Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Jaskier »

Chciałbym kiedyś zobaczyć taki filmik bez radosnej muzyczki w tle, ale z realnym dźwiękiem.
Coś mi się wydaje że to musi zacnie dudnić podczas biegu
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Dorszka »

Sonia pisze: 13 gru 2019, 07:53 Tak patrząc na te filmiki, to mi się wydaje, że takim energicznym rasom to może się ta bieżnia podoba, bo same wskakują i się rozpędzają w tym kole, ale nie wydaje mi się, żeby to był dobry zakup do ciężkich kotów, takich jak brytki, ragdole czy maine coony.
Soniu, one się nie rozpędzają, one wskakują i chcą wspiąć się wyżej, wskoczyć na górę, a tu ziemia ucieka spod nóg, to co mają zrobić? Nie widziałam jeszcze bengala biegającego jak szalony z własnej woli, oczywiście lubi się przebiec, brytyjczyk też lubi się przebiec. Ale to nie jest ten ruch co na pokazanym kółku. Są lepsze sposoby na aktywizowanie kota, tylko wymagają więcej ustępstw ze strony człowieka. A tutaj luz, postawi się kółko i zawsze coś tam kot się porusza. Czy zgodnie z potrzebą - to już nie wydaje się tak istotne.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Sonia »

Mnie by na pewno nie przyszło na myśl kupienie czegoś takiego dla kota :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Dorszka »

Nie wiem, gdyby to był, jak już napisałam, jeden z pierdyliona obiektów dostępnych dla kota, to nie ma problemu, niech sobie stoi. Obstawiam, że po kilku próbach nieudanego wejścia i bezsensownego biegu stałoby nieużywane :lol: Ale może się mylę, w końcu ktoś to kupuje. To jeszcze nie jest najgorszy z wynalazków, po prostu jak dla mnie to wyrzucony pieniądz. Gorzej z wynalazkami typu samoczyszczące kuwety - właśnie w grupach hodowlanych wrze, bo ktoś wstawił filmik z kotem, który zaklinował się w takiej mechanicznej kuwecie. To dopiero jest dramat.
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Karioka »

Miss_Monroe pisze: 14 lis 2019, 08:48
Jaskier pisze: 12 lis 2019, 22:52
Sonia pisze: 12 lis 2019, 21:38 A ile koszty wysyłki Cię wynoszą?
Zero złotych
Akurat nie, bo wybieram dostawę płatną m.in od firmy Yanwen, bo od nich zawsze docierają mi zamówienia. Koszt dostawy to jakieś 80 groszy :)
Miss_Monroe czy te wędki przynosi poczta polska? Wybrałam dostawę taką jak Ty.
Myślę, że przynajmniej jednej paczki mogę już powoli wypatrywać bo to już miesiąc chyba mija. :shock:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: MoniQ »

Karioka pisze: 14 gru 2019, 09:23 Miss_Monroe czy te wędki przynosi poczta polska? Wybrałam dostawę taką jak Ty.
Myślę, że przynajmniej jednej paczki mogę już powoli wypatrywać bo to już miesiąc chyba mija. :shock:
Mi też mija, ale nie mam jakichś wielkich nadziei, bo w trackingu widzę tylko że paczka opuściła kraj wysyłki.....i tyle ją widzieli...
Jaskier pisze: 14 gru 2019, 10:12
Dorszka pisze: 13 gru 2019, 21:46 Są lepsze sposoby na aktywizowanie kota, tylko wymagają więcej ustępstw ze strony człowieka.
Chętnie posłucham :)
Ja też, choć podejrzewam że wiem na czym ustępstwa mają polegać, ja jestem gotowa, mąż niebawem się dowie, że on też :D
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Miss_Monroe »

Dziewczyny, paczki idą z Chin, na stronie macie napisane jaki jest czas dostawy ;-)) Trwa on nawet do dwóch miesięcy. Wybrałyście opcje przesyłek nierejestrowanych, więc nie sprawdzicie gdzie one się znajdują. Cierpliwości, mi wszystko dociera ;-))
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: MoniQ »

Karioka pisze: 01 gru 2019, 20:25 Coś moje wędki zginęły w akcji. Po jakim czasie od zamówienia do Was dotarły?
Dzisiaj dostałam jedną z wędek... w sumie fajna, kotki zainteresowane, nawet bambaryła Mordimuś skakał, tylko chyba dzwoneczek odepnę bo jest wg mnie za głośny...
Drugiej wędki ani widu, ani słychu. A trzeciej (oczywiście tej najdroższej) chyba w ogóle nie będzie, bo wg alliexpress była w paczce razem z pierwszą... :hm:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: Karioka »

MoniQ pisze: 17 gru 2019, 21:35
Karioka pisze: 01 gru 2019, 20:25 Coś moje wędki zginęły w akcji. Po jakim czasie od zamówienia do Was dotarły?
Dzisiaj dostałam jedną z wędek... w sumie fajna, kotki zainteresowane, nawet bambaryła Mordimuś skakał, tylko chyba dzwoneczek odepnę bo jest wg mnie za głośny...
Drugiej wędki ani widu, ani słychu. A trzeciej (oczywiście tej najdroższej) chyba w ogóle nie będzie, bo wg alliexpress była w paczce razem z pierwszą... :hm:
Hmm, a może jeszcze przyjdzie?

Ja nie mam nic jeszcze. W jednej przesyłce mają być dwie takie krótsze, które były polecone, i tej się spodziewam jako pierwszej, a w drugiej taka dłuższa chyba z dzwoneczkiem.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: MoniQ »

Karioka pisze: 17 gru 2019, 22:08
MoniQ pisze: 17 gru 2019, 21:35
Karioka pisze: 01 gru 2019, 20:25 Coś moje wędki zginęły w akcji. Po jakim czasie od zamówienia do Was dotarły?
Dzisiaj dostałam jedną z wędek... w sumie fajna, kotki zainteresowane, nawet bambaryła Mordimuś skakał, tylko chyba dzwoneczek odepnę bo jest wg mnie za głośny...
Drugiej wędki ani widu, ani słychu. A trzeciej (oczywiście tej najdroższej) chyba w ogóle nie będzie, bo wg alliexpress była w paczce razem z pierwszą... :hm:
Hmm, a może jeszcze przyjdzie?

Ja nie mam nic jeszcze. W jednej przesyłce mają być dwie takie krótsze, które były polecone, i tej się spodziewam jako pierwszej, a w drugiej taka dłuższa chyba z dzwoneczkiem.
Nie sugeruj się trackingiem :D Wg tego to u mnie też dwie miały być w jednej przesyłce. Na dodatek to co już przyszło jeszcze jest w drodze, nawet chyba do Polski nie doleciało :)
Zablokowany