Calineczka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Calineczka

Post autor: PyzowePany »

nistra pisze:

Będziemy we Wrocławiu w oba dni - 1.10.-2.10.2016 r.
Pozdrawiam
Sylwia
My będziemy w niedzielę :-D
Powodzenia <ok> !
Awatar użytkownika
nistra
Posty: 25
Rejestracja: 28 mar 2016, 20:05
Płeć: K
Skąd: Zielona Góra

Re: Calineczka

Post autor: nistra »

Słów kilka o wystawie we Wrocławiu: było fanie :)

Myślę, ze zostaliśmy zauważeni przez wszystkich dookoła naszej klatki oraz na ringu. A na pewno "usłyszeni" <lol> . Kota natychmiast po wyciągnięciu z klatki burczała i syczała w maxymalnej ilości decybeli. Minę miała dość... rozwarto-uzębioną przez cały czas trwania wystawy. Ani razu się nie napiła ani nic nie zjadła, a w kuwecie postanowiła zastygnąć w bezruchu w pozycji leżącej i tak trwała przez całą wystawę. A ja chyba z 2 tygodnie wyszukiwałam i wybierałam najlepsze z możliwych: miseczki, kuwetę itd... Czuję się niedoceniona przez mojego kota.
Z samych ocen dowiedziałam się, że Kocie nic nie brakuje - tyle, ze jest jeszcze dość drobna. Ale ponoć "ma jeszcze czas". Aaaaa i linia czoła mogłaby być bardziej uwypuklona.
Generalnie bardzo mi się podobało, ale z Poznania musimy niestety zrezygnować. Pojadę sobie tylko pooglądać, bo moja Kota nie reflektuje na powtórkę z rozrywki.
Cieszę się, że zobaczyłam na żywo Tatusia mojej Koty - Christophoro, i miałam okazję zamienić kilka słów z właścicielką. Poznałam kilku fajnych Kociarzy, w tym Ulę i jej Męża (PyzowePany) - dziękuję Wam za towarzystwo i pomoc <serce> . Mam nadzieję, że za rok, a może nawet za pół roku, znów się zobaczymy we Wrocławiu :)
Zrobimy jeszcze jedno podejście za jakiś czas, ale jeśli Caliśka nie chce być modelką, to nie będę jej stresować.

Pozdrawiam
Sylwia
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Calineczka

Post autor: Kamila »

widocznie wybieg i pokazy to żadna frajda dla Calineczki <oops> a może jakieś fotki masz?
Zablokowany