Jaskier

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Jaskier

Post autor: Luinloth »

Może ich pocisnij o odpowiedź. No sorry, ale jeśli nie napisali w mailu, że chodzi o przetwarzanie danych na potrzeby zarządzania fotosikiem, to to jest ich wina :wsciekly:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Luinloth pisze: 03 lip 2018, 14:20 Może ich pocisnij o odpowiedź. No sorry, ale jeśli nie napisali w mailu, że chodzi o przetwarzanie danych na potrzeby zarządzania fotosikiem, to to jest ich wina :wsciekly:
"Kto jest administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych jest Digital Avenue S.A. z siedzibą w Warszawie (00-195) przy ul. Słomińskiego 5 lok. 131, (NIP: 897-172-94-52), dalej zwana Administratorem."

Well... Dostali maila z żadaniem zaprzestania przetwarzania danych, to zaprzestali. Tyle.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Jaskier

Post autor: Dorszka »

Przywrócimy przez form, trochę to potrwa, ale da się zrobić. Postaram się czasowo ustawić Panu możliwość edycji postów, w zamian za obietnicę, że nie będzie Pan ich w jakikolwiek sposób edytował czy usuwał - i powstawia Pan zdjęcia tam, gdzie być powinny :) A potem da Pan znać, że już, żebym mogła Pana zdegradować do zwykłych Agilsowych Rezydentów :lol:
Diazo
Posty: 246
Rejestracja: 25 sty 2017, 14:45
Płeć: M
Skąd: Łódź

Re: Jaskier

Post autor: Diazo »

No to trochę roboty przed Tobą :)
Ale za to jakie efekty będą.
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Dorszka pisze: 03 lip 2018, 16:22 Przywrócimy przez form, trochę to potrwa, ale da się zrobić. Postaram się czasowo ustawić Panu możliwość edycji postów, w zamian za obietnicę, że nie będzie Pan ich w jakikolwiek sposób edytował czy usuwał - i powstawia Pan zdjęcia tam, gdzie być powinny :) A potem da Pan znać, że już, żebym mogła Pana zdegradować do zwykłych Agilsowych Rezydentów :lol:
Dziękuję bardzo za propozycję.
Problem leży gdzie indziej i nazywa się "cholera, które zdjęcie było w tym poście".
Oczywiście w wolnej chwili założę sobie znów konto na Fotosiku i będę wklejał normalne linki ale teraz życie tak pędzi że na nic czasu nie mam ;-(
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Jaskier

Post autor: Dorszka »

To już gorzej...

Proszę wstawiać zdjęcia przez forum, bez fotosika :)
szarnecki
Posty: 42
Rejestracja: 11 wrz 2017, 13:36
Płeć: M
Skąd: B

Re: Jaskier

Post autor: szarnecki »

Jaskier, 6kg? Tylko 6kg? Dobrze Cię Mareczek głodzi!
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jaskier

Post autor: yamaha »

OBECNOSC SPRAWDZAM :hammer:
Bo cosik mi sie wydaje, ze tu rozwydrzenie z rozpuszczeniem (i urlopy/wagary/bezpodstawne zwolnienia lekarskie) sie na forum rozsialy :wsciekly:

Do potwierdzenia obecnosci (no i zeby UWAGA w dzienniczku sie nie pojawila) niezbedy jest :
1) wpis na forum w terminie natychmiastowym
2) swieza fotka kotka ( i to pedusiem :yamaha: )
Jedyne usprawiedliwienie na brak punktu 2) to fotka wlasciciela na szczyscie gory, w stroju kapielowym w basenie/nadmorskich falach lub w gleboko-mrocznej lesniczowce.

Nie ma letko. :devil:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jaskier

Post autor: yamaha »

yamaha pisze: 18 lip 2018, 15:15 Jedyne usprawiedliwienie na brak punktu 2) to fotka wlasciciela (...) w stroju kapielowym w basenie/nadmorskich falach (...)

Przesadzilam....... :haha:
Mozesz wstawic jaka chcesz :haha:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Się Stachanowiec znalazł...
Przyznaj się wazelino że chcesz zostać moderatorem ;-)) :chochlik: :chochlik: :chochlik:
Psze pani, to nie ja - to głos z końca sali

P.S. Chciałem dodać zdjęcie kota ale mam do wyboru tylko Dokumenty, Aparat i Sortuj :((((
Ja to zawsze jak od macochy ;-(
Zablokowany