Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: sandra »

Sto lat Anetko, spełnienia marzen i duzo uśmiechu :roza: :tort:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Kasik »

Najserdeczniejsze urodzinowe życzenia Anetko, 100 lat, zdrówka i spełnienia marzeń :tort: :tort: :tort: :kiss: :kwiatek: :winko:
Awatar użytkownika
DorotaK
Hodowca
Posty: 297
Rejestracja: 26 gru 2012, 17:53
Hodowla: Luna-Gatto*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Człuchów
Kontakt:

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: DorotaK »

My też się i tutaj grzecznie meldujemy :roll:
Piękne życzenia składamy :redrose:
Anetko jeszcze raz 100 LAT
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

Sto Lat :tort: :tort: :tort: :tort:
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Neta »

Dziewczyny kochane :kiss:
Nie było mnie a tu tyleee życzeń... :hidden:
Takie to miłe, że mimo mojej nieobecności pamiętałyście :kwiatek: Dziękuję pięknie Wam wszystkim :kwiatek: :kiss:

Bellutku cuudny :serce: :serce: :serce: ciocia dziękuje za ślicznego kwiatuszka i zaglądnęłaś do niej i tu :serce: :kotek:

Stara już jestem nie da się ukryć, skleroza dokucza... ale na szczęście hasła do forum nie zapomniałam... :hidden:
Ale że nie było mnie aż tak długooo, że nawet Sylwia zaległości nadrobiła to nie przypuszczałam... :shock:
Kochana kawka czeka na Ciebie u nas zawsze :kiss: Czekamy i ściskamy :kiss:



Mam nadzieję, że wszystkim Ciociom wypłacimy się troszkę zdjęciami... i wyrok będzie mniejszy :roll: :saint:



Marzec u nas pełen ważnych dat, bo oprócz moich urodzin, świętujemy 14.03 przyjazd Amisi do naszego domku :serce: W tym roku to już druga rocznica była :serce:
Nie pytajcie kiedy to minęło bo nie mam zielonego pojęcia... czas leci jak szalony a moja kremowa księżniczka tylko pięknieje z czasem :milosc: A do tego chyba jeszcze coraz bardziej kocha mamusię... :roll: Bo z nakolankowca, zrobiła się nakolankowa do granic możliwości :hidden: Przejmuje kolana kiedy tylko ma okazję :milosc: a resztę czasu dzielnie towarzyszy we wszystkich możliwych zajęciach. Ostatnimi czasy najchętniej w robótkach ręcznych, którymi mamuśka "leczy" głowę od nadmiaru niepotrzebnych myśli ;-)) Dzielnie łapie wszystkie sznurki i zawsze podejmuje się trudnej pracy testera półproduktów i gotowych już wyrobów :mrgreen: :serce: :serce: :serce:

Jak wyglądała Amisia zaraz po przyjeździe do mnie można podejrzeć na pierwszych stronach naszego wątku :milosc:
A tak prezentuje się obecnie... :serce:
Moja duma i miłość... Ami :milosc: :serce:

obrazek

obrazek

obrazek

na laptopie zawsze dobrze ;)
obrazek

i nowa ulubiona miejscówka... ku rozpaczy matki :shock:
obrazek

moja kochana pomocnica :milosc:
obrazek

szydełko też się nadaje do zabawy ;)
obrazek


Tak nam Ciocie mijał ostatni czas... a przed nami mam nadzieję wieleeee pięknych wspólnych lat :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: sandra »

Amisiuuuuu :serce: :kotek: :serce: :kotek: :serce: :kotek:

Czy ta nowa miejscówka, to lodówka? :mrgreen: spryciuszka nauczyła się wskakiwać? :lol:

Na tym trzecim zdjęciu mi się taka podobna do mojego gamonia wydaje :milosc: nawet zrobiłam mu wczoraj zdjęcie w prawie identycznej pozycji :lol:

A z tym szydełkowaniem, to obawiam się, że to niekoniecznie jest chęć pomocy - ona po prostu wie, że te wszystkie koszyczki itp to dla niej są (bo dla kogo innego? chyba nie dla Pańci :lol: przecież się nie zmieści :lol: ), więc po prostu pilnuje by rozmiar był dopasowany do jej dupki :mrgreen:
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Neta »

W marcu jest jeszcze jedna bardzo ważna dla nas data :)
23.03.2016 w hodowli Luna-Gatto przyszła na świat pewna Elitarna Ósemka :serce:
A wśród niej jedna wyjątkowo rozkrzyczana czekoladowa kuleczka :serce: :serce: :serce:

Pamiętacie Cudaczka? :serce:
obrazek

:milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:

obrazek

Rozkrzyczana kulka zamieszkała za nami i codziennie niezmiennie daje nam całą masę wrażeń i radości :serce: :serce: :serce:
Z kulki zmieniła się w sznurówę ;) by po roku osiągnąć kształt dobrze wyrośniętego czekoladowego ciasta :roll: Ciasto aktualnie waży ponad 5 i pół kilo i nie przestaje rosnąć :roll:
Krzyki nie ustały :shock: Czekoladens krzyczy głośno i wyraźnie, bardzo dosadnie daje do zrozumienia...
a) kiedy jest głodny :roll:
b) kiedy trzeba rzucać jeżyka :rotfl:
Ale za to jak pięknie przynosi potem mamusi pod nogi :milosc:
Niezmiennie czaruje spojrzeniem ostatniego zbója i topi serducho za każdym razem :milosc:
Rano bardzo lubi się przytulić do mamusi i rozkosznie mruczy jej do uszka :milosc:
Wieczorami rozrabia ochoczo ganiając ze swoją starszą siostrą i czasem wystawia jej cierpliwość na próbę :roll:
A mi się oczy śmieją na ten kremowo-czekoladowy taniec :serce: :serce:


Pięć i pół kilo Czekolady drogie Ciocie wygląda tak... :serce:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek


Pięć i pół kilo Czekolady kończy dziś ROK... :shock: Że ile, zdaje się pytać...? :shock:

obrazek


Nie wiem jak to się stało... bo wydaje mi się, że co dopiero przywiozłam Egonka do domu :serce:
A tymczasem mój malutki misio jest już dorosłym kotem :serce:
Pięknym :serce: dostojnym kocurro :serce: o zawadiackim charakterku :mrgreen:
Strasznie kocham to futerko do schrupania :milosc: :milosc: :milosc:
I życzę nam wszystkim pięknych, radosnych, długich i zdrowych lat RAZEM :serce: :serce: :serce:
Zdrowie Egonka :party: :party: :party:
:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Danusia »

Anetko jakie rewelacyjne fotki :serce:


Egonku prześliczny Jubilacie Zdróweczka przede wszystkim i Wszystkiego tylko Najlepszego ale po kociemu :tort: :tort: :kwiatek: :roza: :winko: :party: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :redrose:



Jak pięknie wyrósł czekoladek tylko Go schrupać :milosc:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: yamaha »

Alez tu u Was powodow do swietowania ! :winko:
Chyba trzezwa stad nie wyjde :lol:

WSZYSTKIEGO NAJ wszystkim, ktorym sie nalezy :lol:
:tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :kotek: :kotek: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Post autor: Kamila »

Kumulacja ważnych dat, za zdrówko słodkich kremowo-czekoladowych koteczków :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort:
Piękne futerka, zarówno kremowa beza jak i czekalodowe ciasteczko :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Zablokowany