Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
GOSIA
Posty: 109
Rejestracja: 26 lip 2010, 10:50

Re: Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Post autor: GOSIA »

Jasminko :hug:
Jak przeczytałam .... szok u mnie tak samo zasmarkane i zakichane i jeszcze operacja :((((

Będzie dobrze, kicia jest młoda, szybko wróci do formy.
Z mojego doświadczenia mogę tylko polecić izolowanie kotki, bo pewnie będzie w ubranku lub kołnierzu chodziła z 10 dni.
U mnie ubranie i kołnierz wywołało odruch ataku na intruza - obcego. Jak rozebrałam kocura z kaftana i kołnierza to stosunki między kotami wróciły do normy. Lepiej stadu nie pokazywać przebranego kota.
Mocne kciuki za Was wszystkich.
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Re: Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Post autor: Ula »

Wielkie kciuki za Was :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Post autor: jasminka »

GOSIA pisze: 15 maja 2017, 11:42 Jasminko :hug:
Jak przeczytałam .... szok u mnie tak samo zasmarkane i zakichane i jeszcze operacja :((((

Będzie dobrze, kicia jest młoda, szybko wróci do formy.
Z mojego doświadczenia mogę tylko polecić izolowanie kotki, bo pewnie będzie w ubranku lub kołnierzu chodziła z 10 dni.
U mnie ubranie i kołnierz wywołało odruch ataku na intruza - obcego. Jak rozebrałam kocura z kaftana i kołnierza to stosunki między kotami wróciły do normy. Lepiej stadu nie pokazywać przebranego kota.
Mocne kciuki za Was wszystkich.
Dziękuję Gosiu za wsparcie, już jest i tak dużo lepiej, a Baśka to świniak ''morski'' ;-))
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Post autor: MoniQ »

Kciuki za całą gromadkę zaciskam! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Post autor: fado123 »

Trzymam kciuki najmocniej :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Post autor: jasminka »

Basia już po zabiegu co będzie dalej to czas pokaże :kciuki: w sprawie kotów i ''naszych gości'' zapadła decyzja o pobieraniu ''próbek'' i badaniu kału pozostałych kotów i pieska.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Post autor: Danusia »

O matko Iza :shock: :shock:

Co to znaczy uczciwy hodowca i mieć jeszcze szczęście gdy szukamy tego cudownego maluszka :(((( po prostu słów brak :hug: :serce:

Ja swoje z Kolorkiem przeszłam ,więc wiem co to znaczy ale na szczęście nic Kolorek nie przytargał nikogo nie zaraził , tylko ma 3 wady genetyczne i od początku sztucznie lekami utrzymujemy go przy życiu , gdy hodowczyni poinformowana została przeze mnie o chorobach kocurka oznajmiła mi ,że współczuję mi ale ona też miała dachówkę chorą i wie co to znaczy chory kot :shock: :angry: czyli dlatego z premedytacją sprzedała nam chorego Kolorusia :wsciekly: i Wam podobnie sprzedano chore kocie ze wszystkim co można :strach: :strach:

:hug: :hug: słów brak........

Iza mocno trzymam kciuki :serce:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Post autor: jasminka »

Danusia pisze: 20 maja 2017, 14:09 O matko Iza :shock: :shock:

Co to znaczy uczciwy hodowca i mieć jeszcze szczęście gdy szukamy tego cudownego maluszka :(((( po prostu słów brak :hug: :serce:

Ja swoje z Kolorkiem przeszłam ,więc wiem co to znaczy ale na szczęście nic Kolorek nie przytargał nikogo nie zaraził , tylko ma 3 wady genetyczne i od początku sztucznie lekami utrzymujemy go przy życiu , gdy hodowczyni poinformowana została przeze mnie o chorobach kocurka oznajmiła mi ,że współczuję mi ale ona też miała dachówkę chorą i wie co to znaczy chory kot :shock: :angry: czyli dlatego z premedytacją sprzedała nam chorego Kolorusia :wsciekly: i Wam podobnie sprzedano chore kocie ze wszystkim co można :strach: :strach:

:hug: :hug: słów brak........

Iza mocno trzymam kciuki :serce:
Danusiu :kiss:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Post autor: Kamila »

współczuję Wam tych kłopotów :hug: no i za Basiulkę trzymam :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: żeby szybko wracała do zdrowia po operacji.
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Misia i Lola, oraz Boguś, Gabryś*i Leoś

Post autor: Kasik »

Jak się czuje kocio -świnka? Daj znać, co u Basi :serce:
Zablokowany