Lili i Bazylek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Aga L.
Agilisowy Rezydent
Posty: 1322
Rejestracja: 08 gru 2012, 18:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Lili i Bazylek

Post autor: Aga L. »

Bazyluś :kotek:
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Lili i Bazylek

Post autor: fado123 »

Mogg czemu nic nie piszesz,powiedz co się dzieje martwimy się
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Lili i Bazylek

Post autor: MoniQ »

Dokładnie, jak tam sprawy się mają?
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Lili i Bazylek

Post autor: MoniQ »

mogg, hop hop! :hidden:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Lili i Bazylek

Post autor: Kasik »

Też jestem ciekawa, jak się sprawy poukladaly :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
mogg
Posty: 184
Rejestracja: 02 lis 2013, 22:39
Płeć: kotka
Skąd: Kielce

Re: Lili i Bazylek

Post autor: mogg »

Witajcie kochani, po długiej nieobecności, sprawy domowe mnie zupełnie wyrwały.
Winna jestem wyjaśnienia ..
Sprawy z Bazysiem przybrały straszny obrót tj. gdy się już pogorszyło tak że oba koty zaczęły sikać gdzie popadnie powiedzieliśmy STOP.
Koty rozdzielone.. behawiorysta który u Nas był powiedział że Bazyś musi byc jedynym kotem w domu, więc postanowiliśmy znależć mu dom który będzie dla Niego odpowiedni .. 28 września 206 ( omg to już tyle minęło) !!!!! Bazylek znalazł najwspanialszych na świecie opiekunów. Rodzina z Sandoemierza, ciepli wspaniali ludzie u których Bazylek odżył. Nie ma kataru, nie ma żadnych dolegliwości, siusanie się skończyło i w zamian dostał ludzi którzy go kochają, którzy śa w niego zapatrzeni i generalnie lepiej byc nie może. Mamy z Nimi kontakt to dzisiaj i jestem przeszczęśliwa ze to ich wybraliśmy, była to jedyna rodzina która go widziała bo wszyscy tylko patrzyli ze rasowy. Bazylka oddaliśmy za darmo, z drapakiem, jedzonkiem i spankiem :)
Tymczasem dzisiaj oprócz Liluni mamy jeszcze Elma, małego Ragdolla. Jest zdecydowanie lepiej niż przy Bazylu, bo to małe kocie. :)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Lili i Bazylek

Post autor: fado123 »

Przykra sprawa ,ale ważne że ma kochający domek , i jest szczęśliwy , a może pokażesz nam nowego członka rodziny , uwielbiam tą rasę ,ale gdzieś boję się kota z długą sierścią ;)
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Lili i Bazylek

Post autor: Becia »

Nawet nie chcę sobie wyobrażać przez co przeszliście. Szkoda, że się nie udało. Ale to koty są tu najważniejsze. Jeżeli Bazylek jest szczęśliwy teraz, to to była najlepsza decyzja :ok:
To teraz o jakieś zdjęcia poprosimy :mrgreen: A masz jakieś zdjęcia Bazylka z nowego domku?
Awatar użytkownika
mogg
Posty: 184
Rejestracja: 02 lis 2013, 22:39
Płeć: kotka
Skąd: Kielce

Re: Lili i Bazylek

Post autor: mogg »

Becia pisze: 30 maja 2019, 12:30 Nawet nie chcę sobie wyobrażać przez co przeszliście. Szkoda, że się nie udało. Ale to koty są tu najważniejsze. Jeżeli Bazylek jest szczęśliwy teraz, to to była najlepsza decyzja :ok:
To teraz o jakieś zdjęcia poprosimy :mrgreen: A masz jakieś zdjęcia Bazylka z nowego domku?
Pewnie że mam, wyślę dziś , max jutro :) Byliśmy nawet w odwiedzinach u Niego, pamiętał NAS <3 . Elmo również zostanie przedsawiony :)
Zablokowany