Jak pomóc kotu w upał?

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Jak pomóc kotu w upał?

Post autor: MoniQ »

Mata matą, ale te moje dziady nie piją nic w te upały. Misek mam już chyba z 10 w domu i na balkonach a w ogóle ich przy tych miskach nie widzę. Dzisiaj w ciągu dnia tylko jedna kulka, przypuszczam że Kaliski, Mordimuś nie sikał w ogóle :/

Boję się strzykawką dopajać bo kiedyś nam się mocno zakrztusił i najedliśmy się strachu....
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Jak pomóc kotu w upał?

Post autor: Sonia »

U nas Tami to pije sporo nie trzeba go zachęcać, za to Tobi w upały też mało pije, dlatego jak dostają puszkę to robię z niej dosłownie zupę. Zanim uda mu się zjeść mięsko musi najpierw wychlipac całą wodę. Zazwyczaj sporo jeszcze mięsa zostaje to znowu wody dolewam żeby nie wyschlo. Strzykawka też od czasu do czasu dopajam.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Jak pomóc kotu w upał?

Post autor: MoniQ »

Sonia pisze: 02 lip 2019, 10:11 U nas Tami to pije sporo nie trzeba go zachęcać, za to Tobi w upały też mało pije, dlatego jak dostają puszkę to robię z niej dosłownie zupę. Zanim uda mu się zjeść mięsko musi najpierw wychlipac całą wodę. Zazwyczaj sporo jeszcze mięsa zostaje to znowu wody dolewam żeby nie wyschlo. Strzykawka też od czasu do czasu dopajam.
A to zupę rybną też jedzą :) Mordimuś bardzo chętnie, Kaliska mniej, ale też nie marudzi aż tak :) Ale martwi mnie to że mało piją i sikają....
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Jak pomóc kotu w upał?

Post autor: Sonia »

Każdą puszkę rozrabiam z dużą ilością wody. W kuwecie 3 czasem 4 kulki na dzień wybieram od każdego kota.
Zablokowany