Bazyl, Simon i Apsik

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Chudy na immunodolu praktycznie od przyjazdu do nas więc może go ominie, zresztą on nie ma czasu na takie pierdoły jak chora krtań, on musi załatwiać wszystko w biegu nie ma czasu na choroby (jak pancia ;-)) )-oby.
Bryśki ogólnie czują się dobrze, bawią się, jedzą i piją- tylko albo mają wyłączoną fonię albo skrzeczą i plują śliną, reszta ok
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Trzymam kciuki za Chudego, żeby nie załapał, a dla chorych koteczków szybkiego powrotu do zdrowia :ok:
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

duuuuuużo zdrówka dla kotków <ok> pozdrowienia dla bazyla od bazyla ;) :-D
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Dzisiaj moje kochane kocie kończy pierwszy rok swojego życia. Matko jedyna jak ten czas śmiga <shock> . Pamiętam jak dziś nasze pierwsze spotkanie, gdy ta (jak mnie się wtedy wydawało) duża kremowa kulka nieśmiało do mnie podeszła i obwąchała moją wyciągniętą dłoń. W tej właśnie chwili wiedziałam, że to moje stworzenie, że to właśnie mój kot <serce> . Od samego początku poważny, dystyngowany ale pieszczoch. Od pierwszych chwil ładował się na moje kolana (ale tylko moje <diabeł> ), strzelał baranki i nadstawiał pysio do całowania i tak jest po dziś dzień, tyle, ze zamiast trzech kilo mam na kolanach ponad sześć. Kocham tego mojego kota okrutnie mocno, uwielbiam gdy wieczorem przychodzi pod mój fotel, siada na dupce i wydaje te swoje „miau” pytając czy może- a gdy go zawołam ładuje swoje ciężkie cztery litery i zaczyna mruczanki, podsuwając głowę pod moją rękę. Uwielbiam chwile gdy kładę się do łóżka a on wskakuje i podchodzi na wieczorne mizianki, po czym spokojnie, w swoim stylu idzie spać na swoja poduchę.
Z upływem czasu jego cudowny charakter nadal pozostaje cudownym a jedyne co w nim się zmienia to jego wygląd i teraz gdy sięgam do zdjęć sprzed miesięcy, widzę jak mój kot dorasta.
Jest bardzo opiekunczy w stosunku do młodszych kotów, tak im ojcuje- myje głowy, sprawdza czy nie bawią się zbyt drastycznie, czy komuś nie dzieje sie jakaś krzywda a gdy uzna to za stosowne, bardziej aktywny w zabawie dostaje pacniecie łapką i zostaje przywrócony do porządku.
Simonku kotku mój- w dniu urodzin życzę ci dużo zdrówka bo to najważniejsze :kotek: .

tak wygladał jak się pojawił w domu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tak dzisiaj

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Wszystkiego najlepszego dla dużego Simonka, zdrówka przede wszystkim, bo o resztę to się Pańcia zatroszczy :kotek: :tort:
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

od nas tez najlpesze zyczenia dla takiego grzecznego ulozonlego kocurka :kotek: :tort: :tort:
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Pięknie wyrósł i jakie ma oczy :-) głaski i życze mu duzo zdrówka i wielu myszek do zabawy ;)
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Wszystkiego dobrego,pełnych misek,dużo zabawek :tort: :kotek:
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Simon jesteś dorosły ale to nic tak właściwie to nic się w związku z tym nie zmienia,
tylko coraz ciężej jest biegać :-)
Prezentów duzo Ci życzę :tort:
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Wszystkiego najkotańszego Simonku, miseczek pełnych smakołyków, wielu zabawek w zasiegu pazurków i nieustających mizianek :kotek: :kotek: :kotek:
Zablokowany