Poidła automatyczne, fontanny

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: agniecha »

Kurcze to może z moim jest coś nie tak skoro nie buczy ? :-) Ja jestem bardzo zadowolona , ale faktycznie w porównaniu z Drinkwell 360 to marna jakość .
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Danusia »

Aga ,a może trafiłaś na lepszy egzemplarz :ok: <mrgreen>
Ja takimi pierd..... się nie przejmuje wiesz dlaczego .

<offtopic> Kupiłysmy Kali nebulizator miał być cichutki baba w aptece tak zapewniała , kurza stopa <strach> Kalut uciekał po włączeniu na koniec mieszkania <lol> spoko będziemy my się nebulizatorować jak przyjdzie na to pora <lol>
Ale nawilżacz nam sie udał i ten Kalut lubi i się nim bawi <mrgreen> łaputkami kropelki śledzi <serce>
No to mamy na 3 zakupy 2 do d..y :-///// .................wrrr
Awatar użytkownika
GOSIA
Posty: 109
Rejestracja: 26 lip 2010, 10:50

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: GOSIA »

Fontannę catit kwiatek można zamówić u kierownika sklepu w Maxizoo nawet telefonicznie . W czwartek składają zamówienie i w poniedziałek jest już do odbioru. Cena bez rabatu 146.99.
Przy obecnym kursie euro może wyjść taniej.
Na stanach sklepowych raczej nie mają bo im nie schodzi. Ale można szukać okazji jak otwierają nowe sklepy, wtedy na wszystko dają 20% rabatu.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Miss_Monroe »

W Warszawie za tydzień otwierają dwa nowe sklepy Maxi Zoo i pewnie będą te fontanny ;-))
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: yohjia »

GOSIA pisze:Fontannę catit kwiatek można zamówić u kierownika sklepu w Maxizoo nawet telefonicznie . W czwartek składają zamówienie i w poniedziałek jest już do odbioru. [...]
O nie nie! Niestety, ale w Maxi Zoo tak pięknie to nie wygląda <lol> Zamowilam ją osobiście w sklepie, zaraz po promocji, na której nie udało mi się jej zdobyć. Do dnia dzisiejszego, czyli drugi poniedziałek z rzędu kiedy miała na pewno przyjść razem z dostawą do sklepu, jej nie ma <diabeł>
Więc właśnie kliknęłam tę z Tchibo, dzięki GOSIA za cynk, cenę to mi nawet pokazało 79 zł za fontannę plus a właściwie minus 20% za zapisanie się do newslettera więc w ogóle cud miód i orzeszki <mrgreen>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Ja też dziękuję, też właśnie w Tchibo klepnęłam to poidełko :)
Awatar użytkownika
GOSIA
Posty: 109
Rejestracja: 26 lip 2010, 10:50

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: GOSIA »

To super że udało się tak tanio w Tchibo :-)

A z Maxizoo to widocznie zależy od sklepu. Napisałam jak było u mnie. Zastanawiam się nad zakupem w necie ale kurs przeliczenia banku coś ok 4.8 za euro mnie zniechęcił. Zadzwoniłam do sklepu i że nie było Pan kierownik mi zamówił. Wczoraj zadzwonił że przyjechała : ) Widocznie to zależy od personelu. Bo dostawę mieli wielką i nie mogli namierzyć mojego pudełka to poszłam na zakupy do biedry i za chwilę telefon że się dokopali.

A z tej serii catita jest jeszcze fajna miska taka wyższa a w środku pojemnik na karmę. Kot nie musi się schylac przy jedzeniu. Jak trafię na promocję to kupię chyba bo dla seniorów widzę że lepiej im się je jak mają miskę wyżej. Cena sklepowa ok 55 zł <strach>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Danusia »

Uparciuch jestem <roll>

Pompka do kwiatka większa wymiarem ale mocą pasuje :

https://www.conrad.pl/?websale8=conrad. ... =XEeulzQLF
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: yohjia »

Tchibo się spisało i już dziś poidelko było do odbioru w sklepie. Do tego, mimo i tak genialnej ceny (79 zł - 20% za zapisanie się do newslettera) przy platnosci przy kasie się okazało, że system pokazuje jeszcze niższą cenę i tak fontanna kosztowała mnie ok. 56 zł :-) GOSIU-> :kwiatek:
Ale do konkretów - fontanna póki co naprawdę fajna. Oba koty juz popiły sporo, widać, że wstępnie nowy wodopój zaakceptowały, pompka po czasie cicha, ciut głośniejsza od Cat Mate, ale cichsza od Catit (tego "standardowego"). Piszę "po czasie", ponieważ pierwsze 10-15 minut to myślałam, ze toto wyrzucę przez okno i przeklinałam ten zakup. Ale pompka sie uspokoiła i, odpukać, jest teraz bardzo bardzo ok. Fontanna podobna do Cat Mate, różnią się tym "spływem" wody, który to w nowej fontannie z Tchibo - póki co - tak zaabsorbował oba moje futra :-)
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: nmin »

Jutro Mikołaj przynosi kotom fontannę i zastanawiam się, jak lepiej zorganizować wymianę Trixie na Drinkwell? Wymienić od razu, czy trzymać obok siebie przez powiedzmy jeden cykl mycia, czyli około tydzień, żeby sprawdzić, czy koty zaakceptują nową?


Od razu uprzedzam, że pozostawienie dwóch na stałe nie wchodzi w grę ;-))
Zablokowany