
Posty: 73
Rejestracja: 09 cze 2010, 21:21

Abba i Willow

Post autor: ewar625 »

Witam wszystkich serdecznie
Mam na imię Ewa mieszkam w Holandii / Den Haag.
To mój pierwszy wpis na forum i chciałam przedstawić dwa moje kotki pochodzące z Hodowli HERBU KADAR:Willow i Abba vel pierzołek. Jako pierwszy do naszego domu trafił Willow pod koniec listopada 2009r. Okazał się wspaniałym kotkiem miał to być kot męża ale to ja zostałam wybrana na jego pancię oczywiście musiałam podzielić się poduszką i poświęcić swój czas na dużo dużo pieszczot ,przez ponad rok bardzo z żyliśmy się z naszym małym chłopczykiem ale myśleliśmy tez o tym aby zapewnić mu towarzystwo trochę się tego baliśmy bo jednak kot który jest wychowywany sam może nie tolerować innego ,Ponieważ jesteśmy w ciągłym kontakcie w właścicielami tej hodowli Kasią i Darkiem Świderskimi któregoś dnia okazało się ze jest mała długowłosa koteczka o imieniu Abba tym bardziej się zdecydowaliśmy znając jej trudna historię pierwsze zdjęcie które otrzymałam wzruszyło mnie i decyzja została przypieczętowana tak koniecznie musi być z nami .Odebraliśmy ja osobiście w sierpniu 2010r .Na początku mała była trochę lękliwa ale po paru miesiącach jest inną koteczką uwielbia pieszczoty śpi z nami mąż ma wreścię swojego kotka apetyt małej cały czas dopisuje waży ok 5 kg jej brat Willow ok 6,2kg To są naprawdę wspaniałe koty z spaniałej hodowli, a to kilka fotek .
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

witam choć fotek nie widać, pamiętam historię Abby- wzruszająca i pięknie wyrosł ten mały kurczaczek
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

żeby było widać fotki trzeba je najpierw wgrać na jakiś serwer, np photobucket.com czy jakiś inny, a potem tu wkleić linki :)

czekamy z niecierpliwością na zdjęcia koteczków
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Witaj :-) zdjęć nie widzę :kotek:
Awatar użytkownika
ewar625
Posty: 73
Rejestracja: 09 cze 2010, 21:21

Post autor: ewar625 »

Właśnie myślałam że zdjęcia będą widoczne ale nie wiem czemu ich nie widać. Możecie mi pomóc ?
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

ewar625 pisze:Właśnie myślałam że zdjęcia będą widoczne ale nie wiem czemu ich nie widać. Możecie mi pomóc ?
musisz je wgrać na jakiś serwer. masz gdzieś konto? photobucket, fotosik, czy jakiś taki portal zdjęciowy? :-)
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

tu jest dokładna instrukcja :)
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Witamy serdecznie!
Pamiętamy wspaniałą historię "pirzołka" <serce> Cudownie,że trafiła do Was
Chętnie zobaczę też Willowa :ok:
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

hej no abba ho ho.....ale imie <ok> czekam tez na fotki az sie wkleja ;-))
Awatar użytkownika
ewar625
Posty: 73
Rejestracja: 09 cze 2010, 21:21

Re: Abba i Willow

Post autor: ewar625 »

Pierwsze dni w nowym domu. WILLOW

Obrazek

Obrazek

Willow obecnie .
Obrazek

Abba w nowym domu.
Obrazek

Obrazek


Abba teraz.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zablokowany