Koty Kocimiętki

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Ballofhappiness
Posty: 126
Rejestracja: 18 lip 2016, 15:20
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Koty Kocimiętki

Post autor: Ballofhappiness »

Ja również poproszę receptę na kota kolanowego. :mago2: :devil: Fado owszem śpi na mojej poduszce w nocy ale tylko wtedy jak ja śpię na drugiej lub pomiędzy poduszkami. Natomiast jak się budzę to Panicz Kot odchodzi. ;-(
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Koty Kocimiętki

Post autor: Yolla »

Jakie fajne stado tygrysów :)
U mnie kota się nawróciła i po 3 urodzinach zaczęła włazić na kolana ale mam też egzemplarz nienakolankowy choć ponad trzyletni :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kocimiętka
Posty: 40
Rejestracja: 27 lip 2016, 18:47
Płeć: K
Skąd: Galowice k/Wrocławia
Kontakt:

Re: Koty Kocimiętki

Post autor: Kocimiętka »

Kurcze wszystkie koty w moim życiu były i są nakolankowe. Przepis? Dużo cierpliwości, "wsłuchanie" się w kota i szanowanie go. Nie biorę sama kotów na kolana, nigdy. Koty nie lubią być podnoszone, zaburza to ich poczucie bezpieczeństwa. Nie przytrzymuję kota na siłę gdy już wejdzie na kolana, wchodzi i schodzi kiedy chce. Nawet gdy nie mam czasu a kot chce wejść i się połasić pozwalam mu na to na chwilkę przynajmniej.
Co zrobić aby kot chciał wchodzić na kolana. Usiąść na kanapie w jego ulubionym miejscu, przygotować przysmak, zawołać kota, pokazać przysmak, zachęcić go do wejścia na kolana, na początek może to być położenie się obok. Nie ruszać :) nie dotykać. Dać przysmak. Dopiero za entym razem pogłaskać w okolicach gdzie kot najbardziej lubi, doprowadzić do mrymrania ale nie trzymać. Po kilku tygodniach ;) kot będzie sam przychodził. :)
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Koty Kocimiętki

Post autor: elsa »

Jak zobaczyłam ten piękny obrazek z zaczytaną Pańcią i kotami obok, to miałam ochotę się przyłączyć, przycupnąć gdzieś w kąciku, taki wspaniały u Was nastrój :serce:

I takie to proste dziewczyny, c'nie? Ćwiczymy nakolankowość, nie może się nie udać :kotek:
Awatar użytkownika
Kocimiętka
Posty: 40
Rejestracja: 27 lip 2016, 18:47
Płeć: K
Skąd: Galowice k/Wrocławia
Kontakt:

Re: Koty Kocimiętki

Post autor: Kocimiętka »

Czasem wygląda to tak, ten sam fotel, ten sam kocyk tylko koty 3... Wiecie jak cierpną nogi po 30 minutach w takiej pozycji ale czego się nie robi dla wygody kotów :)
Obrazek
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Koty Kocimiętki

Post autor: BabaJaga »

Mrauuu... Tygrysom się nie odmawia! Zwłaszcza TAKIM tygrysom :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Koty Kocimiętki

Post autor: Kamila »

na pewno Kocimiętka trzyma w rękach puszki z tuńczykami, że te jej kociaste tak się kłębią na kolanach :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Kocimiętka
Posty: 40
Rejestracja: 27 lip 2016, 18:47
Płeć: K
Skąd: Galowice k/Wrocławia
Kontakt:

Re: Koty Kocimiętki

Post autor: Kocimiętka »

Troszkę kryptoreklamy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Koty Kocimiętki

Post autor: fado123 »

Piękna fota :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Koty Kocimiętki

Post autor: BabaJaga »

Kamila pisze: 02 cze 2017, 09:23 na pewno Kocimiętka trzyma w rękach puszki z tuńczykami, że te jej kociaste tak się kłębią na kolanach :lol: :lol: :lol:
O właśnie! Albo siedzi na kartonach z tymi puszeczkami. :mrgreen: Nawet dowody rzeczone na ostatniej pokazała :lol: :lol: :lol:
Zablokowany