Jeffrey

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Jeffrey

Post autor: Aga12 »

Uwaga,uwaga,oficjalnie ogłaszam,że Jeffrey już od poniedziałku jest przeprowadzony i mieszka w nowym mieszkaniu. <tańczy>
Felliway włączony został za Waszą radą tydzień wcześniej.My spakowaliśmy się i przewieźliśmy wszystko w weekend.Tempo było szalone.W życiu się tyle nie naukładałam i nie naprzenosiłam różnych rzeczy.A ile rzeczy się znalazło,a o ilu zapomniałam ,że je miałam to już nawet nie zliczę.Jeffreya przewieźliśmy dopiero za dwa dni,kiedy wszystko rozpakowaliśmy i poukładaliśmy.Byłam bardzo zdziwiona i pozytywnie zaskoczona tym jak odnalazł się w nowym miejscu.Był bardzo zaciekawiony,ale nie przerażony.Wszystko,ale naprawdę wszystko oglądał,obwąchiwał i sprawdzał.Przywiozłam go z córką późnym popołudniem aby mieć gwarancję,że już nikt do nas nie przyjdzie.Początkowo,kiedy chciał gdzieś się schować wchodził do kuwety i leżał na żwirku ( <shock> ).Dopiero wczoraj zaczął normalnie jeść.Pił już pierwszego dnia.Jest bardzo spokojny i chyba zaczyna się wyluzowywać,bo dziś pierwszy raz rano położył się na podłodze taki rozciągnięty.Do tej pory,tylko chodził,a jak gdzieś chciał się położyć to szedł do kuwety lub zwijał się w kłębek gdzieś w kącie.Póki co zaobserwowałam,że prawie nie śpi oraz bardzo dużo miauczy.Jeff generalnie to gaduła,ale to co odstawia tutaj to przechodzi ludzkie pojęcie.Miauczy na różne nuty i tony.Coś to pewnie znaczy ale niestety nie wiemy co ;-))
Wygląda na szczęśliwego i chyba podoba mu się nowy dom.Szczególnie okna do ziemi i schody z których może podziwiać wszystko co dzieje się w domu.Jak już się tak ogarniemy i wyluzujemy to wrzucę kilka fotek.Buziaki :kiss:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Jeffrey

Post autor: jasminka »

Kciuki za koteczka <ok> czekam na zdjęcia :-)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Jeffrey

Post autor: fado123 »

Ja też czekam na zdjęcia z nowego mieszkania i kciuki <ok> <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Jeffrey

Post autor: Aga12 »

A tu już Jeffrey na nowych włościach.Nie wiem czy prawidłowo udało mi się wkleić zdjęcia.Jakby co to proszę moderację o pomoc.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Jeffrey

Post autor: Kamila »

piękny panicz na włościach <lol>
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Jeffrey

Post autor: fado123 »

Wygląda na wyluzowanego <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Jeffrey

Post autor: MoniQ »

Chyba mu dobrze :) <zakochana> :kotek:

I mamy bardzo podobną, jeśli nie identyczną podłogę :D :ok:
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Jeffrey

Post autor: Beate »

Luzak <zakochana>
Zablokowany