Bajeczka i Julian

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Bajeczka i Julian

Post autor: Natashas »

Melduje się z kciukami za założenie siatki <ok> <ok>
Niech domek będzie idealny :kotek:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Bajeczka i Julian

Post autor: Luinloth »

Może po prostu JESZCZE bez siatki <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
aneby
Posty: 479
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:48
Płeć: K
Skąd: Kraków

Re: Bajeczka i Julian

Post autor: aneby »

Z domku niestety nic nie wyszło, bo na siatkę sie nie zgodzili. Widziałam jednak na fb, że wzięli ze schroniska 2 koty ... Pozostaje życzyć kociakom szczęśliwego i długiego życia.
A ja już jestem zmęczona :((((
Kota nazwana została Gryzeldą, bo jej sie zdarza podgryzać ręce <roll> Ciągle warczy na moje i ciągle jest zamknięta w osobnym pokoju. Im więcej ją wypuszczam i sie z nią bawię, tym bardziej ona potem chce wyjść i być z nami. Ale tylko z nami, bez innych kotów. W transporterze jak ja wynoszę, to od razu warczy jak któreś z moich pojawi się w polu widzenia. Jak jest przykryta, to przez chwilę jest cicho, potem zaczyna drapać i płakać żeby ją wypuścić.
Już trzeci tydzień mija, a ja nie widzę zmiany. W dodatku to podgryzanie sie pojawiło. Jak wskoczy na kolana, mizia się tak, jakby chciała na głowę wyjść i o ręce i wtedy łapie zębami. Wydaje mi się, że ona jest w takiej euforii, że nie wie co ze sobą zrobić i podgryza.
Chętnych na kota niestety brak ... :((((
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Bajeczka i Julian

Post autor: ozon »

aneby pisze:A ja już jestem zmęczona :((((
Świetnie Cię rozumiem :hug: Dziewczyny na miau twierdzą, że właśnie zaczyna się dobry sezon na adopcje, więc nieustająco zaciskam kciuki za dobry, odpowiedzialny domek także dla Was <ok> (bo i my dalej szukamy).
Awatar użytkownika
aneby
Posty: 479
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:48
Płeć: K
Skąd: Kraków

Re: Bajeczka i Julian

Post autor: aneby »

Gryza wskoczyła wczoraj na szafę, a ja zeszłam na zawał ... <roll>
Teraz już wiem, jaka jest różnica miedzy "normalnym" kotem a kotem "niskopiennym" :)
Zablokowany