Rhubee

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Rhubee
Hodowca
Posty: 20
Rejestracja: 18 paź 2017, 17:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Droitwich (UK)

Re: Rhubee

Post autor: Rhubee »

Dwie z dziewczynek zostały z nami Poli i Arya.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Rhubee

Post autor: Luinloth »

Śliczne :serce:
To jeszcze zobaczyłabym mamusię :kotek:
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Rhubee

Post autor: BabaJaga »

Ojej! Jakie rozkoszne domowe przedszkole na zdjęciu z tym domkiem :milosc:
Awatar użytkownika
Rhubee
Hodowca
Posty: 20
Rejestracja: 18 paź 2017, 17:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Droitwich (UK)

Re: Rhubee

Post autor: Rhubee »

Mama niestety już na emeryturze :( Ok 8 tyg po porodzie Rhubee zapadła na wgłobienie, nadal miala bardzo dużo mleka a że nie miała siły karmić po operacji powstały cysty i każdy gruczoł mlekowy był dotknięty infekcją. Paskudne rany powstały więc było ryzyko że Rubka nie będzie mogła produkować mleka a poza tym ciężki poród mógłby się przyczynić do powstania kolejnego wgłobienia więc weterynarz doradzał sterylkę. Rubka dochodzi do siebie po ciężkim poprzednim roku i nawet się dogaduje z córkami chociaż jak to mama czasem musi je ustawić do pionu. Robi się bardziej nietolerancyjna gdy dziewczyny mają rujkę...
Awatar użytkownika
Rhubee
Hodowca
Posty: 20
Rejestracja: 18 paź 2017, 17:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Droitwich (UK)

Re: Rhubee

Post autor: Rhubee »

Witam ponownie,

Wydaje mi się że nadal nie przedstawiłam hodowli z przydomka i przynależności klubowej więc teraz to szybciutko naprawiam. Nazwa naszej hodowli to BRITIBELL (zarejestrowana w GCCF on marca zeszłego roku) a należymy do Coventry and Leicester Cat Club.

Nie mamy za sobą jeszcze żadnych wystaw w których byśmy brali czynny udział ale bardzo chcemy.
Domyślam się że środowisko kociarzy jest bardzo przyjazne ale jakoś jak tylko myślę o tym zgiełku no i o porażce to zaczynam się rozmyślać. Boję się że to zbyt skomplikowane, że za mało jeszcze wiem a przecież taka wystawa to skarbnica wiedzy.
Czy jest ktoś kto ma doświadczenie w wystawach w UK, no chyba że nie w szedzie wyglądają tak samo od strony formalnej?
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Rhubee

Post autor: elwiska3 »

:orkiestra:
:tort: :tort: :tort:
:roza: :roza: :roza:
Zablokowany