Pokrowiec na transporter - szyty na miarę

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Domi22
Posty: 41
Rejestracja: 03 lut 2013, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: Radom

Re: Pokrowiec na transporter - szyty na miarę

Post autor: Domi22 »

Dziekuje za szybka reakcje na moj post :-)
Sonia chyba wiem o co Ci chodzi i rzeczywiscie o czyms takim myslalam. Tylko kompletnie nie wyobrazalam sobie jak to mozna zamontowac do scianek transportera i jakby to skonstruowac. Twoje rozwiazanie moze sie sprawdzic. Sprobuje cos pokombinowac dzieki.
Luinloth wlasnie o tego typu torbie wspomnialam w poscie wyzej. Tylko ja rozwazalam te wersje owalna, a nie kwadratowa. Ale skonstruowane sa tak samo. W komentarzach pod produktem wyczytalam, ze ktos mial problem z 3 kg maine coonem. Dno sie pod naporem ciezaru wyginalo. Nasza kica wazy 5 kg, obawialabym sie zatem stabilnosci. I tylko dlatego zrezygnowalam z zakupu takiej torby, bo bardzo mi sie podoba.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Pokrowiec na transporter - szyty na miarę

Post autor: Luinloth »

Jeśli Ci to pomoże, to moja Erisia waży nieco ponad 5 kilo i nie zauważyłam problemów typu jakieś znaczne wygięcie dna. Kilka osób na forum też ma tę torbę, chyba nawet Dorszka, a nie sądzę, żeby tutaj czyjkolwiek kot ważył mniej niż 3 kilo, poza maluchami <lol> Myślę, że ten właściciel mainecoona musiał mieć pecha trafić na jakiś trefny egzemplarz, bo moim zdaniem ta torba spokojnie daje radę w podanym przez producenta zakresie wagowym (do 6 kilo), nie wiem jak powyżej.

Edit: teraz doczytałam, że piszesz o owalnej. Na zdjęciu wygląda mi na bardziej "torbowatą" niż ta moja, może rzeczywiście jest mniej stabilna. Ja kwadratową szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Domi22
Posty: 41
Rejestracja: 03 lut 2013, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: Radom

Re: Pokrowiec na transporter - szyty na miarę

Post autor: Domi22 »

Hm, to moze dobrze, ze temat wyplynal o tej torbie. Bo nawet ja mialam w koszyku na zooplusie, a jestem wlasnie przed zamowieniem karmy. Ale ja wycofalam, bo sie przestraszylam, ze cos bedzie nie tak. Nie umialam znalezc o niej nigdzie opinii. Mnie obojetne czy kwadratowa czy owalna. Mala roznice w nich widzialam, nawet wymiarowo wiec pomyslalam o tej tanszej. Ale skoro kwadratowa masz sprawdzona to moze jesscze sie nad nia zastanowie. Dzieki za obyddwie rady. Za rekomendacje torby i opcje z zaslonieciem transporterka napewno to wykorzystam.
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Pokrowiec na transporter - szyty na miarę

Post autor: Kamila »

a moze cienkie paski materialu (na szerokosc kratek) przeplesc miedzy kratkami, to taka wersja chalupnicza ale moglo by to calkiem dobrze wygladac i dawalo by przewiew
edytaagata
Posty: 68
Rejestracja: 17 gru 2014, 14:12
Płeć: k
Skąd: pomorskie

Re: Pokrowiec na transporter - szyty na miarę

Post autor: edytaagata »

Pewnie już za pózno, ale chciałam potwierdzić za Luinloth , ze ten transporter, który poleca jest rewelacyjny. Mam go od jakiegoś czasu i moje koty zachwycone. Kupiłam dla Bibuśki, bo chłopaki mają Pet Cargo Cabrio, które są oczywiście superowe, ale ten transporter je przebija. Moje koty w domu w nim siedzą, sypiają. Myślę ze on jest dla nich lepszy przez to ze mniejszy i ciemny w środku. Myslę ze do pociągu się nadaje, no i spokojnie 5 kg kota w niej mozesz wiezc. Gorzej jak coś się przytrafi , bo będzie trzeba prać, a plastikowy transporter to pod prysznicem wyczyścisz.
Wygląd jej jest super, wykonanie pierwsza klasa, wytrzyma Twojego kota, reszta należy do Ciebie.
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Pokrowiec na transporter - szyty na miarę

Post autor: PyzowePany »

Dziewczyny, macie namiary na kogoś, kto szyje pokrowce na transportery :-) ? Czy wspomniana na początku wątku Renia jeszcze się tym zajmuje?
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Pokrowiec na transporter - szyty na miarę

Post autor: jasminka »

PyzowePany pisze:Dziewczyny, macie namiary na kogoś, kto szyje pokrowce na transportery :-) ? Czy wspomniana na początku wątku Renia jeszcze się tym zajmuje?
Tak szyje nadal skontaktuj się przez FB :-) Loolu legowiska
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Pokrowiec na transporter - szyty na miarę

Post autor: Karioka »

Chcę uszyc pokrowiec na transporter, a w sumie na dwa. Znalazłam sklep w którym można kupić softshell na metry. Czy myślicie, że to ma sens?
Mam taką kurtkę i jest ona super - przeciwwietrzna i przeciwdeszczowa.
Czy ktoś mógłby wrzucić zdjęcia swojego pokrowca z każdej strony, żebym mogła zobaczyć jak to powinno wyglądać? Jakoś nie umiem sobie wyobrazić czy to powinno zaslonić wszystkie płaszczyzny, czy np. podłoga transportera nie musi być zasłonięta. Czy powinno być jednak jakieś okienko z którejś strony?
Zablokowany