Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki

Post autor: Miss_Monroe »

W galerii (na co sama nazwa wskazuje ;-)) ) zamieszczamy zdjęcia drapaków- wszystko jest opisane na pierwszej stronie tego wątku przez Dorszkę. Post został przeniesiony.
Awatar użytkownika
KasiaMMM
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2016, 22:08
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Drapaki

Post autor: KasiaMMM »

Witam Serdecznie

co sądzicie o tym drapaku dla brytusia?

http://drapaki.pl/pl/drapaki-podstawowe/39-p-4c.html

albo ewentualnie który z firmy Rufi polecacie najbardziej :) ?
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Drapaki

Post autor: yamaha »

Bardzo dobry wybor ! :ok:
Poczytaj ten watek, sporo w nim "za i przeciw" roznych drapakow, warto sie dowiedziec przed zamowieniem ;-))
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Drapaki

Post autor: sandra »

Ja jestem troche przeczulona na punkcie zejścia, bo sama wybrałam nie do końca idealny drapak od rufi...
Czy nie jest ono troche zbyt pionowe? Bedzie wygodnie schodzić z tego drapaka dużej 6 kilogramowej klusce?
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Drapaki

Post autor: joakar »

A mnie z kolei zastanawiają te hamaki. Jak kot je lubi to ok, ale G. nie położy się na czymś co jest niestabilne i twarde. I wiem, ze dla niego hamak byłby nieporozumieniem.
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Drapaki

Post autor: nmin »

joakar pisze:A mnie z kolei zastanawiają te hamaki. Jak kot je lubi to ok, ale G. nie położy się na czymś co jest niestabilne i twarde. I wiem, ze dla niego hamak byłby nieporozumieniem.
A moja Arya w dzień śpi w salonie na hamaku na drapaku, a w nocy w sypialni na hamaku na kaloryferze <lol> Tylko czasem w dzień zmieni na rondelek albo na sofę ;-))
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Drapaki

Post autor: Kamila »

u mnie by się nie sprawdził, bo niestabilne powierzchnie typu hamak, to nie jest coś co lubi Liluch. Wg mnie powinna być jeszcze jedna półka, stabilna i szeroka, tak by kot mógł swobodnie wskoczyć do rozety
Awatar użytkownika
KasiaMMM
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2016, 22:08
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Drapaki

Post autor: KasiaMMM »

Dziękuję za odpowiedzi. Drapak juz zamówiłam ☺
Awatar użytkownika
Kierei
Posty: 30
Rejestracja: 12 wrz 2016, 14:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Budowa drapaka - potrzebuje informacji o wymiarach.

Post autor: Kierei »

Planuje samodzielnie postawić średniej wielkości drapak dla kota, przystosowany do potrzeb Brytyjczyka.
Wiem, że mój kociak uwielbia zabawy zza przeszkód i że koty lubią przechodzić przez "dziury". Więc drapak projektuje tak aby kot swobodnie mógł przejść z półki na półkę ale jednocześnie zastanawiam się nad zrobieniem w półkach otworów które mogły by także służyć za przejście. I pojawił się problem... srednica takiej dziury... żeby dorosły brytek się zmieścił. A jednocześnie jak najmniejsza...
Gdyby był dorosły po próbowała bym na kartonie. Ale on ciągle rośnie przecież. ..
Wiec jak myślicie jakiej wielkości wejście/przejście to minimum... dla powiedzmy 6-7kg brytka?
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Budowa drapaka - potrzebuje informacji o wymiarach.

Post autor: Miss_Monroe »

Proszę nie zakładać nowego tematu, gdyż na forum jest wątek tej tematyce. Przed założeniem wątku proszę skorzystać z forumowej wyszukiwarki. Post przenoszę.
Zablokowany