Jaskier

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Joasia
Agilisowy Rezydent
Posty: 374
Rejestracja: 27 paź 2011, 21:09

Re: Jaskier

Post autor: Joasia »

Jaskier - jak naturalny, koci termofor. :lol: :kciuki:
Tylko pozazdrościć.

J.
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Jaskier

Post autor: fado123 »

Ale byczek słodki duży :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Dziękujemy za komplementy :oops:
Kasik pisze: 11 lut 2018, 15:00 Ojciec, Ty odkręć kaloryfer :devil:
Ciotka, tu jest tak ciepło że nie do wiary, to raczej kot ma popsuty termostat ;-))
Coffifi pisze: 11 lut 2018, 15:22
teodor pisze: 31 sty 2018, 20:31 Ten niby kawałek koperty, to jak joint wygląda :rotfl: :rotfl: :rotfl: I kocio takie wyluzowane :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Witaj Jaskier :kotek:
Też tak mi się skojarzyło....jaka koperta bąbelkowa :shock: :shock: :shock:
Ciiiiiiiiszaaaaaaaa :hammer: :hammer: :hammer: :-D
Joasia pisze: 11 lut 2018, 20:01 Jaskier - jak naturalny, koci termofor. :lol: :kciuki:
Tylko pozazdrościć
Niestety włazi pod kołdrę jak tylko ja spod niej wyjdę = to ja robię za termofor dla kota :-/////
Nie chce spać obok mnie, zawsze pierwszą część nocy śpi w nogach, później przenosi się gdzieś indziej.
Kilka razy położyłem się obok niego to sobie bezczelnie poszedł do drapaka, a ja się tam nie mieszczę ;-))
Nie dane mi zaznać spania z kotem śpiącym obok na poduszce ani nawet wchodzenia na mnie żeby wymusić porannego tuńczyka ;-(
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Jaskier

Post autor: MoniQ »

Jak dziecko wygląda spod kołderki :) :milosc: :serce:
Jaskier pisze: 13 lut 2018, 00:02 Nie dane mi zaznać spania z kotem śpiącym obok na poduszce ani nawet wchodzenia na mnie żeby wymusić porannego tuńczyka ;-(
Jeszcze masz dużo czasu, żeby się zdziwić :) Ja 5 lat czekałam, żeby kot zaczął spać u mnie na kolanach...
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

MoniQ pisze: 13 lut 2018, 08:38 Jak dziecko wygląda spod kołderki :) :milosc: :serce:
Jaskier pisze: 13 lut 2018, 00:02 Nie dane mi zaznać spania z kotem śpiącym obok na poduszce ani nawet wchodzenia na mnie żeby wymusić porannego tuńczyka ;-(
Jeszcze masz dużo czasu, żeby się zdziwić :) Ja 5 lat czekałam, żeby kot zaczął spać u mnie na kolanach...
Na kolanach wytrzymuje sekundę, max dwie ;-(
Awatar użytkownika
teodor
Posty: 182
Rejestracja: 09 gru 2017, 15:35
Płeć: Kocur
Skąd: Warszawa

Re: Jaskier

Post autor: teodor »

Na kolanach wytrzymuje sekundę, max dwie ;-(
Orionek jak przyszedł z hodowli, to nawet był przylepa. Pierwszy tydzień z nami spał(gównie na poduszce u żony). Myślałem, że jak się do nas przyzwyczai, to będzie tylko lepiej:-) Wiesz kolanka i te sprawy :rotfl: Jak poznał chałupę, to mu się pozmieniało. Jak czeka na mokre, to się trochę drze i od czasu do czasu obok kogoś na kanapie chwilę poleży. Nad ranem jak się obudzi na żarcie, to przełazi tylko po nas potem poleży z dwie godzinki na poduszkach przy głowach :-D Ale ogólnie to chłopak się niedotykalski zrobił :-///// Człowiek by się chciał poprzytulać, a tu dupa :mrgreen:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Jaskier

Post autor: jasminka »

Jeszcze się doczekasz tego spania :kciuki: :kotek:
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Jaskier

Post autor: Fusiu »

No popłakałam się ze śmiechu, jak opisujesz, że próbowałeś się obok niego położyć, a on przenosi się wtedy do drapaka. Odpowiednia, melancholijna muzyka i mamy klasyczny wyciskacz łez.

Kocham Cię Jaskierku miłością wielką. A że dziś walentynki to sobie mogę tu wyznawać,a co!
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

teodor pisze: 13 lut 2018, 22:30
Na kolanach wytrzymuje sekundę, max dwie ;-(
Człowiek by się chciał poprzytulać, a tu dupa :mrgreen:
Witam w klubie :((((
Fusiu pisze: 14 lut 2018, 09:47 No popłakałam się ze śmiechu, jak opisujesz, że próbowałeś się obok niego położyć, a on przenosi się wtedy do drapaka. Odpowiednia, melancholijna muzyka i mamy klasyczny wyciskacz łez.
Bo zrobiłem za mały drapak i byłoby mi w nim bardzo niewygodnie ;-))
Kocham Cię Jaskierku miłością wielką. A że dziś walentynki to sobie mogę tu wyznawać,a co!
Fucktycznie, dziś Walę tynki, święto psychicznie chorych :-D :mimbla:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Jaskier

Post autor: Luinloth »

Moja Erisia też nie lubi, jak się kładę koło niej, trzeba bardzo ostrożnie i nie przeszkodzić kotkowi :mrgreen: Za to jak sama przychodzi, to jest tulonko :kotek:
Zablokowany