Don Diego Luna-Gatto*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

Yama mój mąż wstał dziś w nocy, i poszedł na dwór bo stwierdził że za oknem koty się drą , a to był kogut :rotfl: ale tak serio to w tamtym roku było tak samo i po miesiącu się skończyło dziwne?
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: MoniQ »

Kochać, kochać! :serce: :kotek:
fado123 pisze: 02 lut 2018, 18:49 Ciocie pomóżcie Don Siego już 2 tydzień codziennie około 1/2 w nocy miauczy , ja nie wiem dlaczego i co robić ????
Mądra rada pewnie brzmiałaby - nic nie rób, bo go nauczysz i będzie tak co noc.... Ale ja oczywiście tak nie robię i dlatego Mordimuś regularnie ok 1-2 w nocy zaczyna płakać na środku mieszkania. Wtedy go wołam cichutko, on wskakuje do łóżka, trochę trzeba go pomiziać i dopiero potem idzie spać. Ale rytuał jest, bo on z jakiegoś powodu czeka aż go zawołam, mimo że spokojnie mógłby przyjść od razu i się upomnieć o mizianie.
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

MoniQ pisze: 03 lut 2018, 09:21 Kochać, kochać! :serce: :kotek:
fado123 pisze: 02 lut 2018, 18:49 Ciocie pomóżcie Don Siego już 2 tydzień codziennie około 1/2 w nocy miauczy , ja nie wiem dlaczego i co robić ????
Mądra rada pewnie brzmiałaby - nic nie rób, bo go nauczysz i będzie tak co noc.... Ale ja oczywiście tak nie robię i dlatego Mordimuś regularnie ok 1-2 w nocy zaczyna płakać na środku mieszkania. Wtedy go wołam cichutko, on wskakuje do łóżka, trochę trzeba go pomiziać i dopiero potem idzie spać. Ale rytuał jest, bo on z jakiegoś powodu czeka aż go zawołam, mimo że spokojnie mógłby przyjść od razu i się upomnieć o mizianie.
No właśnie Don dokładnie to samo robi , ja go wołam przychodzi kładzie się na mnie i idzie spać , ale dopóki się nie odezwę to miauczy , och czyli go ignorować ale te noce nie przespane :lol: dziękuję
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: elwiska3 »

Ja tez nie ignoruje Karmelka :mrgreen: on czeka żeby po nocnym posiłku zawołać go do spania.
Awatar użytkownika
lajtovo
Posty: 93
Rejestracja: 01 sty 2015, 14:30
Płeć: K
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: lajtovo »

oo.. Belluszka też trzeba czasami tak zawołać.. Ostatnio w nocy miauczała w salonie, przyszłam, spytałam "co tam Belluszek?", a ona mi mówi na to "miaauuu" i prowadzi z powrotem do mojego łóżka na miziu-miziu :mrgreen: Ale mi tam wcale nie przeszkadza jak budzi, nawet się cieszę :lol:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: Kamila »

Te nasze kotusie to zawodowi manipulanci są, lubią zwracać naszą uwagę :lol:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: Luinloth »

Eris też często siedzi i miauka i czeka na specjalne zaproszenie :lol:
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

Oj tak manipulanci , Donek ostatnio bardzo dużo uwagi potrzebuję ha ha ale kocham go za to :serce: :serce: :serce:
Diazo
Posty: 246
Rejestracja: 25 sty 2017, 14:45
Płeć: M
Skąd: Łódź

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: Diazo »

A moja wcale nie miauczy. Zero. Chyba że przypadkiem ktoś jej na ogon nadepnie to udowadnia że potrafi. Tak to nic. W nocy przyłazi kiedy chce. Sam nie wiem czy się cieszyć czy niepokoić.
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Don Diego Luna-Gatto*PL

Post autor: fado123 »

Diazo pisze: 05 lut 2018, 12:41 A moja wcale nie miauczy. Zero. Chyba że przypadkiem ktoś jej na ogon nadepnie to udowadnia że potrafi. Tak to nic. W nocy przyłazi kiedy chce. Sam nie wiem czy się cieszyć czy niepokoić.
A ile Twoja kicia ma ? Bo mój Don dopiero teraz zaczął czyli po 1,5 roku :lol:
Zablokowany