Armin

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Re: Armin

Post autor: Julcik »

Mam nadzieje ze jutro będę miała dostęp do komputera, to się rozpisze...
nie masz chyba świadomości pewnych rzeczy. I to ze hodowca to tak sprzedaje Ci kocura hodowlanego wcale dobrze o nim nie świadczy.
T2P
Posty: 70
Rejestracja: 18 cze 2017, 19:12
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Bielsko-Biała

Re: Armin

Post autor: T2P »

Gdybyśmy nie byli świadomi konsekwencji posiadania kota to by się on nigdy w domu nie pojawił przecież, nikomu tez nie będę tutaj na siłę udowadniał ani przekonywał do tego że Armin był traktowany najlepiej i najstaranniej jak tylko się dało, od jedzenia zaczynając a na opiece weterynaryjnej kończąc. Był traktowany nie jak byle jakie zwierzę tylko jak członek rodziny w pewnym sensie. Przed zakupem było studiowanie for i portalu o kotach co można czego nie można, jak uczyć tego czy tamtego etc etc. Więc prośba o nie traktowanie mnie jako dzieciaka chcącego posiadać zabawkę w domu w postaci kota. Kolejnego kota również będziemy traktować i opiekować się nim jak należy....
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Armin

Post autor: yamaha »

Najwyrazniej WIESZ NAJLEPIEJ.
Nie rozumiem wiec po co zadajesz pytania na forum.

Po tym co przeszedles z Arminkiem wydawalo mi sie, ze masz nieco wiecej "zdrowego rozsadku".
Ale wolnoc tomku w swoim domku.

Wiecej nic mi sie nie chce pisac.
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Armin

Post autor: Jaskier »

Ja przede wszystkim jestem zbyt leniwy żeby jeździć z kotem na wystawy - tłuc się przez pół Polski po to żeby siedzieć dzień albo dwa w dusznej sali gimnastycznej w jakimś Piździjewie Górnym.
A przypinanie mojemu kotu kartonowych orderów to dla niego potwarz ;-)) Przecież wiadomo że jest najpiękniejszy na świecie :-D
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Armin

Post autor: Dorszka »

T2P pisze: 22 lis 2017, 15:52 Tak kot się będzie męczył dla naszego widzimisię tak jak Wasze nie wykastrowane/nie wysterylizowane koty ludzi obecnych na tym forum (ironia) Co do uciążliwego życia takich kotów to zdania są podzielone z tego co rozmawiałem z kilkoma osobami.
Niewykastrowane koty ludzi obecnych na tym forum nie męczą się, bo maja kotki do kryć i mają gdzie rozładować popęd. Oczywiście koty niekastrowane ludzi bez hodowli tez na ogół rozładowują swoje popędy, zapełniając schroniska (chciałam też dopisać "ironia", ale mi nie do śmiechu).

Jak to Yam napisała, każdy podejmuje swoje decyzje.
Zablokowany