Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Re: Drapaki

Post autor: kinus »

Biała to wychodzi taka "kość słoniowa"
a rozety mogą być sizalowe, ja takie mam
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Drapaki

Post autor: Yolla »

Biały sztruks :-)
obrazek
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Drapaki

Post autor: Jaskier »

Witam

Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić materiał w kostkę ma metry kwadratowe albo chociaż jak się taki materiał dokładnie nazywa, kto produkuje itp Każdy detal istotny ;-)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki

Post autor: Miss_Monroe »

beatus pisze:(...)więc rozchodzi sie miedzy bezowa a biala :)
Beżowa kostka wygląda >>tak<< :-) Mam drapak w szarej kostce i mi osobiście bardziej się podoba, niż kostka beżowa.
Awatar użytkownika
beatus
Posty: 36
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:25
Płeć: k
Skąd: SOPOT

Re: Drapaki

Post autor: beatus »

Miss_Monroe pisze:
beatus pisze:(...)więc rozchodzi sie miedzy bezowa a biala :)
Beżowa kostka wygląda >>tak<< :-) Mam drapak w szarej kostce i mi osobiście bardziej się podoba, niż kostka beżowa.
o dzięki wielkie :-) no mi się też najbardziej podoba szara, problem tylko taki że do wnętrza w tzw. kolorach ziemi (zgnita zieleń, brąz, drewno, biel) słabo pasuje :-///// :((((
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Drapaki

Post autor: yohjia »

Jaskier pisze:Witam

Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić materiał w kostkę ma metry kwadratowe albo chociaż jak się taki materiał dokładnie nazywa, kto produkuje itp Każdy detal istotny ;-)
Tzw. kostka, której używa Rufi do produkcji swoich drapaków to tkanina Dot firmy Davis. Dość popularna, powinna być dostępna w większości hurtowni tkanin tapicerskich :-) Trzeba tylko zwrócić uwagę, ponieważ Davis ma w swojej ofercie i tkaninę Doti, o drobniejszej kostce.
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Drapaki

Post autor: Jaskier »

yohjia pisze:
Jaskier pisze:Witam

Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić materiał w kostkę ma metry kwadratowe albo chociaż jak się taki materiał dokładnie nazywa, kto produkuje itp Każdy detal istotny ;-)
Tzw. kostka, której używa Rufi do produkcji swoich drapaków to tkanina Dot firmy Davis. Dość popularna, powinna być dostępna w większości hurtowni tkanin tapicerskich :-) Trzeba tylko zwrócić uwagę, ponieważ Davis ma w swojej ofercie i tkaninę Doti, o drobniejszej kostce.
Dziękuję ślicznie, teraz już wiem chyba wszystko co chciałem wiedzieć przez zrobieniem drapaka :-)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Drapaki

Post autor: yamaha »

Tylko koniecznie sie pochwal, jak juz zrobisz, my tu bardzo lubimy Zosie-Samosie <mrgreen> <mrgreen> <mrgreen>
Awatar użytkownika
niesia
Posty: 37
Rejestracja: 22 sty 2013, 13:36
Płeć: KOBIETA
Skąd: PŁOŃSK

Re: Drapaki

Post autor: niesia »

Z racji tego, że powiększyła się nasza kocia rodzina potrzebujemy większego drapaka :-)
Sprzedajemy nasz obecny marki Rufi, zmodyfikowany D 5B z materiału "kostka szara"
Drapak w dobrym stanie, zakupiony w 2013 r rok temu wymienione rozety i podstawa z materiału sztruks jasnobeżowy na kostkę.
Zainteresowanych proszę o pytania w prywatnej wiadomości
Możliwa wysyłka kurierska.
Nie wiem czy mogę tu zamieścić taką informację...jeśli nie proszę o przeniesienie

Kilka aktualnych zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki

Post autor: Miss_Monroe »

A nie lepiej zostawić drapak, kupić kolejną rozetę przykręcaną do ściany i kilka półek? Moim zdaniem nie ma co kupować bardziej rozbudowanego drapaka, tylko zaplanować dodatkową przestrzeń w postaci właśnie półek ;-)) Drapak przyda się jako element do zeskoku z półki itp., tylko trzeba to odpowiednio rozplanować :-)
Zablokowany