Legowisko

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
annishere
Posty: 136
Rejestracja: 25 cze 2017, 11:46
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Drapaki - tuby

Post autor: annishere »

Mój koteł wcale się nie chce chować do tub, drapaków, do których można wejść.Wcześniej kupiłam takie sliczne kubiki, które mozna drapać, można w nich spać, siedzieć na nich. Niestety, Kreweta nie była zainteresowana.
Sprzedaliśmy. Uwielbia tylko płaskie na ziemi.
Zbudowaliśmy jej piękny drewniany domek (paramy się hobbistycznie renowacją i tworzeniem mebli) a ona nic...Więc gdyby ktoś szukał drewnianego domku z litego drewna, który jest bardzo estetyczny (mam na punkcie wystroju wnętrz hopla) to dajcie znać. Bo już myślę nad zakupem czegoś innego a miejsca nie przybywa w mieszkaniu.
Awatar użytkownika
annishere
Posty: 136
Rejestracja: 25 cze 2017, 11:46
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Drapaki - tuby

Post autor: annishere »

Jasne. Ten domek robiliśmy totalnie pod Krewetę (dłuższy niż szerszy bo lubi się wyciągać). Standardowo takich rzeczy nie robimy hurtowo tylko wymyślamy jak coś przyjdzie do głowy. :devil: Taka pasja, że lubię coś wymyślić a potem zrealizować (np meble z rurek hydraulicznych, odnowić retro meble znalezione na targu staroci na styl nowoczesny, a ostatnio na zlecenie robilam meble z palet).

Obrazek
Obrazek

Zdjęcia słabe.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Drapaki - tuby

Post autor: Luinloth »

Domek jest śliczny.
Może dajcie mu szansę. Teraz, wiadomo - jest ciepło, więc czemu kot miałby chcieć się grzać w budce :) W zimie może pomyśleć o niej cieplej. A może budka na balkon?
Awatar użytkownika
annishere
Posty: 136
Rejestracja: 25 cze 2017, 11:46
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Drapaki - tuby

Post autor: annishere »

Mamy bardzo mały balkon więc odpada. Jak było chłodniej też nie chciała leżeć :( Ten domek juz stoi kilka miesięcy nieużywany. Wolę jej kupić jakiś słup do drapania z Rufiego (bo ten, który ma lubi więc niech ma drugi) :-D Mam narazie dość małe mieszkanie więc większe kocie akcesoria muszę dawkować. :((((
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki - tuby

Post autor: Miss_Monroe »

Polecam zamontować kilka półek- to bardzo dobre rozwiązanie na dodatkową przestrzeń dla kotka przy małym metrażu ;-))

Posty zostały przeniesione do odpowiedniego wątku.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Legowisko

Post autor: Sonia »

Annishere często koty nie chcą korzystać z budek, które mają jedno wejście, bo nie mają awaryjnego wyjścia w razie czego. Może wytnijcie z boku budki drugie mniejsze wyjście. Całkiem możliwe, że wtedy kotka się skusi, żeby w niej poleżeć.
WooYeeK
Posty: 21
Rejestracja: 16 cze 2018, 18:50
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Bielsko-Biała

Re: Legowisko

Post autor: WooYeeK »

Kupiłem moim zbójom dwie takie kwadratowe budki w zooplusie, podobały mi się, pasują idealnie do takiego regału który mam, pomyślałem będą mieć super, w środku jest miła podusia, musi się podobać, w końcu koty lubią budki... nawet na to nie patrzą, o wejściu to nawet nie wspomnę :kaszana:

Ale zauważyłem, że Bamoko lubi jak mu się uformuje z poduszki, albo kołdry taką norkę to zaraz się tam wbija i sobie leży. Rufi ma takie legowisko Obrazek

Myślicie że warto to wziąć i będzie leżał? 170zł jak wywale i nie będzie żaden korzystał... No przecież złapie i ogole je na łyso :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Legowisko

Post autor: Jaskier »

Jaskier bardzo lubił wcisnąć się rano pod kołdrę, gdy ja musiałem się spod niej wyczołgać do pracy. Przeszło mu. 170 PLN można wydać na o wiele większe przyjemności, zwłaszcza dla wydającego ;-))
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Legowisko

Post autor: MoniQ »

Gdzieś była mowa o tych legowiskach na szybę, z Zooplusa... u nas na szybie zupełnie się nie przyjęło, ale jako legowisko całkiem nieźle się sprawdza :D
photo_2020-03-29_15-39-46.jpg
Zablokowany