Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Post autor: Sonia »

Trawka fajna, ale już widzę oczyma mojej wyobraźni te 30 kopców kreta na środku :rotfl:
Mogę oddać do adopcji swojego kreta, kolega by się ucieszył :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Post autor: Jaskier »

yamaha pisze: 25 wrz 2020, 11:46 :haha: No z przycinaniem drzew i krzewow sie nie przemeczy, to pewne :haha:
Usuwanie kwiatkow ktore zwiedly tez mu raczej calej soboty nie zajma :haha:

Ale wiesz co, Jaskier ?
Poza ta kostka, ktorej nie lubie, to naprawde mi sie to PODOBA :milosc: :haha:
Kostka niestety jest, bo po lewej stronie są wyjazdy do garaży i jeżdżą o niej samochody, dalej jest już tylko trawka :)
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Post autor: Karioka »

Soniu! Ale kwiatki piękne 🤩
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Post autor: Luinloth »

Mega podziwiam Wasze ogrody, Twój Soniu ale też Asi i Baby Jagi. Ile trzeba włożyć wysiłku i samozaparcia, żeby coś tak pięknego wyrosło :milosc:
Ja mam parę donic na balkonie i jedną cytrynkę w domu, absolutnie wszystko postanowiło mi w tym roku wyłysieć i albo pogubić liście, albo zżółknąć (cytrynka ma trochę usprawiedliwienia, bo mocno poszła w owoce, ale na resztę nie mam wymówek :wsciekly: )
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Post autor: maga »

Marzenko za każdym razem jak wstawiasz ogród, zachwycam się i pokazuje Grześkowi. Pamiętam Wasze początki teraz to bajka. Pięknie. Cudownie.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Post autor: Sonia »

Dzięki :oops: :kwiatek:
Awatar użytkownika
Joasia
Agilisowy Rezydent
Posty: 374
Rejestracja: 27 paź 2011, 21:09

Re: Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Post autor: Joasia »

Koty przecudne, ogród przecudny... :milosc: :milosc: :milosc:

Soniu, masz dwa rodzaje hortensji?
Te z białymi kwiatami i przebarwiającymi się na różowo?
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Post autor: Sonia »

Joasia pisze: 07 paź 2020, 05:48 Soniu, masz dwa rodzaje hortensji?
Te z białymi kwiatami i przebarwiającymi się na różowo?
Mam różne odmiany. Właściwie wszystkie się jesienią przebarwiają, tylko jedne robią to szybciej inne wolniej i w różnym nasyceniu.
Odmiana 'Limelight' kwitnie na początku w kolorze limonkowym, potem jaśnieje na biało, a jesienią lekko różowieją. To jest dość wysoka odmiana i polecana.
Z mniejszych to mam 'Little Lime', też jest limonkowa na początku, potem biała, a teraz już jest bardziej różowa, taki brudniejszy róż. Tą lubię, bo ma mnóstwo kwiatów.
Mam też 'Vanille Fraise' , ta jest biała na początku, potem nabiera rumieńców różowych, a jesienią to mocny ciemny róż osiąga. Też jest z tych dużych.
Z różowych jest jeszcze 'Fraise Melba', ale tą kupiłam w tym roku, więc nic nie mogę o niej jeszcze powiedzieć. I kupiłam "Bobo". To jest mniejsza odmiana do 70 cm wysokości, ale też zobaczę jaka będzie w przyszłym roku. Teraz ma jakiś malutki kwiatek biały.
Zrobiliśmy w tym roku jedną wielką donicę i do niej mam hortensję drzewiastą 'Invincibelle Spirit' PINK ANNABELLE. Ta będzie miała wielkie kwiaty różowe, ale to jest odmiana, która nie lubi być w słońcu. Też mam ją od zeszłego miesiąca, więc kwiatki zobaczę może w przyszłym roku. Wszystkie pozostałe u mnie są na słońcu i nie przeszkadza im to.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Post autor: Luinloth »

Chyba Cię przypadkiem znalazłam na jakimś forum budowlanym... guglałam impregnaty do fug, znalazło mi jakąś dyskusję gdzieś na forum, przejrzałam ją i zauważyłam jednego użytkownika z Orzesza o nicku Brysia8 :mrgreen: to nie może być zbieg okoliczności, prawda? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Post autor: Sonia »

Luinloth pisze: 07 paź 2020, 14:17 Chyba Cię przypadkiem znalazłam na jakimś forum budowlanym... guglałam impregnaty do fug, znalazło mi jakąś dyskusję gdzieś na forum, przejrzałam ją i zauważyłam jednego użytkownika z Orzesza o nicku Brysia8 :mrgreen: to nie może być zbieg okoliczności, prawda? :mrgreen:
Szok :shock: To jakiś zbieg okoliczności. Ja nigdy nie logowałam się na żadnym budowlanym forum i nie używałam nigdy takiego nicka.
ODPOWIEDZ