Żwirek

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Żwirek

Post autor: Miss_Monroe »

A to rozumiem :(((( Świństwo z tym Extreme, że zmniejszają opakowanie, a cena zostaje ta sama :kaszana:
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Re: Żwirek

Post autor: kinus »

Kupiłam ostatnio Benka niebieskiego w zooplusie i chyba zmienił się mu kolor? ktoś ma stamtąd Benka?
ten mój jest brązowy
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Żwirek

Post autor: Miss_Monroe »

Ja Benka nie kupuję od jakiegoś czasu, bo mimo, że od zawsze sypię bardzo dużo żwirku do kuwety, to koszmarnie ten żwirek mi się rozpadał na maleńkie kawałeczki, bryłki praktycznie się nie trzymały :zle: Ja raz trafiłam na taki ciemno siny Benek z zooplusa.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Żwirek

Post autor: MoniQ »

My od jakiegoś czasu kupujemy zielonego Benka w Maxi Zoo i jest bardzo ok :)

Ale ostatnio opiekowałam się kotem sąsiadów, oni używają Cats Best i powiem szczerze, nie wyobrażam już sobie powrotu do drewnianego żwirku...nawet mimo wygody z wyrzucaniem do toalety...
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Żwirek

Post autor: agniecha »

Benka w Zooplusie będę zamawiać jutro , ale ja kupuję ten lawendowy , bo panienki wolą :) zobaczę , czy się zmienił .
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Żwirek

Post autor: madziulam2 »

agniecha pisze: 05 lut 2018, 08:24 Benka w Zooplusie będę zamawiać jutro , ale ja kupuję ten lawendowy , bo panienki wolą :) zobaczę , czy się zmienił .
Ten z zooplusa przyszedł teraz taki drobniutki, ze 2 dni wcześniej dokupiłam małe opakowanie w sklepie stacjonarnym i był dużo grudszy.
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Re: Żwirek

Post autor: kinus »

Właśnie też mam drobnego i do tego w kolorze dziwnym. Brunatnym.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Żwirek

Post autor: Sonia »

Ja ostatnio wzięłam na próbę żwirek z Biedronki i byłam mile zaskoczona. Zapachu nie ma żadnego, ziarenka są takie grubsze, że nawet Tami po wyjściu z kuwety zostawił tylko trochę żwirku przed kuwetą. Normalnie to Tami wynosi wszędzie, nawet w kuchni go mam. Zbryla się dobrze. Na początku wcale nie pylił, ale po tygodniu przy kopaniu łopatką to już niestety trochę pyli. Nie wiem, czy go znowu nie kupię, bo Tigerino jest taki drobny, że Tobi kopie i kopie i dymi, że można zwariować, a tego z Biedronki to tylko parę razy łapą machnie, bo za ciężki chyba.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Żwirek

Post autor: jasminka »

Znajoma chwali żwirek z Tesco podobno dobry, ja nadal na drewnianym cat best jadę ale mam go serdecznie dość :-/////
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Żwirek

Post autor: Sonia »

jasminka pisze: 06 lut 2018, 09:32 Znajoma chwali żwirek z Tesco podobno dobry, ja nadal na drewnianym cat best jadę ale mam go serdecznie dość :-/////
Jasminko te żwirki to wszystkie są beznadziejne, każdy ma jakieś plusy i minusy, nie ma idealnego, jaki by się chciało. Ja za to żałuję, że kiedyś pokazałam, że jest żwirek bentonitowy. Teraz już niestety nie mam powrotu do drewnianego, bo koty by mi do niego nie weszły znając bentonit, więc muszę się męczyć z tymi zadymiaczami :-/////
Zablokowany