Bolek i Lolek i ich domek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Bolek i Lolek i ich domek

Post autor: fado123 »

Jaka słodka przylepa <zakochana>
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Bolek i Lolek i ich domek

Post autor: Luinloth »

Cudna <zakochana> A może zrobi się odważniejsza po jakimś czasie w domu?
Eris na początku też była płochliwa jak nie wiem, bała się wyjść spod łóżka jak wentylator chodził (musiałam go wyłączyć, włączyć powoli i głaskać, żeby widziała, że jest przyjazny <lol> ), uciekała od młynka do kawy, trzasków czegokolwiek w kuchni, odkurzacza, czasami od gwałtowniejszych ruchów, ale się dość szybko wyluzowała. Teraz się płoszy tylko jak coś np. nagle spadnie, a ona akurat je.
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Bolek i Lolek i ich domek

Post autor: Fusiu »

Bardzo bym chciała dobry domek dla Niej. Ale nie wiem czy ktoś wytrzyma z kotem miauczącym 24 na dobę :zalamka: , a do tego potrafiącej ze strachu się zsiusiać pod siebie. Wiele, wiele pracy będę musiała włożyć. A kocina siedzi w piwnicy, ja pracuję.. więc dziennie mogę jej poświęcić tylko parę chwil ;-( Na zewnątrz czeka Lolek i Banda, w domu czeka M&M, a w azylu czeka Brysia.

Wstępnie rozmawiałam z moją koleżanką, która prowadzi malutkie schronisko w którym się udzielam. Być może ona poświęci kotce tyle czasu ile potrzeba. Ona ma ogromne doświadczenie z trudnymi psami i kotami. Może mnie poratuje. Od niedzieli jestem z nią w stałym kontakcie.

Luin, dodałaś mi troszkę wiary w to, że Brysia będzie mogła prowadzić kiedyś normalne życie. :kwiatek:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Bolek i Lolek i ich domek

Post autor: Kamila »

Słodka jest i ma sliczny pyś <serce> <serce> <serce> Brysia to już dorosła koteczka i na pewno będzie z nią dużo pracy skoro jest taka płochliwa. Trzymam <ok> <ok> <ok> <ok> za spokojny i cichy domek dla niej.

Ps. Mój Liluch to tez był dzik okrutny, zwiew na kazdy najmniejszy dźwięk, a teraz nawet odkurzyć ją mogę <lol> <lol> <lol>
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Bolek i Lolek i ich domek

Post autor: Luinloth »

Fusiu pisze:Ale nie wiem czy ktoś wytrzyma z kotem miauczącym 24 na dobę :zalamka:
My jakoś wytrzymujemy <lol>
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Bolek i Lolek i ich domek

Post autor: Fusiu »

Kamila pisze:Słodka jest i ma sliczny pyś <serce> <serce> <serce> Brysia to już dorosła koteczka i na pewno będzie z nią dużo pracy skoro jest taka płochliwa.
Zapomniałam dodać. Wet ocenił ją na wiek około 10 miesięcy. Ja do tej pory stawiałam na 7-8 miesięcy. Mieszaniec szaro-pręgowany <lol>
A ja tam mówię, że wygląda jak brytyjka <diabeł>
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Re: Bolek i Lolek i ich domek

Post autor: Kamiko »

Brysia pasuje do niej idealnie :kotek:
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Bolek i Lolek i ich domek

Post autor: Fusiu »

ozon pisze: Asiu, myślisz już o ogłoszeniach? Może warto byłoby dziewczynkę już pokazać światu? O dobre domki jest tak trudno :(((( A jeszcze domek z doświadczeniem...
Wstępne ogłoszenie na fb już jest. Ale Asiu, nie łudzę się...
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Bolek i Lolek i ich domek

Post autor: PyzowePany »

Fusiu pisze:
ozon pisze: Asiu, myślisz już o ogłoszeniach? Może warto byłoby dziewczynkę już pokazać światu? O dobre domki jest tak trudno :(((( A jeszcze domek z doświadczeniem...
Wstępne ogłoszenie na fb już jest. Ale Asiu, nie łudzę się...

U ciebie na fb? Mogę udostępnić na Wrocław :)
A jaki jest w ogóle plan? Wypuścisz ją na wolność?
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Bolek i Lolek i ich domek

Post autor: Fusiu »

PyzowePany pisze:
Fusiu pisze:
ozon pisze: Asiu, myślisz już o ogłoszeniach? Może warto byłoby dziewczynkę już pokazać światu? O dobre domki jest tak trudno :(((( A jeszcze domek z doświadczeniem...
Wstępne ogłoszenie na fb już jest. Ale Asiu, nie łudzę się...

U ciebie na fb? Mogę udostępnić na Wrocław :)
A jaki jest w ogóle plan? Wypuścisz ją na wolność?
Póki co będę z nią pracować ile się da. Mam feromony i dużo cierpliwości. Czy ktoś z hodowców może mi podpowiedzieć, czy to rujka może być przyczyną tego, że Brysia się teraz aż tak mizia, a później może na powrót być dzika? Dodam, że nie ma w niej krzty agresji jako takiej..

Ulka, będę ją trzymać ile trzeba. Ale bardzo mi ciężko, bo ona całe dnie i noce siedzi sama. To się mija z celem. Póki co wiadomo, musi być w czystym i ciepłym miejscu pod stała opieką..
Zablokowany