Koko i Niunia

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Koko i Niunia

Post autor: BabaJaga »

Kochane Ciocie.
Rzeczywiście, mój nadworny fryzjer zwątpił w swoje zdolności i sie wkurzył, gdy zobaczył ten busz po moich wyżej wzmiankowanych zabiegach SPA. Ale nic to! Otrzepałam się, trochę poocierałam o nogi BabaJagi i futro mam jak nowe. Jeszcze tylko paznokietki zrobię i wyjdę na prawdziwe bóstwo. :taniec: :taniec: :taniec:
Wasza Niunia.
:-D
Awatar użytkownika
EmilkaR
Posty: 334
Rejestracja: 13 kwie 2017, 12:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Augustów

Re: Koko i Niunia

Post autor: EmilkaR »

O rety.. :lol: już drugi raz przeczytałam cały wątek i ciągle mi mało :rotfl: a Mój Walter patrzy na mnie jakbym podebrala mu kocimiętkę :gwizdze: :lol:
Gratuluję bujnej wyobraźni. Kotki są przepiękne. :milosc:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Koko i Niunia

Post autor: Kamila »

Niuńka, ty mały brudasku :lol: :lol: :lol: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Koko i Niunia

Post autor: Fusiu »

Niuniu! Toż ja Ci muszę Magnusa podesłać. Będziecie się pięknie razem tarzać :serce:

Nie dość, że jest piękna, to jeszcze taka zadbana. I to w prawdziwym, najprawdziwszym spa! Kocham
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Koko i Niunia

Post autor: BabaJaga »

Fusiu pisze: 03 maja 2017, 19:42 Niuniu! Toż ja Ci muszę Magnusa podesłać. Będziecie się pięknie razem tarzać :serce:

Nie dość, że jest piękna, to jeszcze taka zadbana. I to w prawdziwym, najprawdziwszym spa! Kocham
Aaaa!!! Zapraszamy, zapraszamy. BabaJaga już zaciera rączki, że podjazd do domu będzie miała artystycznie wyfroterowany :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Koko i Niunia

Post autor: norka »

no ja chętnie do Niuni spa zajrzę...z moimi włosami do pasa....Armila nie biore ...hihi :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Koko i Niunia

Post autor: Becia »

Chciałabym zobaczyć te paznokietki zrobione :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Koko i Niunia

Post autor: BabaJaga »

„Na tropie nocnych imprezowiczów”

- Ja tym razem ze skargą na hałasy panujące po 22-giej w ogrodzie. Niby ma być cisza nocna, a tu zewsząd dochodzą odgłosy pijackich śpiewów i awantur. Przez to nie wysypiam się należycie i mam podkrążone oczy. O!
Obrazek

- Coś podobnego! Nie zauważyłem. A kto to niby tak rozrabia?
Obrazek

- Jak to kto, głuchoto jedna! Najpierw do północy skrzypi namiętnie jakiś Paganini. Milknie, gdy dwa wściekłe burasy zza płotu skalpują się nawzajem. Ton ich walce nadaje buldog od drugiego sąsiada, podbijając basy. A jak już cały ten chór słabnie, armia Kumatej zaczyna testy rozciągliwości gumy do żucia. Massssakra!!!
Obrazek

- To co? Zadzwonię chyba po straż miejską - z właściwą sobie flegmatycznością Koko znalazł wygodne rozwiązanie problemu.
Obrazek

- Jeszcze czego!- zagotowała się Niunia. – Sami odszukamy Kumatą i nauczymy kultury. A z resztą hołoty policzymy się przy okazji.
Obrazek

- Ja przeszukam szuwary, a ty przeczesz busz nad rzeką – padły dyspozycje od Dziądzialskiej.
Obrazek

- I jeszcze jedno tajne miejsce do obcykania.
Obrazek

- Gdzie się zaszyłeś, Koko?
Obrazek

- I co? Masz jakiś trop?
Obrazek

- Aaaa… to tu się zamelinowałaś! Mrrrauuu…- Koko w końcu nakrył Kumatą w gąszczu.
Obrazek

- Czego!!! Łapy przy sobie!
Obrazek

- W nogi, babo! Szkarada zapluła mi oko!
Obrazek

- Aż zaschło mi w gardle po tych emocjach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Koko i Niunia

Post autor: Danusia »

O matulu padłam :mdleje: :milosc:

Kiedy u mnie będzie choć odrobineczkę tak cudownie jak jest u WAS :serce:
Koteczki jesteście the best i Wasza Pancia jest niesamowita :mrgreen: cyka Wam obłędne foty w tak wspaniałym ogrodzie którego Wam zazdroszczę pozytywnie oczywiście , bez Kumatej byłoby smutno :rotfl: :lol: i takiego pięknego wiolonczelisty :mrgreen:
Cudne foty.
Kotunie :milosc: :milosc: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Koko i Niunia

Post autor: elsa »

Już wiem czego mi tak brakowało! Tych prześwietnych, przezabawnych opowieści! No i bohaterów w rzeczy samej! U Koko i Niuni znajduję lek na całe zło i szczerzę zęby do monitora jak głupia jaka :mrgreen: Świetne historyjki, piękne kociaste i te inne ,co skaczą i fruwają i na swój program zapraszają :mrgreen:
:serce: :serce: :serce:
Zablokowany