Poidła automatyczne, fontanny

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Yolla »

Becia pisze: 28 cze 2017, 15:44 Też ją wczoraj zamówiłam :mrgreen: Tym samym moje koty będą miały trzecią fontannę, zastanawiam się tylko gdzie ją postawić :gwizdze:
Oooo matko a ja mam tylko jakieś 7/9 fontanny tzn. Drinkwell Platinum bez kabelka z zasilaczem, który zawieruszył się podczas remontu :-/////
Jeżeli jeszcze nie wykupiliście to może też zamówię :mrgreen: . Chociaż w poprzedniej Icek tylko moczył głowę :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: BabaJaga »

Nasze koty też bardzo chętnie piją z Cat Mate. Po ok. pół roku użytkowania pompka odmówiła posłuszeństwa z powodu zakamienienia (mamy twardą wodę). Fontannę kupiłam z zapasową pompką (tak na wszelki wypadek, bo to jedyny jej newralgiczny element). Dzięki temu szybko pompkę podmieniłam na drugą, a w w międzyczasie małżonek odkamienił starą, więc teraz ta czeka na ewentualną ponowną podmianę. Po odkamienieniu śmiga jak nowa. :-D Także, też polecam tę fontannę. :ok:
merion
Posty: 23
Rejestracja: 19 lis 2015, 15:11
Płeć: kobieta
Skąd: Tychy

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: merion »

A która z Waszych fontann najciszej pracuje?
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Miss_Monroe »

Ceramiczna >>Lucky Kitty<< ;-))
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Becia »

Mam w domu obecnie trzy fontanny: Lucky Kitty, Drinkwell Platinium i Cat Mate. Zdecydowanie najcichsza jest Cat Mate. Na drugim miejscu Lucky Kitty, która również jest cichutka ale jednak troszkę ją słychać. Najgłośniejsza jest Drinkwell Platinium. Z tej ostatniej jestem najmniej zadowolona. Mycie jej to istny koszmar :-/////
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: sandra »

Ja mam drinkwell 360 i nie moge juz na nia patrzeć :lol: jest okrutnie brzydka. Ale musze przyznac, ze koty chetnie korzystają, do tego w podziale na co najmniej 3 strumyczki jest naprawdę cicha :) Wraz z przeprowadzką wymienię na Lucky Kitty, wyglada super :ok:
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Fusiu »

Ja bez drinkwell 360 już sobie życia nie wyobrażam. Kocham tą fontannę gdy patrzę jak pięknie korzystają z niej koty. Tylko u mnie musi być 1 strumień - dla Madoxa, bo Magnus lubi pić z bajorka po drugiej stronie od wodospadu :)
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Yolla »

Dziś dostaliśmy Cat Mate, póki co koty ją równo olewają :(((( A myślałam, ze Icek się skusi, w Drinkwell przynajmniej moczył głowę ;-(
Stoi zamiast duzej porcelanowej miski z zooplusa, z której koty czasami korzystały :hm:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: MoniQ »

U nas Mordimuś pokochał Cat Mate'a, pije już chyba tylko z fontanny, z tego najwyższego zbiorniczka, bo on jakoś nie lubi się schylać, zawsze mu to koślawo wychodzi :D
A Kaliska nie wiem z czego pije, serio, widziałam ją pijącą z fontanny raz albo dwa, pierwszego wieczoru. Może wieczorami, albo jak nas nie ma to popija, bo wody ubywa....
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Yolla pisze: 03 lip 2017, 15:27 Dziś dostaliśmy Cat Mate, póki co koty ją równo olewają :(((( A myślałam, ze Icek się skusi, w Drinkwell przynajmniej moczył głowę ;-(
Stoi zamiast duzej porcelanowej miski z zooplusa, z której koty czasami korzystały :hm:
Yollu, nie poddawaj się. Postaw ją w innym miejscu, nawet na środku pokoju początkowo, wiele kotów nie chce korzystać z fontann gdy są (według niech oczywiście) źle postawione. Niekiedy chodzi o głupie 20 cm...
Zablokowany