Poidła automatyczne, fontanny

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: yohjia »

Tak informacyjnie dla wielbicieli poidełek ceramicznych i promocji :mrgreen: Czas jakiś temu w Maxi Zoo pojawiła się fontanna Drinkwell 360 w wersji ceramicznej, nie plastikowej. I jak dla mnie posiada jeszcze jeden plus - od góry ma dodatkowo "pole" do picia z bulgoczącą wodą, nie są to same "kraniki" tylko jest dodatkowo mała wanienka do picia. Dla mnie fontanna ideał - w końcu ceramiczne poidełko, łatwe do mycia, ciężka - jeden taki Paskud od kilku miesięcy jej nie przewrócił, no i oba koty mają swoje dwa różne sposoby picia.
No i obecnie jest m.in. -40% na wszystkie miski i fontanny :mrgreen: Tak, -40% Dziś byłam w jednym z poznańskich sklepów, poidełka były na stanie, podobno wyprzedaż jest w całej sieci. Aha - cena regularna to 315 zł, po obecnej promocji cena juz sie robi całkiem całkiem :)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Danusia »

yohjia pisze: 31 lip 2017, 18:42 Tak informacyjnie dla wielbicieli poidełek ceramicznych i promocji :mrgreen: Czas jakiś temu w Maxi Zoo pojawiła się fontanna Drinkwell 360 w wersji ceramicznej, nie plastikowej. I jak dla mnie posiada jeszcze jeden plus - od góry ma dodatkowo "pole" do picia z bulgoczącą wodą, nie są to same "kraniki" tylko jest dodatkowo mała wanienka do picia. Dla mnie fontanna ideał - w końcu ceramiczne poidełko, łatwe do mycia, ciężka - jeden taki Paskud od kilku miesięcy jej nie przewrócił, no i oba koty mają swoje dwa różne sposoby picia.
No i obecnie jest m.in. -40% na wszystkie miski i fontanny :mrgreen: Tak, -40% Dziś byłam w jednym z poznańskich sklepów, poidełka były na stanie, podobno wyprzedaż jest w całej sieci. Aha - cena regularna to 315 zł, po obecnej promocji cena juz sie robi całkiem całkiem :)
Znalazłam w Animalii prawie za 6 stów :-///// ciut dużo nawet jak dla Kaluta :serce:
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: agniecha »

Danusiu zobacz na amazon :roza:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Jaskier »

Kupiłem,
http://www.zooplus.pl/shop/koty/automat ... nna/162333
przytaszczyłem, włączyłem, poszedłem do WC. :mrgreen:
Włączyłem pompkę testowo na chwilkę na sucho i faktycznie bardziej było czuć jej wibracje niż słychać pracę. Sytuacja się zmieniła gdy nalałem wody.
Ustawiłem poidełko w pokoju żeby móc obserwować reakcję Jaskra, zaczęło ciurkać i już wiedziałem że będzie stało w kuchni, inaczej się odwodnię ;-))
Jakiegoś strasznego zwiększenia pitej wody nie zauważyłem, może za kilka dni gdy J przywyknie i się oswoi.
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: yohjia »

Danusia pisze: 01 sie 2017, 11:42
yohjia pisze: 31 lip 2017, 18:42 Tak informacyjnie dla wielbicieli poidełek ceramicznych i promocji :mrgreen: Czas jakiś temu w Maxi Zoo pojawiła się fontanna Drinkwell 360 w wersji ceramicznej, nie plastikowej [...]
Znalazłam w Animalii prawie za 6 stów :-///// ciut dużo nawet jak dla Kaluta :serce:
Danusiu, ale ten ceramiczny Drinkwell teraz na promocji -40% wychodzi 189 zł, w Warszawie sklepów MaxiZoo to chyba kilka jest. Ja przy -20% cieszyłam się jak dziecko, że w dobrej cenie kupuję, eh.
Nie namawiam, nie namawiam, co złego to nie ja :oops:
Awatar użytkownika
woitek i ela
Posty: 240
Rejestracja: 04 lis 2012, 17:38

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: woitek i ela »

U nas po zakupie Cat Mate wszystkie trzy kociały piją ale Zuzia jak to Zuzia musi najpierw łaputą rozgarnąć wodę rozchlapując na wszystkie strony i dopiero picie :mrgreen:
Dobrze, że stoi na kaflach w kuchni bo strumyczki nieraz sięgają ponad metr :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Miss_Monroe »

yohjia pisze: 31 lip 2017, 18:42(...) Warszawie sklepów MaxiZoo to chyba kilka jest. (...)
Nawet nie chyba, tylko jest ich sporo :ok:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Nie bardzo wiem, gdzie napisać :lol: Może w sklepach powinnam? Jeśli ktoś ma uzbierane punkty w Zooplusie, można wreszcie wybrać za nie coś sensownego, czyli poidełko Catit Design Fresh & Clear. Puntów trochę potrzeba, bo 1300.
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Yolla »

Yolla pisze: 03 lip 2017, 15:27 Dziś dostaliśmy Cat Mate, póki co koty ją równo olewają :(((( A myślałam, ze Icek się skusi, w Drinkwell przynajmniej moczył głowę ;-(
Stoi zamiast duzej porcelanowej miski z zooplusa, z której koty czasami korzystały :hm:
Chciałam wszystko odszczekać :roll:
Oba futra piją z fontanny, a głównie Icek co mnie bardzo cieszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


A punkty z zooplusa zawsze można zamienić na karmę i podarować bezdomniaczkom. To całkiem sensowne moim zdaniem :roll:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Moje bezdomniaczki mają to, co najpilniejsze w danej chwili, i nie zawsze jest to karma, bo tej często w fundacjach w pewnych okresach jest nadmiar, za to brakuje innych akcesoriów. Lubię przeznaczać na koty potrzebujące konkrety, czyli pieniądze na konkretnego adoptowanego wirtualnie kota, bądź sprzęty czy konkretną karmę, którą sama kupię, opłacić zabieg, wspomóc finansowo konkretny dom tymczasowy. Ale oczywiście można to ominąć i przeznaczyć punkty, tyle że ja mam nie najlepsze doświadczenia z takiej niekonkretnej pomocy ze strony sklepów, która nie wiadomo do kogo i w jakiej formie trafia.

W każdym razie może ktoś polował na to poidełko, dla siebie bądź dla kogoś innego :mrgreen:
Zablokowany