Rudy świat Malika i Milusia

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: KOCHANI!!! Rudaski ze Szczecina znalazły dom, ale do szczęscia jeszcze ciut brakuje...

Post autor: Yolla »

Kasik pisze: 01 lis 2017, 23:01
Yolla pisze: 01 lis 2017, 22:57 To ja chyba jestem blondynką genetycznie :lol: :lol: :lol: No tak, z dachu budki na rozetę ;-))
Znaczy tak, budka będzie miała dach Jolu, jeden kot nie wpadnie do drugiego, jeśli to miałaś wcześniej na myśli :lol: :lol: :lol: :kiss:
Że będzie dach to wiedziałam ale jakoś nie przyszło mi do głowy, ze mozna wykorzystać dach a nie włazić do budki :lol: :lol: :lol:
No, inteligentna inaczej :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: KOCHANI!!! Rudaski ze Szczecina znalazły dom, ale do szczęscia jeszcze ciut brakuje...

Post autor: Kasik »

Jolu :lol: :serce: :lol:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: KOCHANI!!! Rudaski ze Szczecina znalazły dom, ale do szczęscia jeszcze ciut brakuje...

Post autor: Becia »

Rozważania dwóch blondynek :haha: :haha: :haha:
Jolu, ja jeszcze uspokoję twe obawy - to są dachowce, lekkie i zwinne w przeciwieństwie do brytków :lol: :lol: :lol:

Dzisiaj team M&M będą mieli zamontowane półeczki oraz osiatkowany balkon. Zabiorę ze sobą aparat, mam nadzieję, że uda się zrobić kilka ładnych zdjęć :serce:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: KOCHANI!!! Rudaski ze Szczecina znalazły dom, ale do szczęscia jeszcze ciut brakuje...

Post autor: Jaskier »

Becia pisze: 02 lis 2017, 08:24

Dzisiaj team M&M będą mieli zamontowane półeczki oraz osiatkowany balkon...
Wzór podejścia do kotów - BRAWO! :poklon:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: KOCHANI!!! Rudaski ze Szczecina znalazły dom, ale do szczęscia jeszcze ciut brakuje...

Post autor: Kamila »

utrafił się Rudaskom cudowny domek :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: . ja oczywiście dorzucę się do drapaka, ale dopiero w sobote lub niedzielę zrobię przelew.
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Re: KOCHANI!!! Rudaski ze Szczecina znalazły dom, ale do szczęscia jeszcze ciut brakuje...

Post autor: margita »

Będą mieli jak w raju 😀
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: KOCHANI!!! Rudaski ze Szczecina znalazły dom, ale do szczęscia jeszcze ciut brakuje...

Post autor: atomeria »

Mało co ostatnio tak cieszy jak dobre wieści o Rudaskach :milosc: :milosc:

Kasiku, a pisałaś, że podstawa drapaka będzie ze sklejki z materacykiem na rzepy?
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: KOCHANI!!! Rudaski ze Szczecina znalazły dom, ale do szczęscia jeszcze ciut brakuje...

Post autor: fado123 »

Drapak jest Meeegaaa
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: KOCHANI!!! Rudaski ze Szczecina znalazły dom, ale do szczęscia jeszcze ciut brakuje...

Post autor: Kasik »

atomeria pisze: 02 lis 2017, 15:01 Kasiku, a pisałaś, że podstawa drapaka będzie ze sklejki z materacykiem na rzepy?
Jeszcze nie pisałam :mrgreen: Ale wstawię zaraz zdjęcia tego, co się szykuje :-D

Póki co, aktualizacja listy wpłat na rudaskowy drapak, no kochani jesteście :serce: :poklon:

1. Sonia 15zl :kwiatek:
2. Ozon 10zl :kwiatek:
3. PyzowePany 15zl :kwiatek:
4. Fado 20zl :kwiatek:
5. Madziulam 20zl :kwiatek:
6. Asiak 20zl :kwiatek:
7. Limonka 60zl :kwiatek:
8. MoniQ 20zl :kwiatek:
9. Danusia 50zl :kwiatek:
10. Fusiu 30zl :kwiatek:
11. Mago 20zl :kwiatek:
12. Luinloth 30zl :kwiatek:
13. Margitka 50zl :kwiatek:
14. Norka 30zl :kwiatek:
15. Jaskier 20zl :kwiatek:
16. Yamaha 41,18zl :kwiatek:
17. Jasminka 20zl :kwiatek:
18. Aga L. 50zl :kwiatek:
19. EmilkaR 50zl :kwiatek:
20. Sandra 30zl :kwiatek:
========================
:shock: 601,18zl :poklon: :poklon: :poklon:

Cudni jesteście, fajowi, naprawdę :serce:

Drapak został wyceniony po cenie promocyjnej (negocjacje cioci Atomerii :mrgreen: i dobre serce producentki :serce: ) na kwotę 700 zl.
Z tego wszystkiego nie zapytałam o koszta przesyłki :mimbla: , no ale jakie by nie były.... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: KOCHANI!!! Rudaski ze Szczecina znalazły dom, ale do szczęscia jeszcze ciut brakuje...

Post autor: Kasik »

Rudaskowy drapak będzie przerobiony z tego oto egzemplarza z obiciem w szarej kostce :milosc: , czyli zamieniamy dolną rozete na budkę, obniżamy trochę słupek pod budka żeby wyposrodkowac odległości do skakania. Budka będzie miała na gorze poduszkę, była opcja rozety na budce, ale nie wiemy, czy wtedy jest wygodnie skakać z rozety do rozety, wiec stanęło na poduszce.
Ta oto wersja Mercedesa będzie miała też super poduszkę na podstawie drapaka, przy okazji może psinka skorzysta, a poduszkę będzie łatwo wyprać 😊
Studio_20171102_212505.jpg
Zablokowany