Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Kierei
Posty: 30
Rejestracja: 12 wrz 2016, 14:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Drapaki

Post autor: Kierei »

Miss_Monroe pisze:Możesz edytować i usunąć swój do kilku minut po jego publikacji, to są dwie, trzy minuty z tego co pamiętam. Poprzedni post- dubel usunęłam.

Pierwszy drapak mam właśnie taki, tyle, że od Rufiego, bo ten, co pokazałaś jest na jego wzór właśnie. Co do jakości drapaka z pierwszego zdjęcia to nikt Ci nie odpowie na to pytanie, bo z tego co pamiętam to nikt z tej strony drapaka nie zamawiał. Zrezygnuj z tuby, ja swoją wyrzuciłam, kot z niej nie korzysta.
Napisz do Rmoni- z drugiego linku, aby Ci drapak wyceniła.
Bez tuby też mają. Link wzięłam tu z forum (ktoś w podpisie miał chyba) więc myslalam ze tu znany producent.
Zalezalo mi na podstawie 50x50 a wszędzie byly albo większe albo podłużne.
No nic... piszę do rmonii znowu może coś uradzimy.
kinus pisze:zdecydowanie kostka
Dobrze się odkurza? Bo mi sie bardzo podoba mimo, że sztruks szary wyglada bardziej elegancko. Ja kolorystycznie muszę chyba w jasne szarości uderzać, bo na brązowym drapaku była tragedia :(
Ta jasno popielata kostka się nie brudzi za bardzo? Bo mi sie ciemna podoba, ale chyba za bardzo sierść będzie widać
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Drapaki

Post autor: sandra »

My mamy w drapaku rufiego tubę z dywanowym obiciem, nie jest używana wcale, Filip ani razu do niej nie wszedł, a jak pare razy włożyłam to uciekał jak poparzony <lol>
Jeszcze sie łudzę, ze Nano polubi
Generalnie tez tuby nie polecam ;)
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Drapaki

Post autor: Beate »

A ja polecam tubę <mrgreen>
Xavier bardzo ją lubił jak był mały, a i teraz nie pogardzi. Ives też z niej korzysta. Za to z półki nie korzystają wcale.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki

Post autor: Miss_Monroe »

Kierei pisze:(...)Ta jasno popielata kostka się nie brudzi za bardzo? Bo mi sie ciemna podoba, ale chyba za bardzo sierść będzie widać
Proszę skorzystać z wyszukiwarki i poczytać, bo są w tym wątku posty dotyczące polecanych materiałów i kolorów.
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Drapaki

Post autor: agniecha »

Kierei przejrzyj wątek ,ja pisałam o drapaku firmy o którą pytasz . Właśnie zamówiłam trzeci drapak od Rmoni w obiciu z kostki <mrgreen> to chyba mówi samo za siebie o jakości Jej drapaków :-)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Drapaki

Post autor: yamaha »

Ja jak Beate (i przeciw Lence <rotfl> )
Tuba jest hitem. :ok: :ok: :ok:
Wlasciwie to jedyne miejsce, ktorego kot na drapaku uzywa. <lol>
Milion razy lepsze od rozety, to pewne :ok: (oczywiscie mowie o MOIM przypadku)

Z tego wniosek : jaki kot taki obyczaj ;-))
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Drapaki

Post autor: yamaha »

agniecha pisze: Właśnie zamówiłam trzeci drapak od Rmoni w obiciu z kostki <mrgreen> to chyba mówi samo za siebie o jakości Jej drapaków :-)
<lol> <lol> <lol> No nie wiem, dwa poprzednie sie szybko zepsuly, skoro juz trzeci zamawiasz <gwiżdże> <gwiżdże> <gwiżdże>
:kiss: Rmoniu !

A swoja droga : dlaczego nie kojarze kotow Rmoni ? <diabeł> Dlaczego Rmonia tu nie zaglada ? <diabeł> <yamaha>
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Drapaki

Post autor: agniecha »

Jak wysłałam posta to przyszło mi do głowy , że tak to może zabrzmieć i jeśli ktoś na to wpadnie to Yam <mrgreen> NIE, NIE ZEPSUŁY SIĘ ! Są takie FAJNE <mrgreen>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Drapaki

Post autor: yamaha »

<lol> Do uslug <pokłon>
Awatar użytkownika
Kierei
Posty: 30
Rejestracja: 12 wrz 2016, 14:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Drapaki

Post autor: Kierei »

agniecha pisze:Kierei przejrzyj wątek ,ja pisałam o drapaku firmy o którą pytasz . Właśnie zamówiłam trzeci drapak od Rmoni w obiciu z kostki <mrgreen> to chyba mówi samo za siebie o jakości Jej drapaków :-)
Przeglądam, przeglądam, ale zawsze dobrze kilka dodaatkowych informacji złapać. Może coś się zmieniło, może ktoś w miedzy czasie coś kupił.
Ehhh boje się wyceny. Skoro ten drapak już kosztuje więcej niż bym chciała to boje się żeby nie okazało się, że będzie kosztować więcej niż mnie będzie stać.
yamaha pisze:Ja jak Beate (i przeciw Lence <rotfl> )
Tuba jest hitem. :ok: :ok: :ok:
Wlasciwie to jedyne miejsce, ktorego kot na drapaku uzywa. <lol>
Milion razy lepsze od rozety, to pewne :ok: (oczywiscie mowie o MOIM przypadku)

Z tego wniosek : jaki kot taki obyczaj ;-))
Z tą tubą mam dylemat... ja tam widzę hamak :-D ... (ale nie wiem czy polubi hamak) a tubę chyba pod rozeta...
Ale portwel taki chudy... budżet kota <shock>
też ograniczony
(bo mój kot ma własne pieniądze ostatnio - w pracy zbieram napiwki na drapak
i uczciwie odkladam do kociego kubeczka... bo inaczej serce pęknie jak trzeba będzie zapłacić,
A tak to niby nie z mojego portfela, bo z mojego to i tak znowu zooplus zaplacilam i jestem bankrutem <zły> )
Zablokowany